Přihlášení:    Zapamatovat si mě

Registrace / Nové heslo

MAGNETT

MAGNETT

Hodnocení

Počet zobrazení dnes: 3
Počet zobrazení celkem: 20327

Hodnoceno: 14x
iDJ rank: 0

Celkové umístění v žebříčku: 1741

Datum registrace: 01.10.2009
Naposledy online: 19.03.2012 v 16:25:49


Aktuality

01.04.2011 - MAGNETT TRAINING
Od příštího týdne se pravidelně každou středu v klubu TRIX představí DJs z Magnett bookingu a jejich hosté. Zároveň budou připravené různé workshopy (Ableton, Traktor). Vstup a fotbálek zdarma. Tento měsíc ve znamení NINJA tréninku. Těšíme se na vás.

30.03.2011 - AKTUALITY !!!
1. Doplnění new djs
2. Příprava nového webu
3. Aktualizace FB
4. Doplnění fotek

30.11.2010 - MAGNETT na FACEBOOKU
Staň se fanouškem Magnettu na Facebooku.Novinky, sety, party info a mnoho dalších naleznete na tomto odkazu KLIKNI ZDEKontakt

ICQ:
Telefon:
URL: www
Okres: Brno-město
Pohlaví: Muž


Videa

Adresa tohoto profilu


Spříznění DJs

Nois Nois
28.04.2008

Scarpo Scarpo
28.04.2008

Wasted Idiots Rock Everywhere Wasted Idiots Rock Everywhere
28.04.2008

LJ Doxster LJ Doxster
28.04.2008

Oli_N Oli_N
28.04.2008

Luke Diagonal Luke Diagonal
07.06.2008

Archie Archie
10.02.2009

Jack&Joker  Jack&Joker
17.03.2009

Octagon Octagon
25.11.2009

Joe Chaucer Joe Chaucer
25.11.2010

Ziida Ziida
29.11.2010
Přátelé

Consumo Di Energia Consumo Di Energia
04.05.2010

SchRaNzSuSaN SchRaNzSuSaN
01.05.2008

Pig Fest 20th Celebration Pig Fest 20th Celebration
25.02.2009

STROBE.CZ STROBE.CZ
28.04.2008

KAIX KAIX
28.04.2008
Tagy-Textace

booking djs magnett minimal show tech-house techno
Akce

Žádné akce...


Galerie

MAGNETT TRAINING Nois 2011 Ziida Diagonal

Magnett / booking, promotion, Czech republic /

Official website: click here :-)

EN
Magnett is czech booking agency, acting in moravia metropolis Brno. Our djs and producers offer modern and fresh dance music and professional attitude on and off the stage. All of them, inspite of their lower average age 22, have collected a wide scale of experience and succeses on our dance scene. The most experienced is Nois, who played his sets at all important czech open air festivals and indoor techno events. Another promising artist is Wire, who has done several succesful remixes for artists/bands such as Support Lesbiens, Lenny Fontana, Nogales, Martin Trax and more.

We also promote our own party called Magnett Show, which took place in clubs all around moravia and we are looking for expanding to the whole country and maybe even abroad.

CZ
Magnett je česká bookingová agentura, fungující v moravské metropoli Brně. Naši DJs a producenti Vám mohou nabídnout moderní a aktuální taneční hudbu a profesionální přístup při vystoupení i mimo něj. Všichni, i přes poměrně nízký průměrný věk 22 let, mají nasbíráno mnoho zkušeností a úspěchů na domácí taneční scéně.
Magnett pořádá i své akce Magnett show, které proběhly v klubech po celé Moravě a výhledově v celé České republice i v okolních zemích.

Artists:

Nois
Brněnská techno naděje a aktuální jednička nejen Magnett bookingu, ale také brněnské scény na poli techno music. Má za sebou vystoupení na všech velkých tanečních eventech mezi než patří např. Apokalypsa, Summer of Love, Pig Fest open-air, Creamfields a Summer Session. Má také svoji pevnou rezidenturu v klubu Perpetuum na čtvrtečních akcích Hi-Fi kam si zve své hosty.

LJ Doxster
Zakladatel a hlavní mozek celého Magnett bookingu. Jeho sety jsou založené na bázi tech-minimalu a melodického techna. Na podzim roku 2008 utváří společně s producentem Wirem DJské duo Jack&Joker a na začátku následujícího roku zakládají projekt Magnett music. Netají se tím, že by chtěl s tímto projektem dosáhnout tzv. "českého cocoonu". Mezi jeho hlavní náplně patří pořádání mnoha klubových akcí v čele s party Octagon.

Scarpo
Svým věkem se řadí mezi nejmladší DJs Čr, ale zkušenostmi mnohé starší převyšuje. Má za sebou hraní na předních brněnských klubových akcích v čele s party Octagon. Byl vybrán jako vítěz DJ contestu na party Bubbles s headlinerem Benem Simsem. Jeho stylem je techno a tech-minimal. Jeho devízou jsou přesné mixy s plnou škálou efektů.

Martin Pop
(aka Mart-Ravine) je už několik let neodmyslitelně spojen s netradičním progressive soundem, který usilovně propaguje a buduje si tak svůj jedinečný profil a značku. Jeho vystoupení jsou charakteristická unikátní atmosférou, osobitou dynamikou a podmanivou spoluprací s publikem.

Oli_N
Tento mladík se již za gramofony pohybuje od léta 2005. Rok od roku se zlepšuje a tím i roste poptávka po jeho skvěle vyladěných tech-housových setech. Pravidelně hrává v Londýně na parties labelu release sustain. Jako jediný z českých djs nahrál epizodu pro www.electronicgroove.com podcast, který patří mezi top50 itunes relací na světě. Spoluzakladatel S-O-S a Magnett. Je také organizátor S-O-S festu a stojí za hudebním rozvojem v olomouckém kraji.

KrTTeK
Multižánrový hudební kreativec se sklony k temnému industriálnímu soundu. Vystupuje se styly: techno, dnb, breakbeat a trip hop. Ve svém projektu Talpa Musica kombinuje všechny hudební odvětví společně s tvorbou živé videoprojekce.

Diagonal
Premiéru si odbývá v roce 2008 v klubu Těsně vedle a od jara 2010 se nepravidelně objevuje na čtvrtečních Hi-Fi v brněnském klubu Perpetuum, kde obvykle hraje back2back s djem Ziidou. Společně s djem Deivisem také pořádá nepravidelné akce CUE v brněnském klubu Sklenick.

Ziida
V 16ti letech začíná naplno objevovat kouzlo této hudby a navštěvovat technopárty a festivaly. První své mixy zkoušel snad jako každý DJ doma na PC. Gramofony jako takové si vyzkoušel o něco později až u svých přátel a hned věděl, že se jim chce věnovat nadále.
Ke klubovému hraní se dostává až v roce 2010, které zahajuje v lednu na párty Capricorn, která se odehrávala v klubu Fléda. V létě přijímá nabídku příležitostného hraní v klubu Perpetuum na party Hi-Fi.

Live:

Wire
Je producent a Dj zaměřený na progressive/electro/techminimal. Produkci se věnuje od základní školy, kdy začal s prvními pokusy ve fruity loops, jemuž zůstal věrný dodnes. Úspěšně spolupracuje s Lj Doxsterem (jako Jack&Joker) a Paulem Rockseekem, se kterým se věnuje tvorbě remixů např pro Support Lesbiens, Lenny Fontana, Nogales atd.


Events:
Creamfields, Summer of Love, Apokalypsa, Recreation (London, UK), Tribal Session (UK) E-Motion, Imperium, Rudava festival, Summer Session, Summer Energy, Midi, Magnett Show, Hi-Fi, Bubbles, Crush, Beats and Melody and more...

Residential parties:
Magnett show, Octagon, Hi-Fi, E-MOTION, Midi, Jack&Joker with friends, Cold Beats, Get Connected, Platinum sound, Cafee O´Patee, Coonk...

Booking and Contact:
Lukáš Juříček
Doxster@centrum.cz

For more information about Magnett production: Doxster@centrum.czMAGNETT TRAINING at TRIX:

Training probíhá každou středu v brněnském klubu TRIX. Máš zájem si zahrát na magnetťáckém tréninku? Napiš nám do pošty zde na IDJ.cz


Diskuse

MAGNETT MAGNETT
30.03.2011 v 13:21:07

WE ARE MAGNETT

Sonne_Edition Sonne_Edition
30.09.2010 v 11:57:53

Kompletní booking je vitán na solavě Storbe.cz, více zde, vstupy no problém

JohnNek JohnNek
14.04.2010 v 21:34:24

diky za addnech sa darí
 rave.cz | idj.cz | musiclist.cz | finlist.cz