Přihlášení:    Zapamatovat si mě

Registrace / Nové heslo

Michal Poliak

Michal Poliak

Hodnocení

Počet zobrazení dnes: 1
Počet zobrazení celkem: 41250

Hodnoceno: 94x
iDJ rank: 0

Celkové umístění v žebříčku: 1995

Datum registrace: 28.04.2008
Naposledy online: 20.02.2018 v 00:09:37


Aktuality

24.09.2009 - MICHAL POLIAK - Dočasně končím kariéru DJe
Chtěl bych nejprve pozdravit všechny fanoušky, všechny kolegy DJe, promotéry a všechny co na taneční scéně něco znamenají a dokázali. Od května jsem kvůli zdravotním důvodům zrušil řadu vystoupení. Vyvrcholilo to mou neúčastí na Hradhousu a Prague Summer Sessions, kde jsem se zrušil vystoupeni na poslední chvíli. Zrušil jsem také s předstihem listopadovou Apokalypsu, zářijové a říjnové Boby Centrum a další akce. Bohužel moje pokračující léčba neumožňuje aktivní návrat k djskému řemeslu a tak jsem se rozhodl ze odehraji v letošním roce pouze 2 rozlučkové vystoupeni a dále nebudu v kariéře pokračovat. Pokud se někdy vrátím, bude to pouze exkluzivní příležitostné vystoupeni. Nadále však hodlám pokračovat v hudební produkci, chystám několik zajimavých releasů např. na labelu Marca V - In Charge a mam rozdělané projekty s Universal Music. Dokončuji nove nahrávací studio, které budu pronajímat renomovaným umělcům, jedním z prvních bude např. Christian Smith v říjnu, který u mě dokončí své album. Nadále si ponechám i svůj pořad na Danceradio.cz pokud s tím v radiu nebudou mít problém:)
Chtěl bych všem které jsem za svoji karieru potkal, poděkovat jak za podporu tak za překážky, protože Ty mě celá léta motivovaly o to víc a pomohly mi dosáhnout vysněných cílů.

S přátelským pozdravem Michal Poliak (ex BB Mike).02.08.2009 - World Republic Session
V pondělí 3.8.2009 nezapomeňte ladit pořad Michala Poliaka „World Republic Session“ na Dance radiu. Můžete se těšit na zahraničního hosta z Brazílie. Studio totiž navštíví brazilská DJka Anali, která Vám zahraje její živý exkluzivní set. Dále můžete soutěžit o akreditace a vstupy na sobotní festival Hradhouse.

Pořad startuje od 20:00 na www.danceradio.cz07.07.2009 - TV Očko - Frisbee
Dnes (8.7) od 19:00 můžete vidět Michala Poliaka v jediném pořadu čistě o elektronické hudbě v českých televizích, který má název Frisbee a kde byl pozván jako host. Pořad startuje od 19:00 na TV Očko a repríza v pátek 10.7 od 00:00. Pořadem Vás bude provázet Míša Salačová.Kontakt

ICQ: 369639686
Telefon: +420604285588
URL: www
Okres: -
Pohlaví: -


Videa

Adresa tohoto profilu


Embed kód přehrávače

Chceš si vložit idj.cz player do svých stránek? Stačí zkopírovat tento kód!


Spříznění DJs

Orbith Orbith
28.04.2008

Misa Salacova Misa Salacova
28.04.2008

MOSP Booking Agency MOSP Booking Agency
28.04.2008

Michal Breeth Michal Breeth
28.04.2008

Chris Sadler Chris Sadler
28.04.2008

LayDee Jane LayDee Jane
28.04.2008

Lucca Lucca
28.04.2008
Přátelé

KiViS KiViS
04.09.2008

fresh-shake fresh-shake
28.04.2008

Saiha Saiha
28.04.2008

matte matte
28.04.2008

Jamie-rave.cz Jamie-rave.cz
11.09.2008
Tagy-Textace

dj & producent


Akce

Žádné akce...


Galerie

Press 2009 Press 2009 Prees CitadelaMichal Poliak je jednou z nejvýraznějších postav současné taneční scény u nás, velký respekt si získává nejen jako DJ, ale zejména jako velmi nadějný a talentovaný producent, který má velký ohlas jak na domácí „půdě“, ale také v zahraničí.
Pojďme se ale vrátit k době, kdy Michal, tehdy ještě jako BB Mike, s hraním začínal…
Začátky jeho kariéry a vůbec první veřejné vystoupení jsou spjaty s působením v Kanadě v roce 2001, kdy se během prvního měsíce pobytu v této zemi představil jako DJ na místní ilegální party. Na rozdíl od mnoha dalších začínajících DJs, pro které bylo hraní v cizí zemi zatím jen nedosaženým cílem, se Michal tedy začal prezentovat nejdříve v zahraničí. A už tenkrát si svou podmanivou hudbou okamžitě získal mnoho fanoušků.
Brzy se Michal seznámil v místním vinyl shopu s osobností, která výrazným způsobem ovlivnila vývoj následujících událostí. DJ Preach, který je dnes považován za respektovaného DJe na světové taneční scéně, se stal Michalovým “učitelem” a ve volných chvílích ho učil techniku mixu.
Po návratu do České republiky se Michal dál aktivně věnuje hraní. Jedno z prvních vystoupení proběhne v ostravském klubu Fabric…Michal se ale začíná prosazovat také jako promotér – v rodné Břeclavi pořádá vydařené klubové akce pod názvem Amnesia a Insomnia, v dnes již zavřeném klubu Laguna.
Michalova talentu si postupně všímají pořadatelé mnoha akcí a promotéři těch nejlepších klubů u nás, ale i na Slovensku – následují tedy tak vystoupení například v klubech Paradogs, Fabric, Bobycentrum, Barumba…
V roce 2003 se Michal stává rezidentem jedné z největších indoor akcí u nás – Citadely. Brzy se jeho jméno objevuje v line upech i jiných velkých parties, jako jsou Antistatic, Ibiza, Observer, Stereodrome…
V září téhož roku Michal společně s kanadským kolegou Preachem absolvuje velké tour po balkánských státech – hrají v Bulharsku, Kosovu a také v Chorvatsku. Na podzim se vrací do Kanady, konkrétně do Montrealu a představují se zde na mega helloween party Gloom, pořádané na hradě v horách provincie Quebec.
Následující rok byl pro Michala velmi úspěšný - získává další rezidenturu, a to na klubových akcích O’Seex v Brně a v břeclavském klubu Block. Dále vystupuje na mnoha akcích v zahraničí – slyšet ho mohou clubbeři v Rakousku, Slovinsku a Chorvatsku.
Michal je však stále velmi nakloněn Kanadě, kde s hraním začínal, a tak se na podzim do této země opět vrací. V Quebecu hraje v klubu Cube a dále na afterhours systemu. Opět zde tráví nějaký čas ve společnosti Preache, který mu vysvětluje základy hudební produkce.
O dva roky později Michal vystupuje pravidelně na další velké akci u nás, na Imperiu, nebo na známém letním festivalu Hradhouseu. Jeho typický funky sound se dostává do podvědomí stále více lidem, proto je vždy jeho vystoupení přijímáno s obrovským ohlasem, lidé už zkrátka ví, že Michal umí vytvořit tu správnou show a hlavně – dokáže svým vystupováním pobavit publikum.
Michal se ale také začíná velmi intenzivně věnovat produkci – vznikají jeho první tracky, které se objevují na kompilaci pro party Citadelu – Citadela Vibe III. Velkou inspirací je pro Michala práce například Bryana Coxe, brazilského Wehbby, Mojada, Peppelina, nebo Lena Fakiho… Ve stylu své produkce si zakládá zejména na barvitém složení zvuku, melodických plochách a energických rytmech.
V srpnu roku 2006 tak vychází jeho první deska, kterou Michal vydal ve spolupráci s DJem Orbithem – Phantom EP. Deska se setkala se velkým úspěchem a zájmem médií. Michal tak díky velké podpoře, kterou si díky Phantom EP získal, vydává další desku, tentokrát s Preachem. A tak vychází bootleg hitu Crazy od Gnarlse Barkleyho. Deska se stala okamžitě hitem – do svých setů ji zařadil například Paul van Dyk…
V této době se Michal vrací od nicku BB Mike zpět ke svému občanskému jménu Michal Poliak a vydává úspěšné CD – Live from Barbarossa. S DJem Orbithem vydává také další track Vampire, který vychází na desce klubu Duplex.
Netrvá dlouho a Michal vydává svou první, samostatnou desku World Republic. O remix oslovil známé duo Filterheadz a Eltona D. Tato deska jen potvrdila Michalův nesporný talent, neboť si ji všimlo mnoho zahraničních hvězd – velkou podporu jí vyjádřila i ikona světové taneční hudby, Carl Cox, který ji zařadil do svého Essential mixu na rádiu BBC1.
Rok 2007 je opět zlomový v Michalově kariéře – mimo mnoha akcí, na kterých hraje, vstupuje také do organizačního teamu největší české indoor akce – Apokalypsy a spolupodílí se tak na realizaci tohoto úspěšného eventu. V roce 2007 se Michal stává residentem v klubech Staré Lázně (Kolín), 7 Nebe (Brno) a také v klubu Jet (Lovosice).
Stylovým zaměřením by se dal Michalův sound charakterizovat jako velmi dynamická a energická směs elektra, pumping groovy techna, tech-houseu a tranceu.

Na jaře 2008 vydává remixované EP celosvětově úspěšného „World Republic ep“ na labelu Relic rec. V té samé době vychází i jeho electro progressive remix pro Italskou producentku a Djku Ninfa na labelu Hypotron rec.


Diskuse

lubenica lubenica
13.10.2009 v 20:05:07

Já ti také přeju co nejbližší uzdravení, už si ho zasloužíš, chlape!!!A ať ti aspoň ta produkce šlape a také Dancerádio naladit je i nadále super zážitek!Hodně štěstí

2B PROJECT 2B PROJECT
25.09.2009 v 02:21:49

Držime palce, ať se uzdraviš:) s pozdravem 2B project

Pefa Pefa
21.09.2009 v 10:42:31

Přeji ti aď se dáš co nejdříve do kupy chlape! A můžeš nadále vystupovat !!!
 rave.cz | idj.cz | musiclist.cz | finlist.cz