Přihlášení:    Zapamatovat si mě

Registrace / Nové heslo

radex alias r.a.d.e.k.

radex alias r.a.d.e.k.

Hodnocení

Počet zobrazení dnes: 5
Počet zobrazení celkem: 16605

Hodnoceno: 9x
iDJ rank: 0

Celkové umístění v žebříčku: 2483

Datum registrace: 28.04.2008
Naposledy online: 30.11.2017 v 12:20:52


Aktuality

03.02.2011 -
http://www.facebook.com/pages/dj-radex/37704665280FACEBOOK PAGE

01.07.2008 - myspace
myspace.com/djradexKontakt

ICQ:
Telefon:
URL: www
Okres: Zbytek Světa
Pohlaví: Muž
Akce

Žádné akce...

Sety DJe

Žádné sety...


Galerie

V roce 1990, přesně v den svých 16. narozenin navštěvuje pobočku legendárního DMC (Disco Mix Club - celosvětová organizace pro DJs)
v Bratislavě, za účelem poznání techniky mixování, které ho tak fascinovalo a znal jej zejména z vysílání francouzského Fun radia resp. pořadu "Funmasetrmix".
Právě tam mu tehdejší mistr republiky v mixu (Henrik Tomko) ukazuje na gramofonech Technics 1210 MK II, jak se to vlastně mixují dva tracky dohromady.
O rok později Radex vystupuje v bratislavském clubu Boccacio se svojí exhibicí v mixu, kde poznává další lidi, kteři mu nadobro změní život a pohled na taneční hudbu.
Miluje sety DMC (kompiace) , které pravidelně odebírá a na kterých vycházejí opravdové lahůdky ze světa taneční hudby v remixech DJ hvězd. V té době už Radex hrává po kavárničká a diskoškách na Břeclavsku a snaží se prosadit se svým ne zrovna pro naše posluchače komerčním hudebním mixem. Pochopení
dostává v již zmiňovanem clubu Boccaccio (klasické disco a začínající technoparty), které v té době patřilo mezi nejlepši (vybavením, interierem, programem) ve střední evropě.
V roce 93' objevuje styl Rave a techno, které se mu na následujících několik let stvává osudným. V brněnském clubu Fan Favorit se seznamuje
s německým studentem Udo Israelem, který mu domlouvá angažmá právě v tomto clubu. Poté pak přizpívá do prvního technofanzinu "Zvuková mřížka".
V roce1994 se jako jeden z prvních DJ objevuje v dokumentárním cyklu ČT "Cesty", kde popisuje jak mixovat na gramofonech a vysvětluje, proč nemá rád komerční diskotéky.
Od té doby spolupořádá techno a house parties nejen v jeho domací Břeclavi (Koruna), ale i po celé jižní moravě (Brno, Olomouc, Hodonín, Třebíč,...).
To celé trvá až do cca roku 1998, kdy karieru techno DJ a promotéra přerušuje resp. ukončuje.

Po roce 2002 se vrací jako DJ, který holduje clubovoé taneční muzice a jeho pohled na hudbu se částečně otáčí a nebrání se ani rytmům RnB a Hip Hopu
(no velký to skok). Hrává po clubech resp. diskotékách na břeclavsku. V roce 2005 dělá rezidenta clubu Oko Břeclav, kde se později stará I o program.
V roce 2007 se Oko zavírá, aby se o dva roky později otevřel jako klub Bellugga, kde opět nejdřív dělá rezidenta a od podzimu roku 2009 pak i promotéra.
V součásné době stabilné hraje v Green Park baru, a jezdí po clubech a diskotékách po celé republice.
DJ RADEX - rád hudebně experimentuje. Hraje clubovou taneční hudbu (od RnB po House music).
Nenechává mixpult v klidu a neustále vymýšlí, čím překvapí své posluchače. Pracuje s akapelama a nebrání se ani vkusnému scratchu.
Jeho sety mají svoji dramaturgii, děj a spád.


Cluby: Sasazu, Boccaccio, Fan Favorit, Boby, Disco People, Perpetuum, Depo No8, U club, Nautilus, ...

Parties: Creamfields, Meccamix, Cafe Del Fun, Indecent Exklusive, Rave weeken, Tempotic Rave, Element, ...

Hrál po boku: Michal Poliak, Lucca, La Di Da, Toky, Neo, Carl Lope, Miss Duckin, Fcuk, Lee An, Miranda, Lucash, Rockstar, Michal Pesina, Leemac, Martez Ortega, Alexx, Chocolatic, Black Jesus, Kaz D.,
Marcus Cooper, Jerry, Orbith, Rusty Fox, Liner, Franc Sonic, Oliver Neufang, Johny Shaker, Dave Legato, Peter Pea, Martin Streed, Cj Fox, Holy vs. Rythmique, ...

Oblíbení DJs a producenti:
Axwell, Seamus Haji, SHM, David Morales, Frankie Knuckles, Joey Negro, Deadmau5, Erick Morillo, Kaskade, The Shapeshifters, ...

odkaz:
facebook: DJ RADEX
Google: DJ RADEX

Diskuse

radex alias r.a.d.e.k. radex alias r.a.d.e.k.
11.08.2010 v 10:35:47

http://www.facebook.com/home.php#!/pages/dj-radex/37704665280?ref=ts

RUSTY FOX RUSTY FOX
14.07.2009 v 20:20:33

Caf dude. mrkni na Siki profil, ten uz tam par photos vlozil.. ja je tu fouknu az prijedu..
sorry.. jinak jak to jde? doufam ze skvele..zatim se drz dude..


RUSTY FOX RUSTY FOX
24.06.2009 v 17:09:19

Cau dude, taj jak jste dojeli v poradku?, akce paradni az na ty lidi..kazopadne ti pak poslu par fotek na mail.. c u soon :)))
 rave.cz | idj.cz | musiclist.cz | finlist.cz