Přihlášení:    Zapamatovat si mě

Registrace / Nové heslo

F1D0

F1D0

Hodnocení

Počet zobrazení dnes: 5
Počet zobrazení celkem: 23748

Hodnoceno: 5x
iDJ rank: 0

Celkové umístění v žebříčku: 863

Datum registrace: 28.04.2008
Naposledy online: 26.10.2011 v 18:35:47


Aktuality

21.05.2010 - Plno novinek
Sice mi pravidelné aktualizace idj moc nejdou (holt lenost je mrcha :)), je tu pár novinek, o které bych se chtěl rozhodně podělit:
1) support Sandeagle - Summer Clue (Sandeagle vs. F1D0 1am Tech Mix)
Tento remix byl zařazen do proma minulý týden a během krátké doby se mu dostalo podpory od velkého množství djs z celého světa, včetně jmen jako jsou M.I.K.E., Dash Berlin, Airbas či Seant Truby. Celý release bude k dispozici 16.6. na všech hlavních eshopech s elektronickou taneční muzikou a o případných novinkách týkajících se tohoto remixu vás budu informovat.
2)Remix pro CGI Records
Spolu se Sandeaglem jsme před pár dny dokončili remix tracku Des McMahon - Come Closer, celý release vyjde u anglického labelu CGI Records (datum zatím není známo). CGI je label, který vlastní dj/producent Charlie G a za dobu jeho existence na něm vyšly věci od jmen jako jsou Vandall, Will Atkinson, Joe-E, Mac & Taylor a mnoha dalších, takže nám zařazení se do tohoto výčtu samozřejmě moc lichotí. Sample by měl být co nevidět k dispozici zde v playeru anebo v sekci videa.
3) Remix fo Davey Asprey
Před dokončením mám remix pro anglického talenta Davey Aspreyho, track se jmenuje Mindless a vyjde u Trance All Stars Records. Můžete se těšit na pekelnou tech-trance/techno jízdu - jakmile bude track hotov, uploadnu sample.
4) Upgrade Fresh & Juicy
Pokud jste poslouchali poslední dva díly Fresh and Juicy, určitě jste už zjistili, že jsou plně moderované, mají nový zvukový obal a že radioshow dostala do vínku vlastní myspace a youtube stránku. Mrkněte na myspace radioshow, kde se dozvíte víc.

To by bylo pro dnešek vše, mějte se a užijte si víkend ;)

08.11.2009 - Videa atd.
Do sekce video jsem právě přidal pár videí, kromě ukázky připravovaného remixu tracku Sandeagle - Summer Clue (o kerém jsem psal minule) pak také pár videí z akcí, kde se hrály některé moje věci či jedno kratší videjko z mého dubnového vystoupené v pražském klubu Prdel. V dohledne době přidám další ukázku, tentorkát remixu skladby Adam de Bliss - Paradise Feelings, která by, pokud půjde vše dobře, měla počátkem roku vyjít na německém labelu Candy Rush Music.

26.10.2009 - První oficiální release na cestě (ukázka)
Ukázka (youtube) z tech mixu skladby Sandeagle - Summer Clue, na kterém jsem spolupracoval spolu s autorem této skladby, Sandeaglem. Kompletní release, kde se kromě originálu představí ještě několik dalších verzí, by se měl objevit v celosvětové distribuci labelu Trance All Stars Records (do konce letošního roku nebo počátkem roku 2010).Kontakt

ICQ: 146753710
Telefon: 775602430
URL: www
Okres: Pardubice
Pohlaví: Muž


Videa

Adresa tohoto profilu


Embed kód přehrávače

Chceš si vložit idj.cz player do svých stránek? Stačí zkopírovat tento kód!


Spříznění DJs

Nirthy Nirthy
28.04.2008

Jacob Cross Jacob Cross
28.04.2008

Orion Hall Orion Hall
24.09.2008

Matamar Matamar
28.04.2008

The Cirkus The Cirkus
28.04.2008
Přátelé

DJ Kuen DJ Kuen
02.05.2008

Nuld@ Nuld@
28.04.2008
Tagy-Textace

dj lisbon mhaaania pardubice portugal producent progressive trance


Akce

Žádné akce...


GalerieBiografie
Ač je pro mnohé možná úplně neznámým jménem, Filip Mařák alias F1D0 je dj a producent pohybující se na české klubové scéně už od léta 2007. A od doby, kdy v té době ve svých rodných Pardubicích nastartoval svou rezidentní noc Mhaaania, toho stihl opravdu hodně.


Po roce nabírání zkušeností zejména v Pardubickém kraji odcestoval na podzim roku 2008 do portugalského Lisabonu.Krátce po příjezdu se mu podařilo rozjet pravidelné úterní klubové akce v legendárním klubu Mini Mercado plus navázat spolupráci s tamní bookingovou agenturou Xpressive, díky čemuž si zahrál v řadě klubů v Lisabonu a okolí, včetně vyhlášených LX Factory či Queens. V té době se také začal výrazněji prosazovat jako producent a jeho bootlegy se začaly objevovat ve vysílání britského BBC Radio1 a playlistech djs po celém světě, včetně jmen jako jsou Judge Jules, Agnelli & Nelson, Heatbeat, Jordan Suckley či Mark Sherry. Krom toho jste mohli jeho tvorbu slyšet na jednom z nejvýznamnějších halových eventů zaměřených na styl trance – Trance Energy.


Po návratu z Portugalska v létě 2009 se F1D0 začal více soustředit na svou produkci a první oficiální releasy na sebe nenechaly dlouho čekat. Potvrzením jejich kvality budiž například podpora od jmen jako jsou M.I.K.E. či Airbase či v poslední době zařazení některých F1D0vých skladeb do vysílání rádia KISS FM Ukraine, největšího tanečního rádia v Evropě. Krom toho se začal také více prosazovat v České Republice jako dj a měl tu čest zahrát si například na hvězdami nabitých akcích Soulgate v brněnském Favalu a Trance Session v ostravském Fabricu. Krom toho připravuje F1D0, ve spolupráci s českým producentem Johnem Waverem, dvakrát do měsíce radio show Fresh & Juicy, vysílanou exkluzivně na rádiu TranceFM, která má stovky pravidelných posluchačů a další rychle přibývají.


F1D0 se prezentuje pestrou směsicí progressivu, trancu a techna a jak on sám říká: „Lidé se nechodí na párty vyspat.“ Můžete se tedy těšit na energický nášup kvalitní muziky, která vás doslova pohltí a nepustí, dokud jeho vystoupení nebude u konce. Nevěříte? Tak se stavte na nejbližší akci, kde bude F1D0 hrát, či nalaďte Fresh & Juicy, uvidíte, že nám dáte za pravdu :)

------------------------------------------------
Diskografie
Produkci hráli/hrají:
Judge Jules, Agnelli & Nelson, Mark Sherry, Mike Koglin, Bryan Kearney, Darren Tate, Dale Corderoy, Sly One vs. Jurrane, Heatbeat, Fabio Stein, Claudia Cazacu, Mike-Saint Jules, Jonas Hornblad, Paul Trainer, Indecent Noise, Dj Eco, Suzy Solar, Reorder, Xijaro, Nick Callaghan, Charlie G, Jordan Suckley, Mark Eteson....
- dále pak F1D0vy skladby zazněly například na rádiích BBC Radio1 (UK), Kiss FM Lisboa (Portugalsko), Kiss FM Australia, Kiss FM Ukraine a nespočtu dalších FM a internetových rádiích po celém světě

Remixy
John Waver & F1D0 - Inspired (incl. Remixes) (Trance All-Stars Records)
Chris Cockerill & James Barron - In Velvet (F1D0 Remix) (Camouflage/Bonzai Records)
Tosch - Feel the Noize (F1D0 Remix) (Trance All-Stars Records)
Davey Asprey - Mindless (F1D0 Remix) (Trance All-Stars Records)
Heaton - Landing Bay (F1D0 Remix) (Encore Global)
Des McMahon - Come Closer (F1D0 Remix) (CGI Records)
Sandeagle - Summer Clue (Sandeagle vs. F1D0 1am Tech Mix) (Trance All Stars Records)
Adam de Bliss - Paradise Feelings (F1D0 Remix) (CandyRush-Music)

Nevydané bootlegy (výběr)
Fat Boy Slim vs. Bryan Kearney - Punchline Here Punchline Now (F1D0 Intro Mashup)
Apollo 440 vs. Mojado & JOC - Kaktus Rock (F1D0 Intro Mashup)
De Ponti & Jasmin vs. Connel & Callaghan - Hypnobomb (F1D0 vs. Biohazard Mashup)
The Prodigy vs. Activa & Reaky - Embryo's Dance (F1D0 Mashup)
Arno Cost & Arias - Magenta (F1D0 2009 Bang-in Rework)
John Askew vs X Press 2 - Fuck Private Ryan Were Lazy (F1D0 Mashup)
Timmy, Tommy & JOC vs. Public Domain - Operation Tiltin (F1D0 Mashup)
Veracocha & Michael de Kooker vs. Simon Patterson - Carte Smack (F1D0 Mashup)
Joey V & David Forbes vs. Ronald van Gelderen - Squeakers Way (F1D0 Mashup)
Mr Sam & Human Resource vs Tocadisco - Morumbi Dominated (F1D0 Mashup)
Pryda vs. Simon Patterson - Muranyi vs. Bulldozer (F1D0s rebulldozered mashup)
Daft Punk vs Rank 1 & Jochen Miller - And Then Harder (F1D0 intro mashup)
Supermode - Tell Me Why (Heatbeat Bootleg - F1D0 Rework)
----------------------------------------


F1D0 hrál v:
Vystoupení v zahraničí:
Queens (Lisabon), LX Factory (Lisabon), Miragem VIP (Cascais), Dose3large (Montijo) (vše Portugalsko)
Vystoupení v České Republice:
Pekelnej Bar (Praha), Fabric (Ostrava), Faval (Brno), K2 (České Budějovice) Vertigo (Praha), Chapeau Rouge (Praha), Ustuff (Praha), Prdel (Praha), Cafebar O2 (Praha), Starak Open Air Festival (Praha), OK Centrum (Pardubice), Dýdý Baba (Pardubice), Hany Bany (Pardubice), Huhu Bar (Pardubice), Alien (Rychnov nad Knežnou), KD (Merklovice), Falešna Morálka (Jihlava), Honey Bunny (Liberec), Místo Činu (Příbram), Domino (Ústí nad Orlicí)...

F1D0 hrál s:
Magik (Belgie), Dj Manaia (Portugalsko), Soundlift (Portugalsko), Darren Tate (UK), Ben Gold (UK), Manuel le Saux (IT), Eddie Sender (Slovensko), Yxam (Portugalsko), D Peter J (Portugalsko), Indecent Noise (Polsko), Tripmain (Zimbabwe), ReOrder (Slovensko), Bartek (Polsko), Sly Antro (UK), Rhys Davies (UK), K-tie (Slovensko); následující djs jsou z České Republiky - Michael C, Molczik, Martinez, Matamar, Stepan Bruck, Hellman, Andrew Mallet, Revolt, Efendy, Sandeagle, Ronny K, K.Sandra...

Diskuse

Adraw Adraw
10.08.2011 v 19:51:32

Veľmi podarené tracky. Úplne profesionálne skladby so všetkým, čo si pod tým predstavujem. Nech sa aj naďalej tak darí v produkovaní aj djingu.

Rewo@lution Rewo@lution
11.03.2010 v 21:57:35

slusne,, slusne.. dynamicke i harmonicke,, tak to ma bejt.. at sa dari..


Pefa Pefa
07.03.2010 v 10:48:47

Zdar chlape ! Máš to slušně rozjeté ,tak ať to vydrží
 rave.cz | idj.cz | musiclist.cz | finlist.cz