Přihlášení:    Zapamatovat si mě

Registrace / Nové heslo

Active Zone

Active Zone

Hodnocení

Počet zobrazení dnes: 1
Počet zobrazení celkem: 15916

Hodnoceno: 8x
iDJ rank: 0

Celkové umístění v žebříčku: 102

Datum registrace: 08.02.2009
Naposledy online: 18.08.2012 v 08:02:41


Aktuality

05.06.2010 - Pozvání přijala hard techno legenda - DJ Ogi!
Termín letního dílu této prestižní párty je stanoven na 16.7.2010, tradičně v pohořelickém klubu Gemini a nutno podotknout, že bude ve velmi netradičním podání, ale zato s opět kvalitní sestavou DJs! Tentokrát pozvání od residenta Phila Albeda přijala chorvatská hard techno legenda jménem Dalibor Ogorevac alias DJ OGI, jehož charakteristikou je zběsilá techno jízda, svižný groove a industriální aranže, které se energicky valí vpřed. Tato osobnost se proslavila zejména na akcích jako je světoznámá berlínská Loveparade či holandský mega - festival Dance Valley. Dále zde vystoupí resident brněnského klubu 7. Nebe a také přední brněnský house DJ - Michal Pesina, který svými chytlavými rytmy v různých podobách house music nenechá dlouho nikoho v klidu. Jedním velkým esem celé akce bude “versus vystoupení“ dvou rivalů a to atraktivní mladé slečny DJky Heaton společně s nekompromisním guru Philem Albedem, kteří se během setu budou neustále hecovat a společně tak vytvoří dynamickou smršť podchycenou break a electro beaty, hutným drivem a vysokým BPM. Příznivce čistého melodického trancu jistě potěší angažmá Deepresse, který se jako jeden z mála českých DJs prezentuje na populárním evropském rádiu Afterhours.FM. Celou sestavu doplní zkušený znojemský tech-housový DJ a producent Vratislav Keprda alias VK Studio a na akci již zaběhlý techno DJ Black Fox. Aby toho nebylo málo, tak návštěvníci se můžou také těšit na velkou specialitu, kterou bude cena všech panáků v určitou hodinu za neuvěřitelných 9 Kč !!!

Vstupné: do 23 hod. za 100 / po 23 hod. za 130

09.03.2010 - Brazilská hvězda Anali míří do klubu Gemini
Oblíbená párty Active Zone zná svůj první termín v roce 2010, je jím pátek 26. března. V pohořelickém klubu Gemini bude tentokrát hlavní náplní večera charismatická brazilská techno DJka Anna Miranda alias Anali, jejichž charakteriskou je perfektní bezchybné mixování a nenapodobitelný brazilský groove. Za zmínku také jistě stojí její počin na uznávaném anglickém labelu Yin Yang Records nebo bývalá residence nejprestižnějšího klubu Manga Rosa v Sao Paulo, kde vystupovala po boku hvězd jako Valentino Kanzyani, Umek, Holgi Star a mnoho dalších. Brazilské hvězdě bude sekundovat ikona domácí techno scény - Leo Lycra, který obráží kluby již 15 let a před nedávnem ohlásil triumfální DJský i producentský návrat. Tento legendární DJ neodmyslitelně patří k slavným parties Citadela, Bassblaster, Apokalypsa, Summer of Love či Orion Hall a rozhodně zdaleka neřekl své poslední slovo. Funky techno nálož vybuchne při setu zkušeného Thomase Layera, který vždy za gramofony předvádí jedinečnou show. Své vystoupení okořeňuje prvky z nejrůznějších stylů a nevynechává ani poctivý scratching. Zástupce melodického a euforického soundu bude nepostradatelná součást Active Zone - Phil Albedo, pro kterého ani tentokrát nebude problém sáhnout po tvrdších deskách a prezentovat tak svůj osobitý styl. Úkolu rozjet celou party se zhostí ostřílený DJ Peter Pea, rodák od Mikulova, žijící nyní v Praze, který prvním tancechtivým nabídne svou pestrou a melodickou fúzi tanečních stylů v gradujícím úvodním setu. Následovat pak bude našláplý electro live-act projekt Black Fox & Jeanee.

Party Active Zone v pohořelickém klubu Gemini začíná ve 21 hodin, vstupné činí 100 Kč.


02.12.2009 - Slovinec Reaky na prosincovém dílu
Oblíbená párty Active Zone se také letos uskuteční netradičně v měsíci prosinci, ale zato s tradičně velmi kvalitním line upem. V pátek dne 11.12.2009 v pohořelickém klubu Gemini vystoupí jako headliner této tech-trancové jízdy přední slovinský techno DJ a producent Luka Šubic alias Reaky, jehož pojetí hudby by se dalo definovat jako unikátní dynamický mix funky groovy techna s vlivy z dalších hudebních žánrů. Nutno podotknout, že právě téhle osobnosti se dostalo také uznání od samotné celosvětové špičky Paul van Dyka, Ferryho Corstena, Eddie Halliwella, Sander van Doorna a mnoha dalších TOP DJs. Dalším lákadlem bude oblíbený brněnský průkopník Hydrophonic, který za několik let svého působení získal nespočet kladných ohlasů. Pro příznivce euforického a energického trancu bude připraven se předvést resident prestižní akce E-Motion Stepan Bruck a pravé technaře jistě potěší angažmá talentovaného DJe Noise. Dále vystopí, jak již bývá zvykem místní Phil Albedo se svým originálně osobitým tech-trancem a brněnský Black Fox premiérově ve speciálním "live act" setu.

Párty bude začínat ve 21 hod. a vstupné bude stanoveno na 100 (do 23 hod.) / 130
Kontakt

ICQ:
Telefon:
URL:
Okres: -
Pohlaví: -Adresa tohoto profilu


Spříznění DJs

Phil Albedo Phil Albedo
28.04.2008
Přátelé

Hromas Michal Hromas Michal
28.04.2008

Skein Skein
28.04.2008

KAIX KAIX
28.04.2008

DJ Tomstar DJ Tomstar
28.04.2008
Tagy-Textace

electro párty progressive techno trance
Akce

Žádné akce...


Galerie

/ / / / / / / / / / ACTIVE ZONE PROMOTION / / / / / / / / / / /

Location: Pohořelice u Brna

Clubs:
Gemini Club

Resident: Phil Albedo

History of DJs performances: Ogi (Hr), Anali (Bra), Reaky (Slo), Boss (Sk), Michal Poliak, Orbith, Jerry, Misa Salacova, Hydrophonic, Stepan Bruck, Leo Lycra, Heaton, Scorn, Thomas Layer, Nois, Peter Pea, Ronny K, Deepress, Typhone, Luke Carson, Michal Pesina, Black Fox, Free Gate, Marcel de Valerio, VK Studio, Jimmy James, Deivis...

Diskuse

AlexanderSullivan58 AlexanderSullivan58
15.07.2016 v 18:24:28

The best music! I recommend.

Michael1957 Michael1957
16.05.2016 v 18:56:52

Your vibes make me want to dance, always! I love you guys.

WSullivan87 WSullivan87
07.05.2016 v 17:01:13

You are my favourite DJ. I miss your old tracks tho! How are you doing?
 rave.cz | idj.cz | musiclist.cz | finlist.cz