Přihlášení:    Zapamatovat si mě

Registrace / Nové heslo

G-Coke

G-Coke

Hodnocení

Počet zobrazení dnes: 1
Počet zobrazení celkem: 2212

Hodnoceno: 0x
iDJ rank: 0

Celkové umístění v žebříčku: 1006

Datum registrace: 06.10.2014
Naposledy online: 14.01.2015 v 01:11:42


Kontakt

ICQ:
Telefon:
URL: www
Okres: Praha
Pohlaví: Muž
Akce

Žádné akce...


Galerie

Vinyl Room I Love TechnoHudba to jsou pro mě vzpomínky,současnost je to pro mě muj život který přestože byly chvíle kdy stál za hovno nebo jsem měl naopak všechno co jsem mít mohl.
Jsou to noty kdy jednou hrajete tu nejnižší oktávu jindy naopak tu nejvyší.
V 90letech kdy jsem hrál z magnetofonových kazet a snažil se mixovat technotronic,CC+Music factory nebo CeCe Peniston..Pak z mého hraní nějak sešlo a měl jsem spousty jiných zájmu.Na hudbu jsem ovšem nezanevřel a byl jsem alespon posluchačem přesto jsem v duchu věděl,že se k DJingu zase jednou vrátím.
To se stalo cca.v roce 2008 kdy jsem žil v Irské Republice kde jsem po pár měsících pobytu zakoupil postupně jak jsem vydělával peníze DJ.vybavení od Gramofonu až po Zvukový systém a světla.Obešel jsem místní puby,diskotéky a rozhodil tzv.sítě, začal hrát pravidelně každý výkend všude kde se dalo.Od Corku přes Limerick,Dublin až po Galway nebo Roscommon.
Hrál jsem to co mě bavilo tj.klasické disco 70-80let,Lounge,90léta.Acid-Jazz apod..Když jsem hrál 2-3hod. set tak to bylo Techno-House-Deep.
Co nesnáším tak to je současná tzv.dance music hrající se na věčině diskotékách a to co se hraje v rádiech typu Evropa 2 apod.nebo elekto-progressive house což mi trhá uši podobně jako mixážní pulty od pioneeru kterých také nejsem příznivcem..
Zpět domů do Čr.jsem se vrátil v roce 2013.
V červenci 2014 se vracím po necelém roce zpět k hraní kdy jsem začal trénovat na new.Vestax VCI-400 a začínám zase od Nuly tzn. obejít pár klubů,vnucovat se a zase vnucovat nebo zkusit jít pod nějakou agenturu.Bude to zase dlouhá cesta kdy si budu tady v Cesku moct říct 250eu za večer stejně jako v Irské republice.UF, UF... rave.cz | idj.cz | musiclist.cz | finlist.cz