Přihlášení:    Zapamatovat si mě

Registrace / Nové heslo

Kariba

Kariba

Hodnocení

Počet zobrazení dnes: 2
Počet zobrazení celkem: 9884

Hodnoceno: 2x
iDJ rank: 0

Celkové umístění v žebříčku: 1461

Datum registrace: 17.08.2008
Naposledy online: 11.12.2015 v 15:45:25


Kontakt

ICQ: 354013337
Telefon: 604300577
URL: www
Okres: Semily
Pohlaví: Muž


Videa

Adresa tohoto profilu


Embed kód přehrávače

Chceš si vložit idj.cz player do svých stránek? Stačí zkopírovat tento kód!


Spříznění DJs

R3PLAY parties R3PLAY parties
31.08.2011

M@rthin M@rthin
28.04.2008
Přátelé

Wallu Wallu
19.10.2012
Tagy-Textace

dance dj dj kariba dnb drum and bass drumnbass dubstep electro house kaiba trance


Akce

Žádné akce...


Galerie

... ... ... ...BIO : Jelikož od dětství vždy Karibu hudba zajímala, byla otázka času než se rozhodne podílet na její tvorbě. Důsledkem tohoto zájmu bylo založení internetové stránky (www.irritabledj.estranky.cz), kde tehdy 13-ti letý uploadoval,odkazoval a postoval hudbu různého žánru. Oblíbenost stránky stoupala a brzy měla desítky tisíc návštěv. Tím si již tenkrát aktivně otevíral hudební obzory a poznával různé hudební interprety a žánry.

Záhy si Kariba zamiloval elektronickou hudbu pro kterou se nadchl na tolik, že se kolem roku 2008 začíná učit základy mixu a studuje elektronickou hudební scénu. Tehdy vznikají různé komerční sety kolem žánrů Handz up, Dance, Trance.

Souběžně s Dj-ingem se už v té době zajímá o DAWs a vlastní elektronickou produkci a začíná se seznamovat s programy jako Ableton,Reason,Fl Studio apod. ,z nichž právě poslední zmiňované Fl studio uchvátilo Karibu svojí jednoduchostí a možnostmi. Vzniká první úlet - schranze-hardcore přebuzené jednoduché tracky poté míchané do setů .Po čase však poznává, že to není ono, a tak si dále pomalu zdokonaluje ovládání Fl Studia vedle hlavního zájmu o djing.

Snaha přináší ovoce kolem roku 2010, kdy Kariba poprvé veřejně vystoupí v klubu Sauna vedle Dje Mike Morphina (Mecca,Retro...). Od té doby hraje Kariba v tomto klubu až do jeho zavření. Jeho tvorba se v těchto časech posouvá ke komerčnímu House music, Electro House-u a k Drum and Bassu. Skvělé pocity z hraní ho utvrdily v tom co dělá, a záhy ho napadlo přispět na místní scénu pořádáním vlasních akcí. Spojil síly se svými známými a kamarády, a tím začalo roku 2010 pořádání parties Dance Hall Beneshow(DHB), kde Kariba vystupoval. Souběžně s tím se seznamoval s Djs z okolí a dával jim poté možnost ukázat se publiku v Beneshowě. Za nedlouho přicházejí různé spolupráce s Djs a promotéry, například s M@rthinem, který přináší akcím DHB nový rozměr. Akce pořádané v Benehowě pomohly rozšířit povědomí o nekomerčním house music, a velmi ovlivňuje místní publikum dodnes. Dokonce na akcích v okolí byl časem slyšet hudební vliv Beneshowských akcí.
Souběžně s akcemi v Benešově začal Kariba hrát na různých akcích v Libereckém kraji a později po celé ČR.

V roce 2011 Kariba pomáhá s pořádáním akcí v Bowling Klubu Semily, kde vystupuje a zve hosty. Kolem roku 2012 vzniká mnoho úspěšné tvorby - například DNB dj set Xmass to Bass (www.youtube.com/watch?v=FfvDCu-Mbbo) , který oslovil mnoho posluchačů a za krátkou dobu získal několik desítek tisíc shlédnutí. Zároveň se zlepšují Karibovi dovednosti v Fl Studiu, a tak vzniká první nevydaná produkce, která již má úroveň.

V těchto letech již Kariba vystupuje po celé ČR na párties s různým hudebním zaměřením např.: z žánru DNB v klubech jako COCON Club Lovosice, BAT club Slaný u Prahy a další a z žánru House v klubech jako Podkova Praha, Zipp Club Jilemnice a další.

Po letech vystupování získává svůj osobitý styl hraní, kdy od roku 2013 přestává vystupovat v klubech kde se hraje na přání alá "mišuge kluby", a začíná se soustředit na vlastní produkci.

V roce 2014 dosahuje Karibova produkce profesionální úrovně, a tak začíná často zveřejňovat previewy svých rozpracovaných tracků. Vzniká tím i nový projekt s generačně starším umělcem DaveK, se kterým tvoří tracky které mají originalitu.Tento projekt pojmenovali 2deVOTE|e|, a pod tímto společným pseudonymem mají v plánu brzy vydat svojí první společnou tvorbu. Právě v této chvíli, kdy čtete poslední řádky biografie nejspíše Kariba pracuje ve studiu na nové tvorbě. Tu můžete sledovat na :

Official Facebook Fanpage : https://www.facebook.com/djkariba/

nebo na třech soundcloud účtech :
Nejaktuálnější produkce tracků : https://soundcloud.com/karibaproduction
House tvorba : https://soundcloud.com/kariba
DNB tvorba : https://soundcloud.com/djkariba

dále na youtube : http://www.youtube.com/user/DjKariba

a také na mixcloudu : http://www.mixcloud.com/andrej-deejay-kariba-karasek/

A když budete chtít slyšet Karibu na vaší párty, stačí napsat...
Booking : djkariba@seznam.cz rave.cz | idj.cz | musiclist.cz | finlist.cz