Přihlášení:    Zapamatovat si mě

Registrace / Nové heslo

Falco Santini

Falco Santini

Hodnocení

Počet zobrazení dnes: 1
Počet zobrazení celkem: 6481

Hodnoceno: 3x
iDJ rank: 0

Celkové umístění v žebříčku: 892

Datum registrace: 19.10.2010
Naposledy online: 08.05.2018 v 01:59:09


Kontakt

ICQ:
Telefon:
URL: www
Okres: Brno-město
Pohlaví: MužAdresa tohoto profilu


Spříznění DJs

D!ROCK LIVE D!ROCK LIVE
28.04.2008

OneWay aka Wolfish OneWay aka Wolfish
15.12.2008

R3PLAY parties R3PLAY parties
31.08.2011

MZEE MZEE
23.02.2011

Andrea Fiorino Andrea Fiorino
28.04.2008
Tagy-Textace

dj house producent
Akce

Žádné akce...


Galerie

Falco Santini, vlastním jménem Jan Hlavsa je mladý hudební producent, remixér a DJ pocházející z města Svratky ležícího na Vysočině (Česká republika). S možností produkovat vlastní hudbu se poprvé setkal již jako teenager a hudba se rychle stala jeho hlavním zájmem. O několik let později se setkal s pár lidmi, kteří ho ovlivnili natolik, až se rozhodl zhodnotit své, tou obou již pětileté znalosti a začal tvořit čistě taneční hudbu.
Během následujícího roku 2009 dostává svůj zvuk mnohem dále, než se mu doposud dařilo a pomalu se začíná zamýšlet i nad možností začít hrát jako DJ.
Počátkem roku 2010 Falco začíná hrávat v Brněnských klubech a postupně slaví další a další úspěchy na hudební scéně.
V létě 2010 na českých Kiss rádiích probíhá soutěž 'Partymachine remix contest' a Falco vyhrává první místo, jako nejlepší remixér songu MC Duro - Morning Delusion. Hned na to, o pouhé dva měsíce později, se situace opakuje. Stejná soutěž, stejné umístění, jen remix pro jiného interpreta. Tentokrát remix songu 'Dance & Kiss' pro známou slovenskou skupinu Maduar. Oba tyto remixy můžete občas zaslechnout na Kiss rádiích.
Tou dobou Falco také dostává nabídku zahrát na open air festivalu Wet Grooves v České Republice. Na akci se prezentuje svým neotřelým podáním house music a stává se nedílnou součástí tohoto festivalu.
Na podzim 2010 Falco zakládá vlastní houseovou noc s názvem 'Beat Session'. Se svým pojetím se dočkala mnoha pozitivních ohlasů ať už ze strany příchozích partypeople, tak i jeho kolegů z hudební scény.

V současné době je Falco residentem klubu Netopýr (Brno, ČR) a věnuje se především hudební produkci, přesto si vždy rád zahraje na dobré párty. Připravuje několik vlastních singlů, ale i několik novinek z jeho spolupráce s dalšími producenty. Svým zvukem se při tvorbě pohybuje v rozmezí mnoha subžánrů house music, ale při hraní na párty většinou preferuje tech house, nebo progressive house.

Diskuse

Myrwinn Starsky Myrwinn Starsky
25.10.2010 v 09:11:13

že zdravíím...
 rave.cz | idj.cz | musiclist.cz | finlist.cz