Přihlášení:    Zapamatovat si mě

Registrace / Nové heslo

Language of Trance

Language of Trance

Hodnocení

Počet zobrazení dnes: 4
Počet zobrazení celkem: 13426

Hodnoceno: 19x
iDJ rank: 0

Celkové umístění v žebříčku: 1593

Datum registrace: 28.04.2008
Naposledy online: 05.02.2009 v 10:55:54


Aktuality

28.12.2008 - LANGUAGE OF TRANCE VOL.12 WITH 7 SKIES!
Oblíbená a tradiční noc Language of Trance se opět hlásí o slovo! Další pokračování této party se koná v pátek 23.1. jak jinak, než v pražském klubu Vertigo. Jak je již zvykem, těšit se kromě residentů MATAMAR (Mark Airman & Mata C) můžete na nějaké to zahraniční jméno a ani tentokrát tomu nebude jinak.

Na v pořadí 12tý díl jsme si pro Vás nachystali opravdu zajímavého hosta a tím je čím dál tím úspěšnější a velmi nadějný producent z Itálie - 7 Skies, který je známý především díky jeho spolupráci s kolegou Static Blue, a se kterým se společně podíleli na mnoha remixech pro velmi zvučná jména světové trance scény, ale také svoji vlastní produkcí. Jejich počiny můžete najít pod hlavičkou takových labelů jako je například prestižní Anjunabeats.

Dalším vystupujícím rozhodně uděláme radost všem vyznavačům energického uplift tranceu, neboť pozvání přijal rezident party E-Motion - Stepan Bruck! Pro milovníky melodického progressivu a tranceových „lahůdek“ tu pak bude zástupce bookingu LOT Music - Petr Hauz, který si přízeň publika získal už na mnoha akcích.

A jak to bude se vstupným? Nebojte, peněženky si nezrujnujete! Kdo přijde včas – a to do 22:00, tak vstup neplatí vůbec! Po desáté hodině zaplatíte také velmi příjemných 100 korun českých. Pro ty, kteří si vstup chtějí pojistit a také něco ušetřit máme dobrou zprávu – všichni, kteří napíší své jméno a příjmení na email: info@vertigo-club.cz budou napsáni na guestlist a mají vstup také zdarma!


27.09.2008 - LANGUAGE OF TRANCE SLAVÍ 2 ROKY!
Language of trance v říjnu oslaví přesně 2 roky od svého prvního vydání! Tenkrát na akci hráli pouze residenti MATAMAR a to v dlouhém 6ti hodinovém setu. Od té doby se na Language of Trance vystřídala česká djská špička a později se přidali také zahraniční hosté.


Oslava proběhne v pátek 3.10.08 v klubu Vertigo v Praze. A co jsme si na Vás přichystali tentokrát? Tento díl bude opravdu speciální a tak se můžete těšit hned na tři zahraniční hosty!


Prvním bude holandský dj a producent Daniel Wanrooy z labelu dje Tiesta - Black Hole Recordings. Daniel Wanrooy se kromě projektu Progression věnuje produkci i pod hlavičku Odysee (oba projekty spolu s Robinem van de Wielem) a také jako samostatný producent. Průlomem v jeho kariéře bylo album "Different Day Different Light", vydané u Black Hole, které MTV označila za "dvě hodiny fascinující hudby". Album vyvolalo nejen nadšené ovace hudebních kritiků, ale zejména tranceových fanoušků a dostalo se na track-listy mnoha uznávaných DJs. Z Danielovy tvůrčí dílny vyšly i hity jako „Technophobia“, „Evolution“ a další. Velkou poklonu mu složil Tiesto tím, že si pro své kompilace "In Search of Sunrise" vybral ne jeden, ale hned čtyři Danielovy tracky, což je úspěch, kterým se nemůže pochlubit žádný jiný producent. Produkci Daniela Wanrooye hrají pravidelně nejen Tiesto, ale i Armin Van Buuren, Ferry Corsten a další. Hudebně se jeho produkce pohybuje mezi progressive trance a uplift trance.


Dalším zahraničním hostem bude také velmi zkušený dj a producent a kolega ze stáje Black Hole – dj Dazzle, který má na svém kontě mnoho remixů a vlastních skladeb. Společně s nimi pak přijede další Holanďan, který má již také nakročeno k úspěšné kariéře producenta, který si říká Trance-O-Matic a který při poslední návštěvě Prahy dokázal, že umí pořádně rozjet párty!


Nebudou samozřejmě chybět ani residenti a zakladatelé celého konceptu Language of Trance a to domácí duo MATAMAR. Milovníky energického tranceu určitě potěšíme dalším z residentů ze stáje LOT Music a tím je dj Thadeas.


Ale pozor! Teď přijde to hlavní překvapení! Jelikož se jedná o velmi speciální výroční díl Language of Trance, připravili jsme si pro Vás také speciální dáreček. Do 23:00 se totiž nebude platit žádné vstupné! A kdo přijde po jedenácté, tak zoufat také nemusí, protože poté bude vstup pouhých 100 Kč! A to není všechno – pro každého zde bude po jedenácté hodině připraven speciální raut!


Takže nezapomeňte, pátek 3.10. - Language of Trance ve Vertigu – Vstup do 23:00 ZDARMA!Kontakt

ICQ: 469-725-148
Telefon:
URL: www
Okres: -
Pohlaví: -


Videa

Adresa tohoto profilu


Spříznění DJs

Matamar Matamar
28.04.2008

fdafdas fdafdas
28.04.2008

Michael C Michael C
28.04.2008

Language of Trance - Radio Show Language of Trance - Radio Show
28.04.2008

Avenue Party Avenue Party
24.09.2008
Přátelé

Jamie-rave.cz Jamie-rave.cz
11.09.2008

P-avlas P-avlas
11.09.2008

Paya Paya
28.04.2008

DJ Kuen DJ Kuen
02.05.2008

Hromas Michal Hromas Michal
28.04.2008
Tagy-Textace

electro language of trance mark airman mata c matamar progressive trance vertigo vertigo club
Akce

Žádné akce...


Galerie

Language of Trance - 14.06.2008 with Stoneface & TerminalLanguage of Trance - tato noc byla první vlaštovkou pravidelných tranceových nocích v Praze pro Vás zvala pod vedením dvojky Mark Airman a Mata C z projektu MATAMAR ty nejlepší trance jména u nás jako byl Michael C, Laydee Jane nebo Petr Holman a v dalších vydáních jste měli možnost slyšet i zahranicní dje a producenty jako byl Kamil Polner (Armada/SK) a nebo dokonce Daniel Kandi (Anjunabeats/DK) a v posledním díle velmi úspěšná dvojice Stoneface and Terminal (Euphonic/Ger).


Language of Trance však není jen klubová noc. Od května 2008 je to také pravidelný pořad vysílaný každou 4 neděli v měsící na Fun 1 Station, kde kromě výběru toho nejlepšího za daný měsíc od dvojice Matamar můžete slyšet pravidelné Guestmixy od těch nejlepších zahraničních trance star.


Noc Language of Trance se i přes problémy, se kterými se loňský rok setkávala kvuli neplánovanému prodloužení rekonstrukce klubu Vertigo velmi dobře umístila v ankete O2 Dance Music Awards a obsadila krásné 25. Místo a 414 hlasu v kategorii klubová noc roku a nechala za sebou takové noci jako je Vibe v mecce nebo Plastique v Radosti FX a další zvučná jména. Moc si této podpory vážime a děkujeme za podporu! Kompletní výsledky najdete na danceawards.cz


Historie Language of Trance:


Kromě residentů MATAMAR jste mohli v jednotlivých dílech slyšet například:


Stoneface and Terminal (Euphonic/GER), Daniel Kandi (Anjunabeats/DK),Progression (Black Hole/NL), Dazzle (NL), T-O-M (NL), Kamil Polner (Armada/SK), Laydee Jane (CZ/CH), Michael C, Martin Gredner, Pete Walk, Petr Holman, Roman Rai, Tripmain, Thadeas, Petrh Hauz, Libis aka Dusk, Adam Cloud, Jet Fever, Stepan Bruck, Athro, Dejff, Thomas Coastline, Lunar Blaze, Cube a další...

Diskuse

Julian Ressive Julian Ressive
03.10.2008 v 20:10:01

Heya,
wassup?
best regards from Poland
Julian Ressive

flash flash
05.11.2007 v 11:10:55

Jeeej aky fajn projekt.... dik za pridanie

fdafdas fdafdas
08.10.2007 v 19:59:15

hi language
 rave.cz | idj.cz | musiclist.cz | finlist.cz