Přihlášení:    Zapamatovat si mě

Registrace / Nové heslo

Bart.s

Bart.s

Hodnocení

Počet zobrazení dnes: 4
Počet zobrazení celkem: 9814

Hodnoceno: 4x
iDJ rank: 0

Celkové umístění v žebříčku: 265

Datum registrace: 15.02.2010
Naposledy online: 13.05.2016 v 10:13:53


Kontakt

ICQ:
Telefon: 721992713
URL: www
Okres: Třebíč
Pohlaví: MužAdresa tohoto profilu


Spříznění DJs

R3PLAY parties R3PLAY parties
31.08.2011

Paul Hubiss Paul Hubiss
28.04.2008

SPIRIT SPIRIT
28.04.2008

Michael C Michael C
28.04.2008

Chris Sadler Chris Sadler
28.04.2008


Akce

Žádné akce...


Galerie

wwww.facebook.com/johnybartos

DJ od roku: 2008

Vlastním jménem Honza Bartoš narozen 89 v Ostravě. Každý má v dětství období, kdy začíná vnímat hudbu více, než na základní škole a u rodičů doma, co si pouští Zepelíny, Queeny a jiné vypalovačky… V té době patřil jeho obdiv právě k těmto skupinám hlavně Queen. Jako mladý kluk bloudil všemi možnými druhy hudby, rok od roku různými styly. Postupem času se dostal až k elektronické hudbě, která v jeho 16ti letech byla nejčastějším tématem. Každý se snaží nalézt to své, co ho baví, co se mu líbí. Jako mladý navštěvoval již neexistující „diskotéku“. Pokoušel se dostat tzv „pod pokličku“ co se vlastně děje za dj pultem… Už tehdy ho komerční hudba tolik nebavila. Tehdy 140 bpm. Časem přišel na chuť pomalejším beatům, o které se začal zajímat více… Tato muzika se mu zalíbila natolik, že začal navštěvovat různé „párty“ v Jihlavě a v Praze. Postupně přišel na kloub této hudbě a zajímal se o to jak muziku kdo mixuje. Nespokojil se s pocitem muziku jen poslouchat, a tak začíná stahovat songy a zkouší je mixovat doma na PC.

Asi po půl roce si kupuje svoje první gramofony a půjčuje si pár desek od kamaráda Dje Spirita, který už hrál dlouhá léta. Snažil se přijít na způsob jak muziku mixovat, sladit si správně rychlost, vyrovnávat korekce basů, výšek a středů, jak s gramofonama zacházet. Mezi tím se seznámil s Adasem, který mu hodně v začátcích pomohl a umožnil mu zahrát si na jeho akcích pro širokou veřejnost. Bart.s dospěl k názoru (tehdy jako chudý student), že po finanční stránce, tak aby se to někam vyvíjelo, bude lepší si koupit přehrávače na CD Pioneer. Netrvalo to dlouho a jeho plán se uskutečnil.
Schopnosti mixovat a možnosti prezentovat byly stále větší. Dal se dohromady s Djem Adasem, se kterým začali pořádat různé mejdany po okolí, a jejich obzory se rozšiřovali. Bart.s se dal dohromady s bandou, která si říká „Poki Crew“ kde působí jako Dj při různých společenských akcích. V Současné době se snaží nacházet nová působiště, bavit lidi, dělat šou na mejdanech a prezentovat svůj repertoár a techniku mixu na parties.

…současnost…
Stal se součástí bookingu hudebního serveru www.freeak.net. Měl možnost se zúčastnit 168hours in the mix v BPM baru v Kladně, kde vystoupily nejznámější djs ČR ale i zahraniční hosté. V roce 2009 hrál celou letní sezónu v clubu Kotva na Vranovské přehradě pravidelně 2 měsíce jako rezident mnohdy i pro 500 lidí. Nyní se nejčastěji prezentuje v Nixx Club - Moravské Budějovice, kde si udržuje svou rezidenci.

Bart.s hrál po boku djs jako:
Tripmain, Milo Moretti, Spirit, Shorty, Adas, Wexter, Goldy, Mekki Martin, Finidi, Tokátko, UfiDaMan, Fanny, Marcel, Halogen, ILL Rick, Tyff, Toxi-K, Ričí, Gadget, Vasquez, Nirthy, IB DUO, Nirthy, Izzy, Marty Fish, Twin.

Recenze:
Fantazie - Citonice
Pekelný bar - Praha
Bpm music bar – Kladno
Touster - Praha
Refresh music club - praha
Golem music club - Třebíč
Béčko music club - Třebíč
Kostka club - Dačice
Caribic club - Třebíč
Panama club - Drnholec
Pepé music club - Chotěboř
K2 - České Budějovice
Jack music club - Jemnice
Kotva club - Vranovská přehrada
Ibiza club - Mikulovice
Ultima club - Jihlava
Metro club - Telč
Sahara - Moravské Budějovice
Roxy club - Třebíč
Pyramida music club – Suchdol nad Lužnicí
Ponorka club – Jihlava
Central Station – Praha
Chappeau Rouge - Praha
Meloun music Club - Bystřice u J.Hradce
Lipno Open air beach party - vodní nádrž Lipno

Diskuse

HaNaH HaNaH
22.02.2011 v 18:59:32

Nazdarek...
 rave.cz | idj.cz | musiclist.cz | finlist.cz