Přihlášení:    Zapamatovat si mě

Registrace / Nové heslo

Jakobeen

Jakobeen

Hodnocení

Počet zobrazení dnes: 5
Počet zobrazení celkem: 24269

Hodnoceno: 3x
iDJ rank: 0

Celkové umístění v žebříčku: 1293

Datum registrace: 19.02.2009
Naposledy online: 24.04.2018 v 07:28:16


Aktuality

11.09.2010 - videa z festivalu NU LOM SOUDZ
festival NU LOM SOUND z ptačí perspektivy

NU LOM SOUNDZ sestřih videa


11.05.2010 - Foto Majáles Afterparty
Foto Majáles Afterparty

06.10.2009 - chapeau rouge video spot
podívejte se na novou video upoutávku hudebního klubu Chapeau Rouge chapeau rougeKontakt

ICQ: 142719451
Telefon: 721 439 994
URL: www
Okres: Praha
Pohlaví: Muž
Akce

Žádné akce...


Galerie

jakobeen full club Mighty Sounds 2013 DJ Jakobeen and Spectre 93.narozeniny Chapeau Rougebooking:
email: jakub.cejka@seznam.cz
Jakobeen on Facebook

Radio1; 91,9 FM Praha
www.radio1.cz/jakubcejka
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bio:
V roce 1996 jsem byl na svém prvním hudebním festivalu v Jimramově jsem a objevil pražské Radio 1. Od té doby ho mám pořád naladěné. A začal jsem nasávat hudební nálož od neochvějných moderátorů, kteří neustále dávkují radiový éter hudebnimi novinkami ze všech sfér dobré hudby.

Moje Djské ambice se začali projevovat již na střední škole. V roce 1997 jsem začal pro spolužáky dělat školní večírky. Hráli jsme ještě z kazet, různých několikátých kopií, nahrávek z Radia 1 a pod. Ten pocit kdy před večírkem přetáříte kazetu na magnetofonu nebo na tužce na požadovnou skladbu se nedá popsat. Představte si dnešního Dje jak hraje z kazet, má seřazené kazety a na každé je přetočený pásek na začátku vybrané skladby :-).

S již opravdovým pouštěním desek jsem začal v roce 2007 v klubu Fléda v Brně. Produkční klubu Tomáš Ondráček mi ukázal jak vypadá mixážní pult, CDJ a gramec, přidal pár dobře míněných rad zkušeného promotéra a pak jsem chodil hrát do klubu Fléda pravidelně. Byli to různé studentské party, poslechové či taneční večírky.

V roce 2008 se přemisťuji do Prahy, kde jsem se seznámil s producentem klubu Chapeau Rouge Danielem Doležalem, díky kterému jsem mohl hrát co se mi líbí 7 metrů pod úrovní země na Underground stage.

Od roku 2009 již v Chapeau Rouge hraji pravidelně na Underground podiu, které jak již sám název napovídá má stále punc undergroundu.
Obvykle je to party až do rána po koncertech kapel rozličných kytaro a elektro zvuků a bláznivých uskupení.

rád hraji na letních festivalech a v hudebních klubech

V současné době jsem na Radiu 1 jako moderátor v pořadu Velká Sedmá - Československá Hitparáda
Desky nakupuji v CD shopech Radost FX nebo Maximum Underground, a nebo www.beatport.cz

Baví mě bavit lidi.
Jakobeen

PS: a jak říká správně Jan Burian "muži jsou křehcí"
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bio in English:
In 1996 I was on my first music festival Jimramov and I found Prague Radio 1 Since then, I still tuned. And I began to suck load music from moderators who are constantly metered radio airwaves music news from all spheres of good music.

My ambition DJ started to show already in high school. In 1997 I started for fellow students to do school parties. We played more tapes, various copies, recordings from Radio 1 and so on. The feeling when the reverie scroll tape to tape or pencil to required song is impossible to describe. Imagine today's DJs playing tapes, cartridges, and has lined up on each tape is rewound to the beginning of the selected song :-).

With longer true, I started letting boards in 2007 in the club Fleda, Brno. Production Club Tomas Ondracek showed me how it looks mixer, CDJ and gramophone, added a couple of well-intentioned advice of an experienced promoter and then I went and played the club Fleda regularly. They were different student party, listening or dance parties.

In 2008, moving to Prague, where I met up with producer Chapeau Rouge Club Daniel Dolezal, through which I could play what I like 7 meters below ground level on the Underground stage.

From 2009 in Chapeau Rouge playing regularly at Underground stage, which, as its name suggests has been the hallmark of the underground.
Usually it is a party until the morning after the various concert bands and electric guitar sounds and crazy clusters.

chapeau rouge spot
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vysvětlení pojmu Diskjockey / DJ

Diskjockey (diskžokej), někdy také DJ (dý džej), je osoba, která vybírá a pouští předem připravenou hudbu určenou pro veřejnou produkci.
Poprvé se tento termín vyskytuje v souvislosti s rozhlasovým vysíláním, kdy komentátoři uváděli a přehrávali populární hudbu z gramofonových desek. Gramofonové desky se označují v angličtině i slovem disc. První diskjockejové byli ti, kdo „jezdili na gramonových deskách“. Později byl výraz zkracován na DJ.

Za totality, kdy diskžokej znělo kapitalisticky, nazýváni uvaděči diskotékových pořadů.

Dnes je význam označení DJ mnohem širší. DJ nejen že pouští připravenou hudbu, ale tuto hudbu i jistým způsobem „obrábí“. S použitím moderních technologií hudbu v okamžiku přehrávání upravují, mixují s jinými písničkami, přirozenými a umělými zvuky atd.

Klubový DJ
Klubový DJ je DJ který vybírá a hraje hudbu v klubech. Jeho scéna je od párty u sousedů nebo v malém klubu a disco až po velké akce na stadiónech. Hlavní zaměření klubového DJ je hudba kterou hraje. Své sety stavějí na výběru různych skladeb, čímž kontrolují hladinu energie tančícího davu a používají techniku

Diskuse

Jakobeen Jakobeen
06.11.2009 v 09:14:58

Všeobecná deklarace lidských práv
Hindsky
सभी मनुष्यों को गौरव और अधिकारों के मामले में जन्मजात स्वतन्त्रता और समानता प्राप्त है । उन्हें बुद्धि और अन्तरात्मा को देन प्राप्त है और परस्पर उन्हें भाईचारे के भाव से बर्ताव करना चाहिए ।

Transliterace
sabhī manušjōñ kō gaurava aura adhikārōñ kē māmalē mēñ džanmadžāta svatantratā aura samānatā prāpta hai. unhēñ buddhi aura antarātmā kō dēna prāpta hai aura paraspara unhēñ bhāīčārē kē bhāva sē bartāva karanā čāhiē.

Česky
Všichni lidé se rodí svobodní a sobě rovní co do důstojnosti a práv. Jsou nadáni rozumem a svědomím a mají spolu jednat v duchu bratrství.


Max Forkys Max Forkys
19.05.2009 v 20:08:39

INFO - Lister má novou skladbu s názvem -house music-

H@nys H@nys
24.03.2009 v 08:22:52

Ahoj,díky za add...ať se daří
 rave.cz | idj.cz | musiclist.cz | finlist.cz