Přihlášení:    Zapamatovat si mě

Registrace / Nové heslo

Johny Deza

Johny Deza

Hodnocení

Počet zobrazení dnes: 2
Počet zobrazení celkem: 5648

Hodnoceno: 1x
iDJ rank: 0

Celkové umístění v žebříčku: 1368

Datum registrace: 22.06.2010
Naposledy online: 31.07.2014 v 11:02:43


Kontakt

ICQ:
Telefon:
URL: www
Okres: Vsetín
Pohlaví: Muž
Akce

Žádné akce...

Sety DJe

Žádné sety...


Galerie

T-klub, again :) T-klubZačínající DJ a producent z malého města Rožnov pod Rahoštěm na Moravě zažil svůj první profesionální kontakt s hudbou na základní škole, když navštěvoval ZUŠ v Rožnvě pod Radhoštěm, hru na klavír. Během studií na gymnáziu se hudbě věnuje jenom pasivně, vše se ale změní při setkání s DJem Lukyshem, který mu ukáže obzory utevírající se za mixem. Je ambiciózní, má velká plány do budoucna a hlavně stále bere hudbu jako umění. Velkou inspirací mu je z českých DJs hlavně DJ nFix, DJ Voy-tech a ze zahraničních například Deadmau5 a všichni níže zmínění DJs a producenti (a jak sám dodal, "snad všichni umělci tvořící live act").

Poslouchá a inspiraci bere ze všech možných hudebních žánrů. Zatím není stylově vyhraněný, spíše se hledá, ale cokoliv mající něco společného s electrem a jeho odnožemi, dubstepem, basslinem, housem, trancem a podobnými styly ho dokáže nadchnout. Jeho sety a vystoupení jsou plné energie stejně jako on sám.

První přišel do kontaktu s CDJingem, následně ho nadchly vynily, ale u těch se ani nestihl zabydlet a v současné době je nadšen možnostmi MIDI DJingu. Prohlásil: "Všechno má své pro a proti. U mě jednoznačně vyhrává MIDI DJing. Ty možnosti, jak si se sety vyhrát, efekty, loopy, samply, to je něco úžasného a celé show to dává velice osobitý výraz, člověk si se zvukem, skladbou, strukturou skladby může opravdu vyhrát. A když už mi něco nestačí nebo nevyhovuje, tak to jde (s trochou času a trpělivosti) přeprogramovat." V současné době pracuje se softwarem Traktor PRO, v budoucnu se chystá přibrat i Ableton Live.

V současné době chce zdokonalit své DJské schopnosti, začít pořádně pracovat na produkci a to vše transformovat v live show.

Oblíbení interpreti: Deadmau5, Wolfgang Gartner, Paul van Dyk, tyDi, Sander van Doorn, Ritchie Hawtin, Ferry Corsten, Ashley Wallbridge, Eric Prydz (obzvlášť Pryda), Arno Cost, Feed Me, JELO, Steve Duda, Joachim Garraud, Kill the Noise, Moguai, Rank 1, Steve Lawter, Arnej, Airbase, BT, Chris Liebing, Faithless, SHato & Paul Rockseek, CTRL Z a spousta dalších...

----- ----- ----- ----- ----- ------ ------ ------
----- ----- ----- ----- ----- ------ ------ ------

First professional contact of this beginning DJ and producent from small town Rožnov pod Radhoštěm in Czech Republic with music happened on basic school, by attending of Basic Art School in Rožnov pod Radhoštěm, piano music. He pursue music just passive during his studies on grammar school. But it have changed, when DJ Lukysh met him and showed him space and stuff behind the mix. He's ambitious, he has big plans for the future and he perceives music as art. His huge inspiration are mainly DJ nFix and DJ Voy-tech from Czech Republic, and for example Deadmau5 and all DJ and producents mentioned bellow (and as he said: "and almost everyone performing live act").

He listen to all kind of music and he take inspiration of everything listens to. He hasn't chosen only one music style, he is searching his style and sound. But everything having a common with electro and it's derivatives, dubstep, bassline, house, trance and similar styles makes him crazy. His sets and performances are full of energy, also he is.

He started with CDs, after that he was impressed by vynils. But he didn't spend much time with vynils. He is absolutely excited of possibilities od MIDI DJing. He said: "Everything has pros and cons. MIDI DJing is my personal winner. There are huge possibilities to lick the sets, loops, samples into the shape, ti's absolutely amazing! And the performance gets personal face, performer can do so many things with sound, track, structure of track and other stuff… And if it isn't enough, than things can be, with some time and patience, reprogrammed." Nowadays he work with software Traktor PRO, and he is going to work also with Ableton Live.

Nowadays he want to improve his DJ skills, start producing music and transform all this stuff into live show.

Favourite DJs and producents: Deadmau5, Wolfgang Gartner, Paul van Dyk, tyDi, Sander van Doorn, Ritchie Hawtin, Ferry Corsten, Ashley Wallbridge, Eric Prydz (especially Pryda), Arno Cost, Feed Me, JELO, Steve Duda, Joachim Garraud, Kill the Noise, Moguai, Rank 1, Steve Lawter, Arnej, Airbase, BT, Chris Liebing, Faithless, SHato & Paul Rockseek, CTRL Z and much more… rave.cz | idj.cz | musiclist.cz | finlist.cz