Přihlášení:    Zapamatovat si mě

Registrace / Nové heslo

Na-Nuke

Na-Nuke

Hodnocení

Počet zobrazení dnes: 5
Počet zobrazení celkem: 3010

Hodnoceno: 0x
iDJ rank: 0

Celkové umístění v žebříčku: 2135

Datum registrace: 24.08.2012
Naposledy online: 18.09.2013 v 20:25:07


Kontakt

ICQ:
Telefon:
URL: www
Okres: Sokolov
Pohlaví: MužAdresa tohoto profilu


Spříznění DJs

Deimos Deimos
30.03.2010
Tagy-Textace

breakbeat minimal house producent progresiv house
Akce

Žádné akce...


Nerad o sobě mluví, raději své myšlenky a pocity vyjadřuje přímo muzikou. Od dětství ho bavila hudba, byl vášnivý sběratel nejprve audio kazet, pak vinylů (těch má dnes ve své sbírce hodně přes 1000), poté CD nosiče a dnes převážně sbírá hudbu v digitálním formátu. Muzika, která ho nejvíce ovlivnila, byl styl Rave, konkrétně jeho neoficiální hymna Somewhere Over the Rainbow (Marusha). Díky tomuto tracku se začal pídit po tom, jak vlastně taková muzika vzniká a započal jeho lov na samply a následně VSTI. Je perfekcionista. Díky jeho mánii ale ví, jak vzniká ten který zvuk a jak vlastně vypadá a to mu pomáhá při djingu. Je zastánce toho, že každá věc, co člověk dělá, musí mít pevné základy. Proto dnes, ať již vystupuje před tisícovkou lidí na velké akci nebo na soukromých parties, se cítí sebejistý, protože ví, co dělá.

Důležitá je samozřejmě i kvalitní technika, jeho první djský setup byl T-1200 a mixážní pult Vestax PMC-50 A. Stylově se špatně škatulkuje, má rád jakoukoli hudbu, která má groove a energii, takže od něj můžete čekat hudební mix od progressive house až po DnB. Rád si zahraje i na klasickém "village disco", kde lidem pouští songy, co jinde neuslyší (tak trochu jakoby stará škola, kdy lidi chodili na párty proto, aby slyšeli něco nového). Zkrátka neohrnuje nos nad ničím, kde může dokázat něco víc než ostatní.

V poslední době spolupracuje s kamarádem Sklickem, se kterým založili crew s názvem "Wrong Side Label". Tady pracují na hiphopovém projektu. Jako člen formace je instro tvůrcem a hráčem na Vestax PAD-One, coby groovebox. S dalším kolegou bubeníkem pracuje na DnB projektu, kde dohrává groovy na živé bicí. Pokud vás zajímá jeho dosavadní největší úspěch na poli djingu, tak je to nabídka na učinkování coby DJ v Holandsku. A pokud vás zajímá nějaký jeho vzor, tak může jmenovat Paula Kalkbrennera, nebo Carla Coxe, tedy to jsou chlápci, se kterými by si jednou rád zahrál. A aby nezapomněl na DJ Qberta, díky kterému začal zase trénovat scratching. rave.cz | idj.cz | musiclist.cz | finlist.cz