Přihlášení:    Zapamatovat si mě

Registrace / Nové heslo

Třídění

Připravované
Uskutečněné


iDJ.czReklamaReklama

Akce

R3PLAY parties - 01.10.2011 - R3PLAY 5
Místo: Eden Club    Město: MutěniceR3PLAY – Popáté a naplno!

Po letní pauze plné festivalů a dovolených odpálíme první říjnovou sobotu v mutěnickém Eden clubu další díl klubového večera R3PLAY.

Naším cílem je vaše maximální zábava a proto jsme na páté pokračování R3PLAY pozvali hned dvě hvězdy těžkého kalibru, které předvedou techno jízdu na plný plyn, plnou zvratů a dynamických pasáží. Čeká nás „souboj“ dvou legend, na jedné straně DJka Nika77 z Prahy, na druhé straně bratislavská DJka Mayla. Obě mají za sebou nespočet akcí v klubech a na parties po celé Evropě, několik producentských zářezů a především řadu zkušeností při práci s roztancovaným davem. Není divu, vždyť se na scéně pohybují už 15 let. Eden club v Mutěnicích přivítá jejich tříhodinový našlapaný back2back set a vy byste u toho neměli chybět!

Dámské duo na hlavní stage podpoří umělci ze stáje Xbeats Records - DJ a producent Paul Hubiss a rezident Redhouse Clubu DJ Mirkin, kteří vás provedou aktuálním soundem progresívního techna. Sestavu doplní nová posila Xbeats crew DJ Marquis a jeho energický house a nadějný DJ Slave Zero.

O pestrou hudební produkci na Redhouse stage se tentokrát postarají ti nejlepší z řad bookingu Strobe. Současnou klubovou muziku stylů techno, tech-house, electro a drum and bass vám naservírují Lucasch, Kita, Bear, Daemon, Karloss a Mildee.

Aby toho nebylo málo, máme pro vás připraveno hned několik příjemných vychytávek. Prvních 100 návštěvníků od nás obdrží CD s našláplým techno setem, který pro vás speciálně pro tuto akci namíchali Paul Hubiss a Mirkin ve společném battle mixu. Pokud dorazíte do klubu do 21:30, čeká vás nižší vstupné, pouhých 60 Kč (po 21:30 za 80 Kč). Již tradičně můžete každou vstupenku na baru zdarma vyměnit za sklenici nealka dle vlastního výběru. Plnoletí pak určitě s radostí využijí akční ceny na vybrané lihoviny.

Nutno ještě doplnit, že hudební produkci na hlavním flooru bude doprovázet netradiční video projekce z dílny VJe LEDABYLA, který svým vizuálním vystoupením úspěšně okořenil všechny minulé díly R3PLAY.

Pro přátele na síti Facebook je opět připravena soutěž o řadu volných vstupů. Stačí sledovat dění kolem party R3LAY na stránce Xbeats Records a můžete mít večer plný toho nejlepšího z aktuální taneční scény prakticky zadarmo!

K tomuto dílu R3PLAY party jsme připravili i zahřívací warm up party, která se bude konat 23.9.2011 v novém Hodonínském klubu Nautilus. Na podrobnosti mrkněte zde na odkazu na událost na Facebooku.

Uvidíme se v sobotu 1. října 2011 v mutěnickém Eden clubu na R3PLAY!

Sledujte dění kolem R3PLAY na FB stránce Xbeats Records na Facebooku

 rave.cz | idj.cz | musiclist.cz | finlist.cz