Přihlášení:    Zapamatovat si mě

Registrace / Nové heslo

Miguel Rivera

Miguel Rivera

Hodnocení

Počet zobrazení dnes: 3
Počet zobrazení celkem: 3641

Hodnoceno: 0x
iDJ rank: 0

Celkové umístění v žebříčku: 1954

Datum registrace: 09.04.2011
Naposledy online: 29.07.2015 v 16:45:46


Kontakt

ICQ:
Telefon: 608379829
URL: www
Okres: Zlín
Pohlaví: MužAdresa tohoto profilu


Spříznění DJs

Luxus Luxus
28.04.2008

R3PLAY parties R3PLAY parties
31.08.2011

Smoke Smoke
21.10.2008
Tagy-Textace

funky house groove house minimal progressive techno vocal house
Akce

Žádné akce...


Galerie

Tento mladý a perspektivní milovník elektronické hudby své kroky k djingu začíná uskutečňovat již v 15 letech, na počátku své rodící se kariéry co by DJ, se chce naplno soustředit a věnovat stylu techno, electro house, tech house a progressive. Právě jediná tato scéna ho zaujala natolik, že vyžaduje smysl pro výběr těch správných tracků a samplů. Preferuje razantní nájezd proložený příjemnými elektro zvuky doplněnými ladnými efekty. Na své DJ technice, svými svižnými mixy, dokáže vytvořit ladnou prolínající se hudbu, která již několik let baví všechny clubbery, kteří ho při jeho vyspoupeních navštěvují.Nabízí neomezené možnosti pro každého, kdo je světem melodií a beatů pohlcen. Rád do svých setů zařazuje jak tech trance, tak i progressive a minimal s elektro prvky a to vše za pomoci své techniky.

K djingu ho přivedl kamarád, který ho naučil základům a ukázal mu, jakou radost může mít ze života, když se postaví za mixážní pult a začne svým umem bavit party people. Začínal hraním po discotékách a menších clubech.

V roce 2006 se seznamuje s DJ Sunrise, který mu velmi pomáhá, ve zdokonalování se. Mladý Miguel de Rivera (Miquello) je tímto známým producentem propagován na akce rádia Kiss Publikum, kde vystupuje pod jménem Miquello DJ. Působil v clubech jako jsou např. Club Prdel Praha, EuroClub Hluk, Tropic Uherský Brod, Masaro Bojkovice, Paradise Velký Ořechov, Diamantino Traplice, Orlí Hnízdo Zlín, Club Cézar Uherský Ostroh, Beseda Vsetín, Bunkr Club Vsetín, Face To Face(Líbím Se Ti Club, Kamikaze) Praha, P.M. Club Praha, MayDay Club Praha, Bayo Bar Praha, Fama Bar Praha, Guru Club Praha, Styx Smart Club Praha, Touster Café Praha, Cristal Bar Praha, Music Club Vězení Praha, Hráz Průhonice, Central Station Praha, Lisboa Club Praha, Metro Club Zlín, Havana Music Club Vyškov, Disco City Bůrovce Topolná, Primeros Open Air Nedašov, New York Club Chersonisos(Crete), Matrix Club Chersonisos(Crete), MC Slady Kroměříž, Club Cabras Kroměříž, U-Klub Olomouc a mnoha dalších.

V červnu 2010 poznává svého bývalého kolegu DJ Honey a společně působí na rezidentních akcích mnoha DJs a samozřejmě také nocích Rádia Hubajda Party Time v pražských i mimopražských clubech.

V květnu 2011 působil po dobu 5 měsíců v clubech Matrix a New York a tamních open air festivalech na řeckém ostrově Kréta.

Po návratu do České republiky mění opět místo pobytu do rodného Zlína, kde počínají jeho rezidentní noci v uherskobrodském clubu Tropic.

V současné době působí převážně na Moravě v několika z již zmiňovaných podniků


Nyní se také pomalu se snaží angažovat i na poli producentském, kde již uskutečnil svých několik promo tracků, nicméně i on sám přiznává, že teprve čas ukáže, do jaké míry mu jeho nemalé ambice a talent otevřou ten opravdový svět DJingu. rave.cz | idj.cz | musiclist.cz | finlist.cz