Přihlášení:    Zapamatovat si mě

Registrace / Nové heslo

Efectiv

Efectiv

Hodnocení

Počet zobrazení dnes: 9
Počet zobrazení celkem: 5950

Hodnoceno: 0x
iDJ rank: 0

Celkové umístění v žebříčku: 823

Datum registrace: 27.04.2010
Naposledy online: 05.09.2014 v 17:18:36


Kontakt

ICQ:
Telefon: 604683563
URL: www
Okres: Praha
Pohlaví: MužAdresa tohoto profilu


Spříznění DJs

OneWay aka Wolfish OneWay aka Wolfish
15.12.2008

R3PLAY parties R3PLAY parties
31.08.2011

Chose Tancioni Chose Tancioni
22.08.2010

Marco Fortis Marco Fortis
26.10.2009

Shark8 Shark8
10.08.2008
Přátelé

DJ West DJ West
28.04.2008
Tagy-Textace

electro house progressive techno
Akce

Žádné akce...


• Dj Stifler aka Efectiv se narodil v Liberci. Okolo roku 2000 se začal zajímat o taneční hudbu díky jeho kamarádovi Wencovi, který v té době navštěvoval velké akce a festivaly. Fotky a záznamy z různých akcí ho ovlivnily natolik, že se rozhodl vyrazit na párty také. Ovšem nadšení z navštěvování akcí, přemohla chuť se i podílet na party samotné a začíná se zajímat o DJing.

Na jedné soukromé narozeninové kalbě v roce 2001 dostal možnost si zkusit zahrát na gramofony a tato zkušenost ho oslovila natolik, že se rozhodl stát se DJem. Seznamuje se s různými libereckými DJs a díky těmto známostem se dostává až do libereckého klubu Liquid. Přes lepení plákátů, středeční trénování se pomalu propracoval až na svojí první rezidentní noc Techxcellent, která se odehrála na podzim 2003. Poté se jeho diář začíná plnit daty a jeho zkušenosti přibývají. V té době patří mezi jeho nejoblíbenější styl techno a díky tomu nabývá na oblibě mezi libereckými clubbery. Mezitím se hudebně snaží posunout dál a do svých setů zapojuje kromě gramofonů i počítač a seznamuje se tak se softwarem Traktor. V té době se také seznamuje s partičkou kolem Sever.techno.cz a díky společným zážitkům z akcí vzniká víc než dlouhodobá spolupráce. Kromě hraní se věnoval také produkci v klubu Staré Lázně Liberec, kam za dobu svého pusobení pozval spoustu známých jmen. Např. Kaisersoze, Daho, Chris Sadler, E-lite, Im Cyber a spoustu dalších ....

Později se seznamuje s DJem Snekem, který mu ukázal směr jeho hudebního vývoje a to směrem k pomalejším beatům. Za to patří DJovi Snekovi velký dík, House a tech-house music na všechny podoby ho naprosto učarovala a díky zkušenostem z předchozích hraní tento styl rád hraje i dnes.

V roce 2005 vyzkoušel společné hraní se Sannym a tento zážitek se mu zalíbil natolik, že od té doby spolu hráli poměrně pravidelně. V této formaci hráli především veselé funky a deephouse. Společně mají za sebou vystoupení na pražském rádiu Akropolis, kde byli hosty pořadu Techno.cz In Da Mix, nebo třeba v pražském klubu Roxy.

Za celou svoji dosavadní DJskou dráhou si už zahrál na spoustě zajímavých akcí. Z těch nej můžeme vybrat hraní na Aquaphonic Kamikaze Celebration 2004 na libereckém Výstavišti, Afterparty po štědrém dnu v klubu Experiment ( the best ) , dále hráni na open air house party na Vostrově v Mnichově Hradišti a nebo v pražském klubu Vertigo a Roxy. V současné době můžete Efectiva vídat hlavně v libereckých klubech jako Liquid nebo Experiment. Nepravidelně také navštěvuje různé kluby po celé ČR. Dj Efectiv se ve svém volném čase věnuje skládání hudby a pořádání parties.

V roce 2008 až 2009 zkouší štěstí v zámoří v Mexiku. Díky této zkušenosti a pro lepší adaptaci ve zdejším prostředí mění svůj DJ nick na DJ Efectiv. Podařilo se mu zde pravidelné hraní v klubu Room servis ( Mexico, ostrov Cozumel ), kde žil a pracoval jeden rok.

Po této zkušenosti se vrací zpět do české republiky a to do hlavního města Prahy. Zde momentálně pokračuje v pořádání menších parties ( Touster, Pekelný bar,Yes klub, palac Akropolis, Základna ,Mirage, Hoodoo, Popcore, Styx, Woodoo, XT3, …) a skládání hudby, kde se snaží zdokonalovat a prosadit.

V roce 2013 zakládá techno projekt: SONS OF DIGITAL , kde se snaží o propojení hudby, vizualizace a seskupení několika djs v jednom setu. Snaží se především propojit lidi kteří umí něco „ navíc “ a postarají se tak o dokonalou zábavu nejen na párty ale také v osobním životě. Snaží se také o produkci v tomto projektu a to bere jako výzvu do budoucna ..

• Umělci, které rád podporuje :

Richie Hawtin, Christian Varela, Umek, Marco Bailey, Sébastien Leger, Mladen Tomic , Kernel Key, Lucca, Boss, Chris Sadler, …


Diskuse

Max Forkys Max Forkys
28.04.2010 v 18:31:04

Ahoj, děkuju ti za přidání a přeju at se za mixem daří
 rave.cz | idj.cz | musiclist.cz | finlist.cz