Přihlášení:    Zapamatovat si mě

Registrace / Nové heslo

THC aka T.Hacell

THC aka T.Hacell

Hodnocení

Počet zobrazení dnes: 1
Počet zobrazení celkem: 42836

Hodnoceno: 81x
iDJ rank: 0

Celkové umístění v žebříčku: 2992

Datum registrace: 28.04.2008
Naposledy online: 08.02.2017 v 12:17:47


Aktuality

04.03.2010 - Album
Pracuji na novém albu pro beatport

16.10.2009 - JOB
ODPOČINEK HOŠI

26.03.2009 - Warm Up Cosmic Trip ( turmé napříč Českou republikou)
Kontakt

ICQ: 198247550
Telefon:
URL: www
Okres: Teplice
Pohlaví: Muž


Videa

Adresa tohoto profilu


Embed kód přehrávače

Chceš si vložit idj.cz player do svých stránek? Stačí zkopírovat tento kód!


Spříznění DJs

CoreBitches CoreBitches
15.11.2008

Unbrainably Unbrainably
15.11.2008

Kixo Kixo
15.11.2008

Ken dEE Ken dEE
13.11.2008

Sound of Šternberk Sound of Šternberk
13.11.2008
Přátelé

Dj Víťa Dj Víťa
03.11.2008

DjT DjT
31.10.2008

DJ Saint DJ Saint
28.04.2008

Dj Kuči Dj Kuči
28.04.2008

Strunc Strunc
28.04.2008
Tagy-Textace

dj house minimal producent promotér techno


Akce

Žádné akce...


Galerie

DJ THC aka T.HACELL
(Radical.production)
Biography:
Start:
Jmenuji se Tom Hacell a narodil jsem se 24.03.1979 v Teplicích.S muzikou jsem poprvé přišel do styku, když mi bylo 12 let. Tenkrát mi přinesl bratr Audio-player z deseti pásmovým eqvalizérem a první mou audio kazetu, na které byl,nahrán Disko-mix (45min.). Už tenkrát, (r.1991) mi bylo divné, proč ta skladba nekončí po opakovaném štelování eqvalizéru, jsem si poprvé uvědomil co je to MIX!Okamžitě mne to uchvátilo. Od té chvíle mě, už zajímala pouze elektronická hudba.Hlavně mě bralo E B M (Elektronic-Body-Music) viz D.M., Kraftwerk, Front 242, později Ministry, Nine Inch Nails. Z popu Alphavyl, Pet shop boys. Z diska a prvního techna,to byl Felix, Technotronic, 2Unlimited.
Evolution:
Po té co mi bylo 14 let, vypukla pro mne hudební evoluce.The Prodigy vydali své první album,dostalo se ke mě z Polska následovně z MTV.Tam jsem začal objevovat doposud zkryté styly Break Beat,Rave. Pravidelně jsem začal sledovat hudební program party zone.Zde jsem viděl pro mne první dostupné videoproekce s názvem x-mix.V Dortmundu a vůbec v celém Německu, vypukla rave mánie may-day.V Polsku v té době začala vycházet kompilace techno trax, která byla běžně
dostupná od asijských trhovců.
Mixing:
V patnácti jsem se zeznámil s kolegy, kteří měli stejný zájem jako já.(DJ Quickie a DJ Mountain)Píše se rok 1994 a dáváme dohromady první klub s názvem Terrordrome club.Začal jsem jezdit do Drážďan pro muziku na cd,v té době se v Čechách nedalo nic sehnat, maximálně Rave music a ta už mi nestačila.Byl jsem hladový po nově vzniklém Hardcore techno viz Thunderdome-Terrordrome.
Místo prvního mixpultu jsme měli pouze 2xcd playery napojené na anténovou rozdvojku,byl to předchůdce faderu žádné prolínání pouze 1x kanál,2x kanál. Abych vytvořil mix, musel jsem si počítat B.P.M. podle hodinek u každého tracku zvlášť(v deseti sekundách spočítat beaty a vynásobit 6x) a následovně zaznamenat na papírek vložený do bukletu.Pak už jen pauza-play.
Než se jednotlivé tracky do sebe chytly (kously).
Samozřejmě musely mít stejnou rychlost,což je značné
omezení příkl. ze dvou cd do sebe pasovalo 1/4 skladeb
Club-scéna:
Asi po roce vymílání mozku hardcorem, hardnoisem a gabou, byl čas vrátit se na zem.O tu změnu se postaral berlínský label a club Tresor. Když začal vydávat své
první kompilace, na kterých měly tracky zvučná jména a dnes už i legendy jako např.(Jeff Mills, dj Hell, J.Beltram, B.Baxter, j. Atkins a další).V tu chvíly vypukl Acidmusic a kontaktoval mě manažer nejstaršího klubu v Čechách R.C. Knack(club nezávislé alternativ. kultůry)Aleš Burger a chtěl udělat první acid párty ve zmiňovaném klubu. Náš klub mněl kapacitu max. 50 lidí a to už nestačilo!
Radical Production:
První smlouva byla na světě, Aleš Burger ve spolupráci s námi založil hudební agenturu Radical Production.
Pořádané párty se konaly 1x měsíčně a navštěvovalo je 300-500 lidí.Navázali jsme kontakt s propagandou (techno klub K.Vary) a prohazovali jsme dj's.
Je rok 1996 a v Praze začínají žít kluby, ve stylu house music a to pro nás nebylo.Cítili jsme zodpovědnost vést u nás tu scénu v duchu underground.
Byli jsme inspirovány klubem Tresor, kam jsme po sléze
začali pravidelně jezdit, kvůly kontaktům. Agentůra se začíná rozvýjet, začíná myšlenka prvního festivalu, který později dostane název Cosmic Trip, což je kapitola sama o sobě.V létě fesťák a jaro,podzim factorypárty.Většinou obsahovaly 3 stage a tucet zvučných jmen.Agentura je v plném rozvoji a my jako radical dj's začínáme být čím dál víc žádány.
Radical Export Tour:
Na leden a únor roku 2001 připravujeme turné po českých klubech nazvané Radical Expor Tourt.Byli to dva měsíce hraní v kuse po všech vyhlášených klubech.
Next Level Entertainment:
Roku 2002 se agentura Rad.Prod. spojila s agenturou, která pořádala Orion Hall.Nová agentura dostala název Next Level Entertainment. Udělala se série tehno párty's v kostele sv.Bartholoměje s názvem Tranzz,
Holy-day, Holy-conect.Všichni 3 radical dj's zde vystupovali po boku různých světových hvědz.Já
jako dj THC zakládám houseový projekt s názvem House Exporter a dostávám rezidenci v nově otevřeném teplickém klubu Unico.Staral jsem se o program,reklamu,
artisty atd. Tento klub vydržel fungovat 1 rok.Pak byl klub vystřídán jiným majitelem a změněn.Po té si mne začaly zvát do Ústí nad Labem, kde se stal ze mne rezident dnes už nefungujícího klubu Metro.Párty tam probíhaly skvěle každý týden a já zde pořádal jednou měsíčně teplickou invazy.Zárověň probýhala rezidence
v klubech jako N-joy, Cartel.Dále jsem byl rezidentem
teplického klubu Comix.Niní jsem zastupován klubem
božak kde pořádáme pravidelné DEEP HOUSE PARTY s Ianem
Rokkou a Trixx Kinskím
PRODUCTION:
Od roku 2003 se také zabívám vlastní produkcí, sestavil
jsem si studio viz
drum station-sampler-synthetyzér-klávesy-laptop-mix.
Preferuji značku Korg a mám hotových zhruba 30 tracků.
Za svou kariéru jsem hrál v různých klubech po celé ČR., z těch známějších jmenuji třeba:Roxy, Paradox, Barumba, Puntoazul, Propaganda, Radost-fx, R-club atd.
Dále na festivalech a velkých tanečních akcí např.
Cosmic Trip, Evolution, Citadela, Praha-výstaviště (Be-Fre), Revoluce,hala ČKD, Plzeň-podzemní garáže atd.
Jednou v cizině a to v berlínském Sqotu. To vše probíhalo po boku lidí jako jsou:J.Ruskin, J.Bismare, Daren Price, User, Stuart Walker,Tobias Shmid, The Advent, Paul van Dyk,Mark Snow, Ben Long,Chris Liberator,Alex Bau, Steve Bicnel, Regis atd.
Svůj styl bych definoval jako Demagogik-harder-clubing-trand-techno
Tímto všem příznivcům a nadšencům s pochopením pro elektronickou hudbu přeji klidný a ničím nerušený život.


Diskuse

Lucy Lucy
16.03.2012 v 13:20:46

Ahojdááááááááááááááá Tome brzy budeš mit NAROZENINY!!! myslím že příští víkend 24.3. vid?...tak to Ti přeji Vše nej z celého srdíčka a samozdřejmě hodně úspěchů a vela vela lásky čiao Lucy

Giraffe Giraffe
14.01.2012 v 04:39:09

dik:-)nemem ucitele:-(tak to jde pomalu:-))

SAT Production Music SAT Production Music
07.06.2011 v 01:52:17


 rave.cz | idj.cz | musiclist.cz | finlist.cz