Přihlášení:    Zapamatovat si mě

Registrace / Nové heslo

CrashMan

CrashMan

Hodnocení

Počet zobrazení dnes: 1
Počet zobrazení celkem: 7534

Hodnoceno: 1x
iDJ rank: 0

Celkové umístění v žebříčku: 534

Datum registrace: 11.06.2009
Naposledy online: 24.04.2018 v 00:11:47


Kontakt

ICQ:
Telefon:
URL:
Okres: Svitavy
Pohlaví: MužAdresa tohoto profilu


Spříznění DJs

ElektroSmart ElektroSmart
25.09.2008


Akce

Žádné akce...


Galerie

4. akce 3. akce 2. akceHraje od roku: 2008
Styl: Drum&bass
Charakteristika: Specializuji se spíše na tvrdší odnož DNB (Techstep/Neurofunk/Deep) v jeho současné podobě ale sleduji komplexně veškeré dění na scéně. Ke svému vystupování potřebuji minimálně 3 CD playery za pultem. Preferuji rychle se střídající mixy s množstvím doubledropů a hecujících breakdownů.

, [url=http://soundcloud.com/crashman, , [url=http://http://mp3.sety.cz/vysledek-hledani/set%7Ccrashman.html

Oblíbení producenti: Noisia, Black Sun Empire, State of Mind, The Upbeats, Optiv & BTK, Jade, Spor, Neonlight, Rido, Zero Method, Ed Rush & Optical, Icicle, InsideInfo, Audio, Athys & Duster, Gridlok, Blokhe4d, Fourward, Mindscape, Loadstar, Phace & Misanthrop, Mob Tactics, Tantrum Desire, Calyx & TeeBee, Custom Soldierz, Axiom, Receptor, The Sect, Cooh, The Panacea, Allied, Katharsys, Kubrak, Encode, Dose and many many more……

Oblíbené labely: Neosignal, Shogun Audio, Red Lights Records, Commercial Suicide, Virus, Citrus, Vision Recordings, Breed12inches, Position Chrome, Titan Records, Eatbrain, Close 2 Death, RAM Records, Bad Taste, Metalheadz, Technique Recordings, Trust in Music, Mindtech, Non Vogue, Uprising Records, Hospital Records, Audioporn, Breakbeat Kaos, Drum & Bass Arena, Renegade Hardware, Viper Recordings, Lifted Music...
Kontakt: crashman(zavináč)drumup.cz

CrashMan jakožto zástupce svitavské dnb scény začal aktivně svoji dráhu coby DJ a promo zhruba v polovině roku 2009 nejdříve pod uskupením 3M (Modern Majority Music) pořádáním lokálních parties převážně v okolí Svitav. Po rozpadu této skupiny vzniká na přelomu roku 2010/2011 drumandbassová crew Fleshpot, která se snaží pokračovat dál v tradici 3M a uskutečňuje se mnoho akcí, tentokrát začínají spolupracovat i s ostatními crew a tak se dostávají do mnoha jiných měst zejména ve Východních Čechách a na Moravě.
V roce 2012 nastává další přelom v kariéře kdy se přidává po předchozí výborné spolupráci Gr3p (Grep) a startuje tak zcela nový styl hraní pod názvem CrashMan & Gr3p, kdy vystupujeme ve formátu 4xCD s naprosto strhující show, která je plná hutného temného dnb proloženého vokály a rychlými nečekanými mixy s velkým důrazem na selekci desek a celkový příběh setu.
V roce 2013 vstupuje pod křídla olomoucké crew DrumUp, kde již delší čas působil jako externí redaktor jejich internetového portálu www.drumup.cz. Zde dál pokračuje jak s vystupováním tak i v redaktorské činnosti.

Kde mě můžete nebo jste mohli slyšet:
Praha (Cross)
Brno (Perpeetum, Favál, Fléda, hrad Veveří)
Olomouc (Metro, -15min, S-CUBE)
Svitavy (klub Zatáčka, Cihelna, Tyjátr, festival Rosnička)
Kunštát na Moravě/Lysice/Drnovice
Jabloné nad Orlicí (Galaxy)
Lanškroun (XL)
a spousta dalších…

Diskuse

Cwok Cwok
15.06.2009 v 10:58:36

dikec za pridani atto slape peace
 rave.cz | idj.cz | musiclist.cz | finlist.cz