Přihlášení:    Zapamatovat si mě

Registrace / Nové heslo

Dejan

Dejan

Hodnocení

Počet zobrazení dnes: 4
Počet zobrazení celkem: 14817

Hodnoceno: 3x
iDJ rank: 0

Celkové umístění v žebříčku: 683

Datum registrace: 28.04.2008
Naposledy online: 22.05.2009 v 18:00:48


Aktuality

01.10.2007 - TOP 10 - October 2007
1. ursula 1000 - electrik boogie (product 01 remix)
2. maxime dangles - manyflexy (delon & dalcan mix)
3. baobinga - shake it
4. dj mutiny - soul runner
5. elite force - i dont think so
6. dejan - cosmo pub / disco club
7. 30 hz - mutton
8. patrick pulsinger - floorwave
9. dj killer - acid
10. alex bau - shakin ep
INTERESTING PARTIES AND CLUBS:
Nautilus Club, Blue House Bar (Croatia), CZ Beat (Praha), Turn-off Club (Turnov), Liquid (Liberec) DeJavu Club (Znojmo), DD Club (Boskovice), Kl!d (Ostrava) , Euro Club (Hluk), Dj Lab (Zlín), Flamingo ( Kostelany n.Mor), D-Club (Otrokovice), Club 24, Paříš (Zlín), Mír (Uh.Hradište) a Disco Diamantino (Traplice), Malibu (Bystrice) a další…zahrál si také na open airu Summer Bublifu*k a halových párty Meshitta a Bayday.FAVOURITE MUSIC:
Prodigy,Kraftwerk,Zombie Nation,Miss Kittin,The Hacker,Oxia,Marco Bailey,Aphrodite,Asian Dub Foundation,Space DJz,Juanita Juarez,Brujeria,Max Graham,Danny Rampling,Lucca,Diana DRouz,Orbith,Corvin Dalek,Lados,Björk,Suburb
ass,Télépopmusik,DJ Hell,Ladytron,Vitalic,Dave Clarke,Fatboy Slim,Terence Fixmer,Felix Da Housecat,Ural 13 Dictators,Goran Bregovic,Návštevníci,Tom Hades,Pedro Delgardo,Wehbba,Bomfunk MCs,Norman Cook,John Starlight,Dave The Drummer,Inigo Kennedy,Hardcell,Pavel Bidlo,Chris Sadler,Cypress Hill,Bob Marley,Pendulum,Noisia,Aphex Twin,Fatboy Slim,Get F***ed,System 7,Astral Projection,Beastie Boys,New Order,T.Raumschmierre,Wubble U - Petal !!!,Marco Bailey,MyNameIsAnn,Jon Carter,Paul Mac,RASTA BILLY SKANK :D,Electro Slut,Trentemoller,Skoga Berlings Saga,DJ Kid Koala,Mark Moore,John B,Fischerspooner,Bloodhound Gang,Garáž,Sto Zvírat,Cave,Ignition Technician,Moby,DJ Emerson,Southsoniks,Eiven Major,DJ Flo,Bow Wave,Kelly Osbourne,Radio 1,FM 4,The Cardigans,Technohead,Kocani Orkestar,Nic Fanciulli,DJ Mahathma,Darren Emersson,Frankie Knuckles,Ladytron,Eric Sneo,Einsturzende Neubauten,DJ Koze,Jose Padilla,Markantonio,Preach,Adam Beyer,Jean Michel Jarre,Luke SlaterDJ Brooklyn,DJ Katcha,DJ IM Cyber,DJ Ravissa,Budai&Vic,Aphrikka Sound System,Komatsu,Space Patrol,Misstress Barbara,Olivier Giaccomotto,Boss,Mike Wade,Si Begg,Mig 21,Naše Vec,DeFuckTo,Indy&Wich,Fear Factory,Tleskac,Dave Armstrong -> Louis too :))))) and many more...:)

___________

Dejan
Electro / Tech-Electro / Minimal
(Uherské Hradiště, CZECH REPUBLIC)
Booking manager: skein@strobe.cz

Kontakt

ICQ:
Telefon:
URL: www
Okres: -
Pohlaví: -


Videa

Adresa tohoto profilu


Embed kód přehrávače

Chceš si vložit idj.cz player do svých stránek? Stačí zkopírovat tento kód!


Spříznění DJs

Matrix Matrix
28.09.2008

eclipticside.com eclipticside.com
28.10.2008

unaffectedrecords unaffectedrecords
16.07.2008

Lados Lados
28.04.2008

Josef Průša Josef Průša
28.04.2008
Přátelé

Djlab.cz promotion&booking Djlab.cz promotion&booking
28.04.2008

Hurry Hurry
14.06.2008

DJ Kuen DJ Kuen
02.05.2008

Pavi Pavi
28.04.2008

JZD PROMOTION JZD PROMOTION
28.04.2008
Tagy-Textace

electro minimal tech-electro


Akce

Žádné akce...

Sety DJe

Žádné sety...


Galerie

DEJAN

Mlady producent a DJ z Uherského Hradiště , už od velmi mladého věku měl velmi kladný vztah k hudbě. Blízkost Brna kde se uskutečnilo nespočet akcí Apokalypsa, Citadela nebo Orion Hall. Tyto párty se zapisují do dění na poli moravské techno scény, samozřejmě tyto akce se dostanou i k člověku, který v té době zkouší skládat hudbu na počítačovém softwareu.
________________________________________________________________

Sám ke svému prvnímu kontaktu s elektronickou hudbou dodává: "S technem a vůbec taneční hudbou jako takovou jsem se seznámil v roce 1999, kdy jsem začal poslouchat rádia, kde se hrála taneční hudba, jednalo se o víkendové pořady ať už na českých nebo zahraničních rádiích".
________________________________________________________________

První kontakt s gramofony se uskutečnil v roce 2001, kdy si vyzkoušel hraní z gramofonů přímo v rádiu, kde pracuje jeho kamarád a moderuje pořad o house music...hraní se mu natolik zalíbí, že si pořizuje vlastní gramofony a začíná se zdokonalovat v hraní. Po roce hraní se uskuteční první párty v Clubu Diamantino - Traplice pod názvem TECHNONATION, kde se Dejan stává rezidentem této párty.
________________________________________________________________

Technonation sláví na zlínsku nečekaný úspěch a Dejan si tak zahraje po boku DJs jako jsou Jerry, Radan Mach, Lucasch, BB Mike, Kita, Coma a další...Technonation mělo celkem 8 pokračování a Dejan vystoupil na všech dílech. Technonation ukončuje svou existenci a Dejan se pomalu dostává do popředí, získává hraní v moravských klubech a taky si zahraje v Chorvatsku v klubu Blue House Bar a Nautilus Club, kde vystoupily DJs jako Jack de Marseille, Lucca nebo DJ Excel. V roce 2004 si Dejana všimne Dj Lucasch a vezme jej pod svá křídla do exkluzivní moravské agentury strobe.cz, která je jednou z největších a nejvlivnějších bookingových agentur v České Republice. Stává se tak nejmladším členem agentury strobe. Pod touto agenturou jsou zabookování DJs jako např.: Dr.Gonzo (Lux), Roland Casper (D), Radic (UK), Python (Rus), R.M. (Pol), Vladimir Vujichic (Serbia), Flis (Slo), Djane Lady Bird (Pol)...a spoustu dalších DJs a projektů z Evropy. V bookingu nechybí ani čeští DJové a strobe zastupuje hned několik talentů: Lucasch, Coma, Kita, Jordy, Mildee, Bear a taky velmi uznávaný projekt Laura & Rodent.
________________________________________________________________

Dejan vystoupil v klubech jako jsou např.: Nautilus Club, Blue House Bar (Croatia), CZ Beat (Praha), Turn-off Club (Turnov), DeJavu Club (Znojmo), DD Club (Boskovice), Euro Club (Hluk), Dj Lab (Zlín), Flamingo ( Kostelany n.Mor), D-Club (Otrokovice), Club 24, Paříš (Zlín), Mír (Uh.Hradiště), Disco Diamantino (Traplice), Malibu (Bystřice) a další…zahrál si také na open airu Summer Bublifu*k a halových párty Meshitta a Bayday.
________________________________________________________________

Oblíbení producenti :
Josef Capriati , Massi DL , Acid Girls , Trentemoller , Luciano , Ursula 1000 , Rino Cerrone , Vitalic , Fabian O. , Adam Beyer , Ricardo Villalobos , Booka Shade , Patrick Pulsinger , Fedde Le Grand , Jon Carter , Max Graham , Space DJz, Ignition Technician, DJ Any, Umek, Ian Void , Valentino Kanzyani, Redhead, Ben Sims, Preach, Hell a další.
Dejan se věnuje i své vlastní produkci a na kontě má dva vydané tracky na internetovém labelu Montec Records, oba dva tracky se nesou v duchu electra na který se tento label orientuje.
V současné době se prezentuje v klubech svým vlastním stylem, který se dá popsat jako směsice tech-electra a veselého groovy techna.
________________________________________________________________

Produkce:
Dejan se věnuje vlastní produkci od roku 2000, ovšem na neprofesionálních PC programech, první zlom přijde v roce 2004 kdy objeví kouzlo FL Studia 6.
Nejdříve zkouší skládat tvrdší techno inspirován zvukem Prodigy, Marco Bailey nebo Ben Sims ale postupem času se dostáva k formám electra, tech-electra a místy i k minimalovému zvuku, čehož se drží dodnes a vytváří si svůj vlastní sound. Jeho typický zvuk představuje mašinka ARP 2600 anebo legendární MiniMoog, který používá do většiny svých tracků ať už se jedná o electro nebo minimal.
Působí také jako půlka projektu Dejan & Lados kdy spolu vydali několik tracků na inet labelu Montec Records, jejich zvuk je specifický pro svou temnou basu
a energickou jízdu ve stylu electra nebo breakbeatu.
Produkuje v softwareovém programu Fruity Loops 6 a Fruity Loops 7, a zapojuje i Midi klávesy a seznamuje se se Samplerem.
________________________________________________________________

Releases:
Dejan & Lados - Rain In Vienna
Dejan & Lados - Liquid Audience
Dejan - El Pompa Animato

Promo:
Playful Madcap Mix 2005

www.strobe.cz

www.myspace.com/zbyneq

Diskuse

Spektra One Spektra One
10.08.2009 v 18:52:06

Ahoj, zdravim te a tesim se az se opet setkame!jak budes mit cas,muzeme vymyslet spolecnou akci! co rikas?
mej se

Lucasch Lucasch
25.05.2009 v 23:20:39

měl by sis zaktualizovat profily, máš tu (i na myspace) chybně uvedeno, že tě zastupuje strobe a jako booking manažera tu máš skeina. co nového? proč už nehraješ ani neprodukuješ? jiné hobby? nebo náročný job?

Siki Siki
24.05.2009 v 17:31:23

dik za sprizneni,jen tak dale
 rave.cz | idj.cz | musiclist.cz | finlist.cz