Přihlášení:    Zapamatovat si mě

Registrace / Nové heslo

JakuzaSound

JakuzaSound

Hodnocení

Počet zobrazení dnes: 1
Počet zobrazení celkem: 3431

Hodnoceno: 0x
iDJ rank: 0

Celkové umístění v žebříčku: 1298

Datum registrace: 15.08.2011
Naposledy online: 02.04.2012 v 22:54:48


Kontakt

ICQ:
Telefon:
URL: www
Okres: Ústí nad Labem
Pohlaví: Muž
Akce

Žádné akce...


Galerie

JakuzaSound NoisBoys

Jsme dva milovníci elektronické hudby, konkrétně stylů Techno, Minimal, Techhouse a těmto třem blízkých. Působíme na severočeské scéně a pocházíme z největší vesnice v ČR, jménem Chlumec. Ten se nachází na půl cesty mezi Ústí nad Labem a Teplicemi. Jerry Peshi & Josef Rutar, jsou jména, pod kterými vystupujeme, jako DJské duo.
Před pár roky přišel nápad, postavit si ze zvědavosti nějaký aparátek. Sehnali jsme si osvědčený a ozkoušený plánek a postavili si první tři reprobedny. Postupem času jsme si postavili ještě 3 a nyní si hrajeme na 4kW.
Snažíme se, aby tato scéna v našem okolí nevymřela, jsme jedni z mála, kteří se touto hudbou zabývají a moc rádi Vám naše poselství předáme.
Nemáme rádi hudbu dělanou pro peníze a snažíme se pořádat party, na které se neplatí vstup. Občas není zbytí a když musíme zaplatit někoho dražšího, tak se vstup u dveří objeví.
Více informací o nás Vám rádi poskytneme na našem Facebookovském profilu http://facebook.com/jakuzasound Děkujeme za přízeň, děláme to pro VásJSNB. rave.cz | idj.cz | musiclist.cz | finlist.cz