Přihlášení:    Zapamatovat si mě

Registrace / Nové heslo

Carrione aka Diesel Phunk

Carrione aka Diesel Phunk

Hodnocení

Počet zobrazení dnes: 2
Počet zobrazení celkem: 18895

Hodnoceno: 12x
iDJ rank: 0

Celkové umístění v žebříčku: 483

Datum registrace: 28.04.2008
Naposledy online: 12.01.2013 v 02:53:05


Aktuality

27.11.2012 - Remixerská soutěž
Můj nejnovější hudební počin můžete slyšet v rámci soutěže o remix skladby Days to come od Seven Lions. Pokud se vám můj remix bude líbit, tak pro něj můžete hlasovat.
hlasovat a poslouchat můžete zde

17.07.2011 - Nové sety ke stažení
Do sekce downloads na webu www.djcarrione.com jsem vložil dva záznamy z vystoupení mé maličkosti. Jeden záznam je o progressivu a pochází z pražské akce Wolfish a druhý je záznam guestmixu pro radiový pořad Sound of Progressiva, který se nese ve znamení techna. Přeji příjemný poslech. Oba sety naleznete i na webu mp3.sety.cz. www.djcarrione.com

21.08.2010 - Singularity ve Svitavském Brooklynu již dnes
Dnes úderem 20. hodiny odstartuje party Singularity ve Svitavském Brooklynu. Během večera se za gramofony objeví celkem čtyři zkušené dvojice djs, kteří odehrají společné back to back sety převážně ve stylu techna. Pozor, nikdo z vystupujících není žádný djský nováček, takže o kvalitu je rozhodně postaráno. Více info zde.Kontakt

ICQ: 170714190
Telefon: 728188588
URL: www
Okres: Praha
Pohlaví: Muž


Videa

Adresa tohoto profilu


Embed kód přehrávače

Chceš si vložit idj.cz player do svých stránek? Stačí zkopírovat tento kód!


Spříznění DJs

JORDY JORDY
28.04.2008

eclipticside.com eclipticside.com
28.10.2008

Timo Timonen Timo Timonen
28.04.2008

RUSTY FOX RUSTY FOX
28.04.2008

SPIRIT SPIRIT
28.04.2008
Přátelé

Hurry Hurry
14.06.2008

DJ Kuen DJ Kuen
02.05.2008

Hromas Michal Hromas Michal
28.04.2008

MartinF MartinF
28.04.2008

shit shit
28.04.2008
Tagy-Textace

house progressive techno trance


Akce

Žádné akce...


Galerie

GRAND PRIX vs. SINGULARITY - Special Xmas edition 2010 GRAND PRIX vs. SINGULARITY - Special Xmas edition 2010 Pohoda - 20/11/2010 Pohoda - 20/11/2010DJ Carrione aka Diesel Phunk
House, Techno, Trance, Progressive

www.djcarrione.com
www.dieselphunk.com
Facebook - Carrione aka Diesel Phunk
Myspace.com - Carrione aka Diesel Phunk
Djlist.com - Carrione aka Diesel Phunk
Twitter.com - Carrione aka Diesel Phunk

Dj Carrione aka Diesel Phunk se na české taneční scéně pohybuje od roku 1999, během let nasbíral mnoho djských zkušeností, které z něho udělali typ univerzálního dje. Se jménem Carrione aka Diesel phunk se tak můžete setkat nejen na plakátech techno parties, ale i na akcích zaměřených na house a trance. Ovšem nejraději hraje bez stylového omezení dle svého citu a nálady publika.

První djské krůčky dje Carrione se odehrávali v podhoubí pražské převážně houseově zaměřené scény, kde se tehdy ještě výhradně techno dj Carrione snažil prosadit mezi množstvím začínajících djů. V této době začíná Carrione hojně spolupracovat s další mladou nadějí pražské scény house djem Johnykem, s nímž pravidelně hrával v legendárním pražském klubu XT3.

Jak rostly Carrionovy zkušenosti, tak i přibývalo možností prezentovat své hudební cítění v klubech Spiral club, CZ Beat nebo např. Terminal bar. Ovšem pro jeho další vývoj byla nejdůležitější spolupráce se Spiral clubem, konkrétně s duem djů Trisco a Prochy (dnes Pete Walk), kteří dovedli u dje Carrione probudit zájem nejen o house, ale i trance a hlavně dali Carrionovi možnost hrát po svém boku, čímž získával řadu neocenitelných zkušeností. Později přicházejí i první hraní ve významných pražských klubech Radost FX, Industry 55 a celé řadě mimopražských klubů. V této době se dj Carrione ojediněle objevuje i na Slovenska a startuje svou rezidenturu na sérii akcí Atom Pop, které českému publiku představili nejednu světovou hvězdu.

Rok 2002 byl pro dje Carrione celý ve znamení příprav na nakonec bohužel neuskutečněný festival Megatron, který se jednoznačně stal černým Petrem české taneční scény pro rok 2002. Po neúspěchu tohoto festivalu se Carrione stahuje do ústraní.

Až po dlouhých šesti měsících se znova objevuje jméno Carrione na české taneční scéně a to hlavně díky přispění pražského dje B.One.K a pardubického Mike Goldfinche. Carrione se opět začíná objevovat v klubech po celé ČR po boku nejen české djské špičky. V této době Carrione navazuje užší spolupráci s djem B.One.K, která se vyznačuje převážně promotérskou činností. Oba djs využívají svých zkušeností a zakládají putovní klubové noci Kamikaze a Extravaganza.

Rok 2004 je pro dje Carrione rokem nových zkušeností nejenže stojí u zrodu nového internetového média Hudebniportal.cz, ale společně se svým producentským partnerem zakládá hudební projekt Shaderlands, který později mění jméno na Diesel Phunk.

V roce 2005 dj Carrione přidává ke svému jménu natrvalo přídomek Diesel Phunk a stává se rezidentem jednoho z nejpopulárnějších klubů v ČR, pražského klubu Mecca a noci Meccamix, která se stává nejnavštěvovanější klubovou akcí na české taneční scéně a vyznačuje se spoluprácí s anglickým klubem Ministry of Sound. V této době se rozrůstá i činnost internetového média Hudebniportal.cz, které se transformuje v portál MIX.cz.

Dnes se dj Carrione aka Diesel Phunk věnuje kromě djingu i hudební produkci. Mezi jeho další aktivity patří působení v managementu iRadia Sensation Factory, kde má i svůj pravidelný pořad Party Week, vysílaný každý čtvrtek od 20 hodin. Jeho jméno již zdaleka není spojeno jen s technem, ale i s trancem, progressive a house. Díky svému hudebnímu podání a citu se jeho jméno objevuje na line-upech mnoha klubů.

Carrione aka Diesel Phunk již vystoupil např. s:
Ben Longem, Xentrixem, Paulem Mackem, Leonem Bolierem, Signum Djs, Galenem Behrem, Lee Daggerem, Marblem, Richardem Mowbrayem, JJ aka Jesus at Workem, Nippym, Luke Sunem, Hypertraxx, Marcem di Micoli a kompletní česko - slovenskou špičkou.

Carrione aka Diesel Phunk vystoupil v klubech:
Radost FX(Praha), Mecca(Praha), U-club(Bratislava), B-klub(Bratislava), Fabric(Ostrava), 603(Tábor), Liquid(Liberec), Escape(Liberec), N-Joy(Most), Industry 55(Praha), KD Mšené Lázně, Doma(Ústí nad Labem), Real Feel(Bělá nad Radbuzou), KD Liberec, Tip club(Chomutov), Maddox(Přelouč), Zděřina(Police nad Metují), Sépie(Týniště nad Orlicí), Úlet(Vlašim), KD Hlušice, Koloseum(Krupka u Teplic), KD Přestavlky(Sedlec-Prčice), Event(Hradec Králové), Ostrof(Mnichovo Hradiště), Bastion XXXV(Jaroměř), XT3(Praha), Guru(Praha), MC Veltruby, Club 4 you (Louny), Cirkus (Ústí nad Labem), Max (Králíky u Nového Bydžova), Bílý dům Svitavy a další

Diskuse

Adraw Adraw
10.08.2011 v 19:25:22

Ahojky. Páčia sa mi tvoje skladby Acid a Piano. každá v niečom inom. V piane si fajne pokročil čo do zvukovej stránky. :)

Pefa Pefa
26.07.2009 v 16:23:03

Produkce je dobrá .Fakt !Tedy za 7

W@DIM W@DIM
11.07.2009 v 02:05:10

Čago, dikas za foto!
Kokam že to byl fšnej kotel!!!
Snad se jeste někde potkame, tak zatim...
 rave.cz | idj.cz | musiclist.cz | finlist.cz