Přihlášení:    Zapamatovat si mě

Registrace / Nové heslo

N-Rico

N-Rico

Hodnocení

Počet zobrazení dnes: 1
Počet zobrazení celkem: 9889

Hodnoceno: 0x
iDJ rank: 0

Celkové umístění v žebříčku: 2142

Datum registrace: 27.02.2010
Naposledy online: 12.10.2012 v 14:31:12


Aktuality

04.06.2011 - Promo set - Soundcloud
http://soundcloud.com/nrico/n-rico-promo-setKontakt

ICQ: 339-036-842
Telefon:
URL:
Okres: Praha
Pohlaví: MužAdresa tohoto profilu


Spříznění DJs

Dolvich Dolvich
06.10.2010

David Laurence David Laurence
25.01.2011

W@DIM W@DIM
03.07.2008

Thomas Cook Thomas Cook
14.10.2011

R3PLAY parties R3PLAY parties
31.08.2011
Tagy-Textace

elektro progressive techtrance trance
Akce

Žádné akce...


Galerie

Tranceformation Party 22.10.2011 Tranceformation party 2 red Matamar opět v Prdeli!N-Rico, vlastním jménem Roman Vyvial, se narodil 6.7.1982 ve Frýdku-Místku. Poprvé přičichnul k trancovému stylu v roce 2000 a to díky setům Paula Van Dyka, to ovšem jen jako posluchač, nebo občasný návštěvník jeho akcí.
Život mu změnila až párty Transmission IV, 2.11.2007 v Praze, kde měl možnost nasát nepřekonatelnou atmosféru této skvělé halové párty a poslechnout si produkci i jiných DJ´s jako byli např. Above and Beyond, Ferry Corsten a další. Párty Transmission N-Rico označuje za jeho srdcovou a přelomovou záležitost. Od tohoto dne se trance stal nedílnou součástí jeho každodenního života a N-Rico věděl, že nechce pouze elektronickou hudbu poslouchat, ale také hrát po vzoru Paula a dalších DJ´s. Pořídil si tedy DJ sadu PIONEER a začal trénovat, zkoušet a při tom nahrávat vlastní sety, které se od sebe stylově trošku lišily. N-Rico nejraději hraje čistý trance a vyžívá se v euforických upliftových pasážích. Na klubových akcích však ale raději zabrousí do tvrdších energických stylů ... jako třeba techtrance, techhouse, elektro, techminimal, techno, čímž dokáže krásně rozproudit taneční parket. Vše závisí na náladě a taky na "posluchačích" . Ve všech svých setech se snaží vytvořit jakousi dějovou, příběhovou linii, ikdyž ne vždy je to tak jednoduché Ze všech setů však plyne spousta pozitivní energie. N-Rico hraje hlavně pro lidi a nejdůležitější pro něj tedy je, aby se všichni krásně bavilirád komunikuje s publikem a to jak si to pak sám užívá je vidět hlavně na jeho nekončícím úsměvu na tváři
Tento nadějný, talentovaný DJ má za sebou několik akcí v klubech na Frýdecko-Místecku. V současné době žije v Praze, kde svou první akci rozjel na párty Uplift! v klubu Incognito. Kromě toho měl také možnost naplno to rozpálit na narozeninové klubové párty DJské dvojice Matamar, která si jej znovu pozvala na své další párty. V květnu 2011 vyhrál soutěž STORM DJ STAR a získal tak možnost zahrát si v prestižním pražském klubu Mecca. N-Rico stále hledá příležitosti seznámit se s lidmi v branži, získat inspiraci a nabídky, případně taky zabrousit do tvorby vlastní hudby ale hlavně projevit se za DJským pultem a rozdat lidem tu spoustu energie, která se skrývá v něm i v jeho hudbě.
 rave.cz | idj.cz | musiclist.cz | finlist.cz