Přihlášení:    Zapamatovat si mě

Registrace / Nové heslo

Alexx

Alexx

Hodnocení

Počet zobrazení dnes: 2
Počet zobrazení celkem: 14549

Hodnoceno: 4x
iDJ rank: 0

Celkové umístění v žebříčku: 145

Datum registrace: 08.05.2009
Naposledy online: 09.07.2015 v 16:49:50


Aktuality

16.02.2012 - Veškeré informace na webu
Veškeré aktuální informace ohledně termínů, fotek, videí či kontaktu na booking nalezenete na webu
ALEXX DJ

09.09.2010 - Rozhovor pro DanceMAG.cz
Exclusivní rozhovor s DJ Alexxem pro portál DanceMAG.cz kde naleznete mimo jiné také odkaz na stažení aktuálního setu Cevlar naleznete zde:
Exclusivní rozhovor s DJ Alexxem pro DanceMAG.cz

05.08.2010 - Miami Bitch
Lady’s & gentleman please welcome MIAMI BITCH!!

Ták a je to oficiální.....každé dvě středy z měsíce v klubu Perpetuum / Brno (www.perpetuum.cz) projekt Miami Bitch. Projekt je tvořen dvěma DJ’s Dave Legato & Alexx, kteří se shodou okolností poprvé setkali společně na Line Upu právě v klubu Perpetuum. Okamžitě si padli do noty, jak co do stylu hudby, tak i v osobním životě. Po pár setkáních si řekli, že by mohlo být přínosem, jak pro brněnskou klubovou scénu tak pro samotný Perpetuum klub zde tento styl hudby prezentovat.
Jedná se o vocal house / progressive house s příměsí až po samotné elektro / progressive který v této formě v klubu Perpetuum dle jejich názoru na pravidelných parties chyběl. Projekt přináší zcela nový záběr pro středeční party v klubu Perpetuum, který zde ještě nebyl.
Na středečních parties v klubu Perpetuum se vám představí Dave Legato & DJ Alexx tento mladý nadějný DJ již několik let brázdí kluby napříč ČR nevyjímaje Prahu, Ostravu / Stodolní /,Tábor či Břeclav se svými energickými sety.
Kontakt

ICQ: info@alexxdj.com
Telefon: www.alexxdj.com
URL: www
Okres: Brno-město
Pohlaví: Muž


Videa

Adresa tohoto profilu


Spříznění DJs

Thomazz B Thomazz B
25.05.2010

Nowiesto Nowiesto
29.11.2009

soundfactory.cz soundfactory.cz
28.04.2008

WarPhil WarPhil
28.04.2008

R3PLAY parties R3PLAY parties
31.08.2011
Přátelé

Consumo Di Energia Consumo Di Energia
04.05.2010

Blueway Blueway
12.06.2009

KAIX KAIX
28.04.2008

Sonne_Edition Sonne_Edition
16.12.2008
Tagy-Textace

elektro / progressive / techno / tech-funky
Akce

Žádné akce...


Galerie

elektro Bella with Jerry Miami Bitch Apokalypsa / Warm UpDJ Alexx Narozen 30.11.1985 od mala se věnoval hudbě a věděl že to bude jeho slabost. Začal již od 6let hrát na kytaru a chodit do hudební školy,po 7 letech studia hudby skončil a založil své první kapely,v té době se však již začal zajímat i o jiný styl hudby a hraní po clubech jako DJ. Své první kroky a hraní si odbyl v 17 letech pak následovali drobnější akce a tříbení hudebního stylu,kde se pohyboval především po klasických Disco clubech,zlomem však pro něj bylo přesunutí do Brna a navštěvy clubových akcí typu kde začal zjištovat ze jej pohlcuje trochu odlišny styl než do teď..

V současné době se vyznačuje hlavně energičností svých elektro / house / progressive setů, ve kterých se nebojí zabrousit i odlišných stylů clubové scény které tento mladý talentovaný DJ prezentuje svou hudbu napříc ČR i v zahraničí.
Je residentem a pořadatelem DeCADANCE!live

I díky těmto uspěchům se spolu s Dave Legatem stává rezidentem dnes již kultovního klubu Perpertuum / Brno, kde pořádají party Miami Bitch, která se těší stále větší oblibě mezi hosty. Objevuje se např. na oficialnim Warm Upu jedné z nejúspěsnějších halových akcí Apokalypsy či opětovně v Ostravě na Stodolní ulici, Open Air na letišti v Táboře atd. Zárověň byl osloven prestižním portálem DanceMAG.cz pro namíchání exclusivního setu na září 2010, který vyjde spolu s rozhovorem a fotkami.

Na řijen 2010 je také naplánováno spuštění oficiálních web.stránek DJe Alexxe www.alexxdj.com

Aktuálně party Miami Bitch dostavá zcela jiný nádech a to díky specialní Gold Edition, která odstartuje v prosinci tohoto roku kde se DJ Alexx bude objevovat po boku nejznámějších tuzemských DJ's.

Rok 2010 bude ukončen party, na které se objeví bok po boku pražských matadorů DJ Peeta & rezidenta Meccy DJ Ronnyho. Samotným vrcholem prosince tohoto roku bude party Miami Bitch s podtitulem Gold Edition, která přinese do Perpetuum klubu krom rezidentů DJ Alexxe & Dave Legata i špičky tuzemských DJs! V lednu příštího roku pak vygraduje jeho vystoupení po boku světoznámích Kosheen!

Hrál s DJ's:
Toky(SK) / Lucca / Jerry / Orbith / Michal Pesina / Martez Ortega / Dave Legato / Jordy / Peter Pea / Luis / Dixent / Stirrer / Mart-Ravine / Radex / Nox van Borg / Archie / Electric Duo / Jay D / Beksy / Gilock / P.T Cyber / Kreczek & many more ..

Diskuse

fbiggirl33 fbiggirl33
08.05.2011 v 00:20:45

Ahoj Těší mě, jmenuji se laskavost, krásná mladá dáma hledá 25 let, našel jsem váš profil klidné zajímavé a já bych být vaším přítelem, prosím, kontaktujte mě na můj soukromý e-mailovou adresu, takže favour987@yahoo.com že jsem se poslat své fotografie vám tam si budete vědět, na koho jsem, prosím jsem jen čekal na slyším od vás teď v mé e-mailové schránky favour987@yahoo.com
Díky
LaskavostHi nice to meet you, My name is Favour, A beautiful young looking lady of 25 years old, i found your profile quiet interesting and i would like to be your friend, please contact me in my private email address favour987@yahoo.com so that i will send my picture to you from there you will know whom i am please am just waiting to hear from you now in my mail box favour987@yahoo.com
Thanks
Favour

Naked Records & Podcast Naked Records & Podcast
13.09.2009 v 12:11:59

diky za pridani a at to slape jak ma::
keep rockin'!!

Lucasch Lucasch
17.08.2009 v 13:26:15

ahoj, díky. snad brzy zakalíme, v brně jsem nebyl už docela dlouhoať se daří
 rave.cz | idj.cz | musiclist.cz | finlist.cz