Přihlášení:    Zapamatovat si mě

Registrace / Nové heslo

Falco Santini

Falco Santini

Hodnocení

Počet zobrazení dnes: 1
Počet zobrazení celkem: 6239

Hodnoceno: 3x
iDJ rank: 0

Celkové umístění v žebříčku: 878

Datum registrace: 19.10.2010
Naposledy online: 05.03.2016 v 00:00:57


Kontakt

ICQ:
Telefon:
URL: www
Okres: Brno-město
Pohlaví: MužAdresa tohoto profilu


Spříznění DJs

D!ROCK LIVE D!ROCK LIVE
28.04.2008

OneWay aka Wolfish OneWay aka Wolfish
15.12.2008

R3PLAY parties R3PLAY parties
31.08.2011

Adraw Adraw
13.04.2009

MZEE MZEE
23.02.2011
Tagy-Textace

dj house producent
Akce

Žádné akce...


Galerie

Falco Santini, vlastním jménem Jan Hlavsa je mladý hudební producent, remixér a DJ pocházející z města Svratky ležícího na Vysočině (Česká republika). S možností produkovat vlastní hudbu se poprvé setkal již jako teenager a hudba se rychle stala jeho hlavním zájmem. O několik let později se setkal s pár lidmi, kteří ho ovlivnili natolik, až se rozhodl zhodnotit své, tou obou již pětileté znalosti a začal tvořit čistě taneční hudbu.
Během následujícího roku 2009 dostává svůj zvuk mnohem dále, než se mu doposud dařilo a pomalu se začíná zamýšlet i nad možností začít hrát jako DJ.
Počátkem roku 2010 Falco začíná hrávat v Brněnských klubech a postupně slaví další a další úspěchy na hudební scéně.
V létě 2010 na českých Kiss rádiích probíhá soutěž 'Partymachine remix contest' a Falco vyhrává první místo, jako nejlepší remixér songu MC Duro - Morning Delusion. Hned na to, o pouhé dva měsíce později, se situace opakuje. Stejná soutěž, stejné umístění, jen remix pro jiného interpreta. Tentokrát remix songu 'Dance & Kiss' pro známou slovenskou skupinu Maduar. Oba tyto remixy můžete občas zaslechnout na Kiss rádiích.
Tou dobou Falco také dostává nabídku zahrát na open air festivalu Wet Grooves v České Republice. Na akci se prezentuje svým neotřelým podáním house music a stává se nedílnou součástí tohoto festivalu.
Na podzim 2010 Falco zakládá vlastní houseovou noc s názvem 'Beat Session'. Se svým pojetím se dočkala mnoha pozitivních ohlasů ať už ze strany příchozích partypeople, tak i jeho kolegů z hudební scény.

V současné době je Falco residentem klubu Netopýr (Brno, ČR) a věnuje se především hudební produkci, přesto si vždy rád zahraje na dobré párty. Připravuje několik vlastních singlů, ale i několik novinek z jeho spolupráce s dalšími producenty. Svým zvukem se při tvorbě pohybuje v rozmezí mnoha subžánrů house music, ale při hraní na párty většinou preferuje tech house, nebo progressive house.

Diskuse

Myrwinn Starsky Myrwinn Starsky
25.10.2010 v 09:11:13

že zdravíím...
 rave.cz | idj.cz | musiclist.cz | finlist.cz