Přihlášení:    Zapamatovat si mě

Registrace / Nové heslo

Zdenek Malich aka Mr.Z.X.

Zdenek Malich aka Mr.Z.X.

Hodnocení

Počet zobrazení dnes: 1
Počet zobrazení celkem: 4746

Hodnoceno: 1x
iDJ rank: 0

Celkové umístění v žebříčku: 3370

Datum registrace: 24.09.2009
Naposledy online: 28.11.2011 v 06:46:04


Kontakt

ICQ: 305549583
Telefon:
URL: www
Okres: Evropa
Pohlaví: MužAdresa tohoto profilu


Spříznění DJs

TGT project TGT project
05.02.2010

Lucasch Lucasch
28.04.2008

JORDY JORDY
28.04.2008

Rank D. Rank D.
28.04.2008

Max Forkys Max Forkys
12.08.2008
Tagy-Textace

deep house house minimal tech-house techno
Akce

Žádné akce...


Galerie

undertone.cz

Zdenek Malich také znám pod pseudonimem Mr.Z.X. pochází z Východních Čech.

Jeho láska k hudbě ho doprovází již od útlého dětství . Kytaru, klarinet, tahací harmoniku, bicí a klavír po letech vyměnil za desky když si v roce 1999 v Německu kde pracoval koupil první gramofony .
Po třech letech se z Německa vrací domů a začíná s přáteli pořádat první parties. Po necelém roce hraní v klubech a barech ve východočeském kraji odléta za prací do Irska, kde žije až do dnes.
Domácí scénu však neopouští a i přez dvoutisícovou vzdálenost stále hraje po domácích klubech a je spoluorganizátorem vrchlabského letního open air festivalu Shooting Range.
V roce 2010 společně s irským kamarádem zakládá residentní noc SilkBass v Limerickém klubu Angel Lane a hostuje na parties s názvem Inner Groove.
Po pádu jednoho z nejvyhlášenějších clubů v Irsku ( Trinity Rooms Limerick ) začíná úzce spolupracovat s B Seven Events kde se spolupodílí na organizaci parties ve měste Limerick a dostává hraní na BungaBunga parties, které patří do nejnavštěvovanějších pátečních akcí ve měste.

V České republice úzce spolupracuje s TGT aka Trancegate, Vasquezem a DJem Reikim.

Znát ho můžete např. z: Festivalu Mácháč, nejvěší severočeské party Aquaphonic Celebration, Shotgun festivalu, festivalu Kunčice, Shooting Range festivalu, který spolupořádá s Reikim a Trancegatem, klubu Továrna, Dr.Max, BPM, atd.
Hrál po boku jmen jako jsou : Ian Void, Al Keegan, David De Valera, Bidlo, Loutka, Katcha, Ladida, Toky, Laydee Jane, Daho a Ginger, Aiffel, Bela N., Madman, Trancegate, Vasquez, Clara Bailar, atd.

Společně s DJ Reikim tvoří dvojku UNDERTONE DJs. rave.cz | idj.cz | musiclist.cz | finlist.cz