Přihlášení:    Zapamatovat si mě

Registrace / Nové heslo

Neighbour

Neighbour

Hodnocení

Počet zobrazení dnes: 1
Počet zobrazení celkem: 8153

Hodnoceno: 0x
iDJ rank: 0

Celkové umístění v žebříčku: 2154

Datum registrace: 08.10.2009
Naposledy online: 21.06.2010 v 19:34:39


Aktuality

21.06.2010 - Dubernet Sauvignon
Tak jsem nahrál nový dubstepový setík. Přeji přijemný poslech :).Kontakt

ICQ:
Telefon:
URL:
Okres: Praha
Pohlaví: MužAdresa tohoto profilu


Spříznění DJs

kolik kolik
06.01.2010

Freakox Freakox
19.01.2009
Tagy-Textace

dnb dubstep
Akce

Žádné akce...


Galerie

Dj Neighbour
Vždy jsem měl rád hudbu a nikdy jsem se bez ní neobešel. Poslouchal jsem snad všechny možné hudební styly, ale žádný mě neoslovil natolik jako drum and bass. Všechno to začalo na střední škole kdy mě naprosto uchvátili starší pecky od Roniho Size, dje Dary a Ltj Bukema. V té době jsem navštívil první drum and bassové párty a také jsem se začal zajímat o djing.
Na počátku roku 2008 se potkávám s djem Blofeldem, který mi osvětlil základy djingu.
Okamžitě jsem věděl, že jsem našel ten pravý koníček. A tak jsem koupil laptop plus midi controler a začal mixovat v programu Traktor od NI. Po půl roce trénování z midi jsem si pořídil dvs (digitální vinil systém) a začal hrát z gramofonů.
Z jara roku 2009 jsem se stal členem pražského drum-tekového sound systému Vault 23
a tím začalo moje větší působení po Pražských klubech. V létě téhož roku jsme dostali příležotost hrát v Pražském klubu Chapeau Rouge.
Od roku 2010 zůstal Vault 23 pouze tekovým projektem a jeho drum and bassová část utvořila formaci pod názvem Bass Bros., která získala rezidentní noc s názvem Conflux v klubu Chapeau Rouge.
Za dobu mého hraní jsem přičichl i k dubstepu s prvky housu (Synkro, Indigo, Martyn).
V drum and bassu ode mě můžete slyšet vše od deepových kousků (Break, Fierce, Silent Witness, Spectrasoul, Calibre) až po taneční hitovky a pekla (Apex ,Sub Focus, Vicious Circle). Zajít na mě můžete do pražských klubů: Chapeau Rouge, Cross, Styx, Wakata, Le Mirage......

Dj Neighbour
I have always liked and felt a huge need for music. I listen to various music styles but drum and bass is my favourite. All started on begining of secondary school when i was totally smitten with older hits of Roni Size, dje Dary and Ltj Bukem.
At begining of year 2008 I met dj Blofeld, which explained essential principles of djing.
I found immediately that it was right hobby for me. Therefore I bought laptop and midi controler and I started to mix the music in Traktor software. I acquired dvs (digital vinil system) after half year of playing and I started to play from gramophones.
In the spring of year 2009 I became a member of Prague drum-tek sound system Vault 23.
It started my working in Prague music clubs. In the summer same year we got opportunity to play in a Prague music club Chapeau Rouge.
Since year 2010 remained Vault 23 only as tek project and his drum and bass part found formation under the name of Bass Bros. which gained a rezidentional night called Conflux in Chapeau Rouge.
During my perfomances I also began to play dubstep (Synkro, Indigo, Martyn). In my drum and bass you can hear deep tracks (Break, Fierce, Silent Witness, Spectrasoul, Calibre) also dance hits (Apex ,Sub Focus, Vicious Circle).
You can found me in Pragu music clubs like: Chapeau Rouge, Cross, Styx, Wakata, Le Mirage......

 rave.cz | idj.cz | musiclist.cz | finlist.cz