Přihlášení:    Zapamatovat si mě

Registrace / Nové heslo

Cmelda

Cmelda

Hodnocení

Počet zobrazení dnes: 1
Počet zobrazení celkem: 12862

Hodnoceno: 5x
iDJ rank: 0

Celkové umístění v žebříčku: 507

Datum registrace: 29.06.2008
Naposledy online: 11.09.2012 v 07:51:05


Aktuality

25.07.2009 - Amerika Open Air
Letní noc plná skvělé muziky, spousty zajímavostí a hromadou krásných dívek stojících za gramofony, je naplánována na
SOBOTU 25.7.2009 v Olomouci - Holici na pískovně AMERIKA.


Rádi byste (opět) vyrazili na nějakou letní párty? Máme pro vás řešení v podobě dvou stages, příjemného prostředí a nebe plného hvězd nad hlavou.
Hlavní stage v drum and bassovém, junglovém a raggajunglovém stylu budou tentokrát ovládat pouze slečny, které se za vámi přijedou podívat z Rakouska, Slovenska a České republiky. Jejich umělecká jména zní: SHROOMBAB (at), KATCHA (cz), KIARA (sk), REDLOLEE (sk), KANJACCA (cz) a VJE (cz). Takový, čistě dámský, line up se opravdu jen tak nevidí. Ale aby toho nebylo málo, tak celou stage obohatíme o světelnou show, nezbytný laser a kdo ví, co nás ještě napadne :).

Na druhé stage, která pojede již od odpoledních hodin a bude věnována několika hudebním stylům elektronické muziky jako je breakbeat, minimal, house, tech-house a techno, se vystřídají DJs z Olomouce a okolí. Pro změnu to budou samí muži, všem známí a zajisté oblíbení djs WOLSHA, OLI_N, CARL KING, METTIK, ČMELDA, 3MEN, FLEGMA, B-STYLE, JACUB a SHAMANIX.

Celý areál bude nyní situován trochu jinak, než tomu bylo na posledním festivalu s názvem AMERICA OPEN. Přibude nám parkoviště (takřka) přímo v areálu a pěší návštěvníci již nebudou muset skákat mezi kalužemi a blátem. Ceny na barech i vstupného budou upraveny na dobu všudepřítomné finanční krize, především oblíbený semtex s vodkou zřejmě poteče proudem. Mapu k areálu naleznete zde .

A pokud se chcete na tuhle „dívčí“ noc dostat zadarmo stačí, když budete pravidelně sledovat internetové stránky www.bassbeat.cz , kde najdete pár jednoduchých triků, jak na to.

Nyní vám představujeme drumandbassové krásky:
Bia slečen v aplikaci word
Některé sety ke stažení !zde!

30.05.2009 - open air amerika
MNML techhouse stage:
Gabbi Lopez UK (wavetec rec./archipel rec./cafe1001 UK), Branko UK (recreation party), Estez(myspace.com/estez), Carl.Exe a.k.a. Carl King vs David Drexler(phonoline), Oli_N(s-o-s.cz)

TECHNO stage:
Lucasch(strobe), Alleki & live drums by Kobylka (phonoline), Lenzy(Tekkforce), Mettik, Cmelda, Flegma (bassbeat crew), Pedro & Pablo (Phonoline)

DRUM AND BASS & JUNGLE stage:
Reverb(dvoika.troika), Underconstruction a.k.a. Brogas vs Hanes(s-o-s), Terror B2B Cwok(s-o-s), Cracken vs Woofer(ytp), Pj feat MC Procter(interface), Czenda(rebellions), MC Fremen

CHILL HOOKAH stage - (posezení s vodními dýmkami a čaji):
STREET ART WALL
BODYPAINTING
14KW complet massive soundsystem, light show, UV bodypainting, dekorace, osvětlení, občerstvení,drink bar + 2xbarV sobotu 30. Května na vás čeká první venkovní elektronický festival v okolí Olomouce. Nese název America Open, jelikož se bude konat v malebném prostředí rybníčků v areálu zvaném Amerika v olomoucké městské části Holice. Tato letní událost odstartuje sérii párty večerů na tomto kouzelném místě.

Pod taktovkou bassbeat.cz, phonoline.cz a s-o-s.cz v Americe vyrostou tři plně nazvučené a nasvětlené stanoviště, které vás budou po celou dobu konání akce zásobovat kvalitními elektronickými zvuky všeho druhu. Konkrétně bude tento premiérový díl pulsovat na vlnách drum and bassu, junglu,hard techna, techna, techhousu a minimalu.Minimálová scéna bude masivně podpořena zahraničí návštěvou a to pro jistotu ne jedním, ale hned dvěma hosty, kteří mají v České republice premiéru. Své maximálně minimální kousky předvedou - ostrovan, 16 let hrající šílenec a velkej masér Gabbi Lopez (archipel & wavetec rec., cafe 1001UK) a zakladatel & promotér reCreation party, slovák žijící v Londýně, dj Branko. Sekundovat jim budou domácí ex-barumba master Estez, za pořádající phonoline.cz se představí dvoučlenný semi-live projekt Carl.Exe a za s-o-s.cz Vás bude bavit Oli_N (Platinum sound).Na techno stage vystoupí zakladatel a majitel agentury Strobe.cz dj Lucasch, který nám naservíruje pořádnou porci melodického groove techna. Po jeho boku bude k vidění sehraná a všem fanouškům dobře známa dvojka dj Alleki & drummer Kobylka (phonoline). Tvrdší beaty bude mixovat dj Lenzy (bloodworxx rec.) původem ze Slovenska a z domácí bassbeat crew uslyšíme Mettika, Čmeldu a Flegmu. Tuhle početnou skupinku doplní showmen duo Pedro & Pablo (phonoline), od kterých bude možno slyšet techno hudbu všech odvětví..V neposlední řadě pro fanoušky zlomené scény bude na Americe vibrovat našlapaná D´N´B & Jungle stage, která nenechá kámen na kameni. O smršť hutných bassů a beatů se postará matador a zasloužilý umělec téhle scény dj a producent Reverb (dvoika.troika). Z domací ytp crew uslyšíme ostřílenou dvojku Crackenn a Woofer, kteří si to střihnou v b2b setu. Deepovější beaty nám dovezou kluci z interface crew dj Pj s vokálním bratrem Procterem a v podobném duchu se ponese i vystoupení uničovského rebella Czendy (rebellions). Z pořádající s-o-s bandy nakopnou bassu Undercnostruction aka Brogas vs. Hanes a Cwok s Terorem, kteří budou usilovat o Vaše maximálně zlomené taneční kreace. Vynikající party atmosféru doplní MC Fremen.Odpočinout si a posilnit se budete moci u třech barů(včetně speciál mix baru) o váš klid v duši a utancované nohy se postarají kluci a jejich speciální Hookah chill stage, kde se bude možno občerstvit čajem a dobrým kouřem z vodních dýmek se spoustou druhů tabáků. Zajímavá bude určitě i nadupaná Street Art a Garffiti exhibice, která bude probíhat v průběhu celého večera. Pro milovníky festivalových radovánek zde bude možnost využít služeb profesionální facepainting kreslířky Mady, která Vám na obličeji nebo na těle vytvoří kouzelné UV aktivní malůvky dle vaší libosti.Tuhle mega show odstartujeme v 19:00, konec je plánován až v ranních hodinách.Kontakt

ICQ: 370-065-892
Telefon: 737468187
URL: www
Okres: -
Pohlaví: -Adresa tohoto profilu


Spříznění DJs

BlackFox BlackFox
28.04.2008

RUSTY FOX RUSTY FOX
28.04.2008

psyek psyek
28.04.2008

Nexx aka Jorge Motinesco Nexx aka Jorge Motinesco
28.04.2008

THC aka T.Hacell THC aka T.Hacell
28.04.2008
Přátelé

DJ Kuen DJ Kuen
02.05.2008

Skein Skein
28.04.2008

TechnoMan TechnoMan
18.08.2011

zdenasek zdenasek
14.03.2010

S.P.A  S.P.A
12.10.2008
Tagy-Textace

psytrance techno
Akce

Žádné akce...


Galerie

Amerika Open Air 25.7.2009 Amerika Open Air 25.7.flayer
Diskuse

Bubbles Bubbles
19.09.2009 v 13:09:30

Ahoj, jestli jsi se chtěl přihlásit do idj.cz soutěže, tak prosím hned na idj profil BubblesSoutěž, kam se přijímají přihlášky, díky. Michael

Cwok Cwok
09.09.2009 v 10:33:27

hej coe mladej

Cwok Cwok
14.07.2009 v 21:02:34

zdarec bejku X-D
 rave.cz | idj.cz | musiclist.cz | finlist.cz