Přihlášení:    Zapamatovat si mě

Registrace / Nové heslo

BeatSplitterz

BeatSplitterz

Hodnocení

Počet zobrazení dnes: 2
Počet zobrazení celkem: 28476

Hodnoceno: 4x
iDJ rank: 0

Celkové umístění v žebříčku: 303

Datum registrace: 03.11.2009
Naposledy online: 07.02.2017 v 22:02:39


Aktuality

08.02.2012 - PAP MOTION on tour
Od března startuje PAP MOTION on TOUR. Na celé tour budou vždy vystupovat djs PAP MOTION. Beat Splitterz, P.E.D.R.O, Rastyn, Nekvak

28.12.2011 - Nové skladby na SOUNDCLOUD
http://soundcloud.com/beat-splitterz

15.12.2011 - Klubovka - ESCAPE
Je potvrzené datum i název naší rezidentní noci v Brně. Byli jsme osloveni společně s djem Michalem Pešinou legendárním klubem PERPETUUM na rezidentní noc v tomto klubu. můžete si nás vychutnat každý měsíc ve společném 4hod mixu + hosté. První termín 21.1.2012Kontakt

ICQ: 268868818, 324820126
Telefon: 774030380, 732213079
URL: www
Okres: Brno-venkov
Pohlaví: Muž


Videa

Dreaming by Beat SplitterzAdresa tohoto profilu


Embed kód přehrávače

Chceš si vložit idj.cz player do svých stránek? Stačí zkopírovat tento kód!


Spříznění DJs

Nickie Anne Nickie Anne
14.04.2014

Yuran Honek aka MoSka Yuran Honek aka MoSka
15.09.2013

Pavel X. Rakusan Pavel X. Rakusan
12.02.2013

Thomazz B Thomazz B
25.05.2010

RASTYN RASTYN
14.04.2012
Tagy-Textace

electro electro-house house minimal progressive-house tech-house


Akce

Žádné akce...


Galerie

ESCAPE PAP MOTION ON TOUR _ EVENT PAP MOTION ON TOUR One ShotBOOKING: booking@beatsplitterz.com
+420 774 030 380
+420 732 213 079

Info&Booking: booking@beatsplitterz.com
-----------------------------------------------------------------
ENG - BIO
Production and DJ duo Beatsplitterz got together in neighbouring Germany. Their sound is a mix of Dutch house, electro house and progressive.
The same year they debuted in German club Virgin and in 2010 played there premiere performance in the Czech Republic.
The following two years were a breakthrough for the Beatsplitterz, performing at major events in the Czech Republic and abroad and alongside such names as Joaquin Phunk, Filthy Funk Funk, Jacob Van Hage, Milan Lieskovski and a great many top Czech DJs. Also worth mentioning are residencies at PAP Motion and Escape where they invite more interesting guests.
Apart from numerous gigs they also concentrate on their own productions. Their debut Epic Night became a firm favourite with DJs and party people alike leading to a follow-up called Explosion which was released on American label Living The Dream Records and picked up support from Italobros and Austrian producer Blend.
Inevitably the Beatsplitterz were not to avoid the attention of the media and have been asked to present their skills on Czech Dance Radio and Seejay Radio , foreign stations Adrenalin FM and Elektrosound.de and for Slovakian magazine Wave.
In 2013 and 2014 the pair perform a number of major Czech fesitvals, including Sun, Sazava Fest, Summer City Fest or charity open-air event DJs4Charity, supporting artists such as DJ Tonka or Swiss DJ Moucho.
Along with the festivals the duo have also conquered the Czech Republic’s capital playing at Prague’s Yes, Duplex and Magnum clubs.
It wasn’t long before the Beatsplitterz’s production was to achieve further success with their track Bounce, complete with remix from the aforementioned Joaquin Phunk, being released on Dutch label Housepital Records. The track was also licensed by ADS Records for their Sex Radio Anthems Vol. 1 compilation as well as becoming a part of an EDM release in Amsterdam.

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

CZ - BIO

Beat Slitterz biografie
Producentské a djské duo Beatsplitterz vzniklo v roce 2009 v sousedním Německu. Jeho stylové zaměření se pohybuje na pomezí Dutch Houseu, Electro Housu a Progressivu.
Tentýž rok se tato dvojce představuje v německém Virgin klubu a v roce 2010 si odbývá svou premiéru i v ČR.
Nadcházející dva roky jsou pro Beatsplitterz zlomové. Představují se u nás i v zahraniční na předních eventech po boku jmen jako je Joaquin Phunk (At), Filthy Funk Funk, Jacob Van Hage, Milan Lieskovski a celá řada zástupců domácí djské špičky. Za zmínku stojí také rezidentura na parties PAP Motion nebo Escape, kam si zvou další zajímavé hosty.
Kromě spousty vystoupení se zaměřují i na vlastní produkci. Jejich prvotina Epic Night sklízí velké úspěchy mezi party people a dj’s a po tomto úspěšném tracku vydávají na americkém labelu Living the Dream Rec. svůj další počin s názvem Explosion, který si oblíbili například italští ItaloBros nebo rakouský producent Blend.
Beatsplitterz neunikli ani pozornosti médií a tak měli možnost odprezentovat svůj um například na domácím Dance Radiu, Seejay radiu ,zahraničním Adrenalin.FM, Elektrosound.de nebo ve slovenském magazínu Wave.
V roce 2013 a 2014 se duo představuje hned na několika předních domácích festivalech, mezi které patří Sun, Sázava Fest, Summer City Fest nebo charitativní open Air Djs4charity, kromě kterých supportují i jména jako je dj Tonka nebo švýcarský Moucho.
Mimo festivalů dobývá duo i naší metropoli a vystupuje v pražských klubech Yes, Duplex nebo Magnum.
Další produkční úspěchy na sebe taktéž nenechají dlouho čekat a jejich track Bounce s remixem od již zmiňovaného Joaquina Phunka vydává holandský label Housepital rec. Stejnojmenný track zařazuje vydavatelství ADS Rec na kompilaci Sex Radio Athenms Vol 1. a následně je i součástí releasu EDM in Amsterdam.
-------------------------------------------------------

You can find BeatSplitterz on this webs:

http://www.beatsplitterz.com/
http://www.soundcloud.com/beat-splitterz
http://www.mixcloud.com/beatsplitterz
http://www.onesheet.com/beatsplitterz/
http://www.youtube.com/beatsplitterz
http://www.idj.cz/beatsplitterz
http://www.dj.beatport.com/beatsplitterz

Diskuse

BeatSplitterz BeatSplitterz
19.07.2011 v 13:07:22

Oba dva děkujeme. Víc tracků momentálně najdeš na http://soundcloud.com/beat-splitterz

Tady je zdlouhavé schvalování

Ještě jednou dík moc.

Adraw Adraw
19.07.2011 v 13:03:12

Máš peckové tracky. Naozaj skvelé. Úplne ma odvalili. Super práca. Hlavne revolt. Super.
 rave.cz | idj.cz | musiclist.cz | finlist.cz