Přihlášení:    Zapamatovat si mě

Registrace / Nové heslo

Boris G

Boris G

Hodnocení

Počet zobrazení dnes: 4
Počet zobrazení celkem: 5520

Hodnoceno: 4x
iDJ rank: 0,4

Celkové umístění v žebříčku: 31

Datum registrace: 11.06.2009
Naposledy online: 01.12.2009 v 08:19:28


Kontakt

ICQ: 320427645
Telefon: 736711702
URL:
Okres: -
Pohlaví: -
Akce

Žádné akce...

Sety DJe

Žádné sety...


Galerie

Někdy v roce 2004 se poprvé dostal za pravý mix. Tenkrát ještě nezkušený ,připravený jít do boje. Na menších diskotékách se seznamoval s prostředím. Tenkrát začínal na italu a disku. V té době probrouzdal spíš s neúspěchem na oldies pártiech. Vše se zmenilo když se rozhodl konat a to v klubu Beseda Kde se moc dlouho neohřál se poprvé setkává se svými budoucími kolegy (B@jl@k a spol.) ,ale v té době už jiš míří k stylu který ho po chvýli pronásleduje dále.
V oněm roce dostává možnost si zahrát v klubu KOTVA , kde naráží na svého budoucího učitele DJ D.A.W.E. . Poprvé na trochu lepším aparátu se začal učit míchat. Zde po krátké době též končí aby se sem zanedlouho opět dostal. Dál obráží kluby a snaží se zdokonalovat.
Postupně upadající expandování po okolí děčínska vyústilo k návratu na půdu klubu kde se při jeho prvním re-vystoupení ukázal společně s DJ-em Mysticem a nadále pokračovali jako residenti klubu s nocí Friday Night Hott , kde zněli houseové pecky a vždy v přelomu noci se pěkně přitvrdilo do trochu tvrdších stylů ,což ho vedlo dál. Občas vystoupí po boku DJ-e D.a.w.e.-a v klubu Aréna (DC) a i na dalších místech (Babylon LIB. / EMCO UnL. … )a vedle něj hrál pravidelně v malém music baru CITY(DC) kde bylo vše zpečětěno a následně se ukáže na SNOB Párties v Besedě(DC) ( vedle D.A.W.E.-a, B@jl@ka, Chrise Sadlera, DJ-e Pavla Krejdla). Během doby kdy se rozjížděli Friday Night Hott se velice formoval na progressivního DJ-e , hraje z desek a občas z notebooku. Každopádně komerční house už hraje jen pro potřebu dostat pár lidí pro začátek na parket. Mezi oblíbené žánry patřil tech-house / electro / techno. V tomto roce natočil za pomoci DJ-e D.A.W.E.-a DEMO pro arénu které dlouho kolovalo mezi lidmi pro plnost a kvalitu skladeb obsažených na tomto demu.
Píše se rok 2008 a stále jedním z residentů klubu Kotva a resp. Jinde neúčinkuje krom pár akcí. Společně s Mysticem uzavírají sérii akcí Friday night hott kde párkrát v předchozím roce zahostovali pár svých známích na double stage. Začíná éra SOLID SOUNDS kdy jméno Boris G se objevuje Nejedn v kotvě ale na 3 měsíce na mini akcích lounge baru LA Rue a stává se že právě po skončení session v baru míří do kotvy a od jedné hodiny vždy jako host dj-e Mystika v Kotvě. Vše dobré jednou končí a tak v lednu 2009 zde s nespokojeným majitelem klubu kotva odchází do ústraní.
Rok 2009 ještě není zcela uzavřen ovšem krom oblíbených Solid Sounds večerů v klubu LA GARAGE si zahrál jen na pár akcích. Po menší pauze se v září či říjnu budete moct někde vidět. Aktuálně míchá už své 5-té demo. Bude nabírat sil na ostatních akcích kde se nezúčastní. Připravuje novou verzi stránek www.solidsounds.cz takže možná je na co se těšit.

Snažil jsem se odchytnout pár lidí a kolegů co by o mě mohli něco říct a tak :
DE SEAN : Boris G je jeden z decinskych DJs, ktereho bezpochyby mohu zaradit mezi "opravdove" DJs. Svuj talent prokazuje nejen citlivym vyberem spravnych tracku ve svych setech, ale take schopnosti vytvorit linearni mix s preciznim mixem,vysledkem je energicky set se zajimavou stopazi a ojedinelym soundem, ktery nemuze jen tak nekoho nechat v klidu

Diskuse

fbiggirl33 fbiggirl33
08.05.2011 v 00:55:21

Ahoj Těší mě, jmenuji se laskavost, krásná mladá dáma hledá 25 let, našel jsem váš profil klidné zajímavé a já bych být vaším přítelem, prosím, kontaktujte mě na můj soukromý e-mailovou adresu, takže favour987@yahoo.com že jsem se poslat své fotografie vám tam si budete vědět, na koho jsem, prosím jsem jen čekal na slyším od vás teď v mé e-mailové schránky favour987@yahoo.com
Díky
LaskavostHi nice to meet you, My name is Favour, A beautiful young looking lady of 25 years old, i found your profile quiet interesting and i would like to be your friend, please contact me in my private email address favour987@yahoo.com so that i will send my picture to you from there you will know whom i am please am just waiting to hear from you now in my mail box favour987@yahoo.com
Thanks
Favour

Boris G Boris G
21.04.2009 v 17:20:23

asi bych to tu měl trochu upravit .. davno neni spousty pravdy :: SOLIDSOUNDS.cz
 rave.cz | idj.cz | musiclist.cz | finlist.cz