Přihlášení:    Zapamatovat si mě

Registrace / Nové heslo

Ed Vance

Ed Vance

Hodnocení

Počet zobrazení dnes: 1
Počet zobrazení celkem: 10574

Hodnoceno: 3x
iDJ rank: 0

Celkové umístění v žebříčku: 791

Datum registrace: 15.02.2009
Naposledy online: 02.09.2010 v 19:34:31


Aktuality

05.05.2009 - ELECTRA
Novým reprezentantem zlínské klubové scény na Slovensku se stal mladý, ovšem ne nezkušený Dj Ed Vance, kterého jistě znáte ať už jako rezidenta zlínského klubu Metro tak i kroměřížských mejdanů Movin´ Outset.
Tento zlínský DJ zavítá do Backstage. Že jste nikdy nebyli v Backstage? Mnozí z Vás si pod tímto slovem představí zákulisí na nějakém festivalu, nebo prostě místnost, kde se před, během a po akci občerstují DJové :)Skutečně to tak je, ovšem v tomhle případě se jedná o Backstage s velkým „B“ a tudíž jde o název cocktail baru v Žilině.
Již tento pátek 8.5.2009 zde proběhne další ze série rezidentních nocí DJane Lady Witch s názvem ELECTRA – Devilish Night Event. Již podle názvu je zřejmý hudební styl (electro), který bude pro celý večer stěžejním, ale jistě ne jediným.

Dj Ed Vance se představí v setu složeném převážně z progresivnějších a více undergroundových tracků,které jsou ovšem v Backstage velmi oblíbeným stylem, jak na poslech, tak i pro tanec vášnivých příznivců kvalitní taneční hudby.


04.05.2009 - Pohodlně se usaďte … zhasněte světla … zapalte svíce … zůstaňte doma..!
Tak právě na tohle úplně zapomeňte!
Hoďte se do gala do bílé barvy!Nechte doma ostych!Odvažte se na new party pro dospělé!
Ve čtvrtek 7.5. vtrhne do klubu Metro Zlín excelentní top fashion life style akce Angel Fantasy!
Tato party putuje po českých nej klubech a v jejím programu jsou aktuálně města jako Praha,Brno,Ostrava, Olomouc, Žilina .. ! Nyní premiérově ve Zlíně!

Top Djs:
Chris Sadler (www.chrissadler.com , UK/CZ)
Marcus Cooper (www.djmarcuscooper.com)
Martin Streed (www.playa.cz)
Ed Vance
Sasha Vee

4 nádherné modelky v luxusním prádle!
2 krásné nové go-go tanečnice!
Hostesky
Profi barmani

Celý klub ponořený v bílém a dekorovaný do „andělské tématiky“ nabídne pohled na který nejste rozhodně zvyklý a bude připravený s andělskými překvapeními pro vás!Kontakt

ICQ: 263826112
Telefon: 776118248
URL: www
Okres: -
Pohlaví: -
Akce

Žádné akce...


Galerie

Electra Angels Fantasy Metro Zlín - Dance2Nite Metro Zlín - Dance2NiteDj Ed Vance, občanským jménem Jakub Vyoral se své zálibě a vášni věnuje tři roky. V dobách začátků se věnoval převážně technu ovšem postupem času začal nacházet kouzlo houseové muziky a to téměř všech modifikací.Od funky,vocal přes electro až v poslední době jím oblíbený tech house, progressive i minimal.

V loňském roce se po úspěšně odehraném otevíracím večirku zlínského klubu Metro stává jeho rezidentem, kde návštěvníkům servíruje převážně klubovou muziku v pestrém setu.
Společně s několika dalšími (Majkl,Andree, Mirci..)pravidelně účinkuje na párty Movin´ Outset a Club Night.

Kluby:
Metro (Zlín), Street Café (Praha), Café Separé (Kroměříž), MusicLand (Zlín), Backstage (Žilina SK),Best (Bystřice pod Hostýnem)..

Akce:
Music Station,Movin´ Outset,Club Night,1st Anniversary of Metro,Vychytaný Kiss silvestr,Tropical Heat..
 rave.cz | idj.cz | musiclist.cz | finlist.cz