Přihlášení:    Zapamatovat si mě

Registrace / Nové heslo

PabloF

PabloF

Hodnocení

Počet zobrazení dnes: 1
Počet zobrazení celkem: 23093

Hodnoceno: 2x
iDJ rank: 0

Celkové umístění v žebříčku: 2291

Datum registrace: 28.04.2008
Naposledy online: 05.10.2011 v 15:20:55


Aktuality

15.07.2009 - KACABAJA OPEN AIR AREA ZVE NA AKCE TOHOTO LÉTA
Léto je opět tady a startujeme sezonu KACABAJA OPEN AIR AREA ve zcela novém pojetí..pečlivě upravený areál s kvalitním zázemím, párty stany, více místa pod střechou a největší celosezónní stage na Moravě, zaručuje kvalitní zábavu na celé léto. Díky povodním které nám nabouraly plán akcí začínáme:

17.7. ULTRA CONNECTION ( Michael C, Thomas Coasteline, djane Jeaniss, Marco Bary LIVE, ROBIQ, djane Denisa, PabloF)…….

KACABAJA 2009 24-25.7. proběhne největší multižánrový open air festival na severní Moravě..psytrance, jungle, tekno, DnB, (4.stage-trance/techno/schranz) již 9.ročník oblíbené dvoudenní párty 24.-25.7. KACABAJA OPEN AIR 2009 opět se připravte na známé djs, kteří svou produkcí rozhýbou všechny Vaše smysly.. těšte se na pořádný náklad špičkové muziky S VÝKONEM SYSTÉMŮ, KTERÝ VÁM VYRAZÍ DECH opět zde najdete 4stage 4styly to je KACABAJA OPEN AIR 2009 nejlepší fesťák na Moravě…NÁVŠTĚVNOST MINULÉHO ROČNÍKU BYLA KOLEM 3500, díky kvalitnímu obsazení jednotlivých stageí se letos očekává až 5000 návštěvníků..od pátku do neděle si vychutnáte skvělého zázemí, osvěžení jak na bufetu, tak v nádrži Kacabaja, stanové městečko Kacabaja kde můžete kempovat..více na WWW.KACABAJA.WZ.CZ


1.8.2009 KACABAJA LÍBÍM SE TI PÁRTY...LUXUSNÍ AKCE plná zábavy kvalitní taneční muziky, soutěže o skvělé ceny..

15.8.2009 TECKTONIK MEGA OPEN AIR PARTY a Hip Hop Contest (nFix, K-real, Peter Kay, PabloF) dlouho očekaváná akce s účastí špiček českého Tecktonik clubu, těšte se na jednu z nejkvalitnějších akcí tohoto stylu v České Republice.

KACABAJA 22.8.2009 motorkářský sraz za podpory legendy Motorhead revival dále vystoupí skvělí BBR, Pátek 13., Born Again… povolen vjezd výstavních motocyklů až k podiu, kde se jimi mohou návštěvníci kochat, skvělou akci plnou chlastu, sexu a tvrdé muziky pořádá Kužel a spol..stanování povoleno..začínáme už po obědě

28.8.2009 KACABAJA Pivní fest – 6 nejlepších značek piva, kvalitní rocková muzika, grilované speciality, místo pod střechou až pro 1000návštěvníků…

2-3.9.2009 KACABAJA OPEN AIR II 2009 psytrance, jungle, tekno, DnB...opět se těšte na známé djs kteří svou produkcí rozhýbou všechny Vaše smysly.. těšte se na pořádný náklad špičkové muziky v oblíbených stylech 4stage 4styly očekává se opět kolem 2500 návštěvníků tohoto multižánrového festivalu… to vše na známém místě - vodní nádrže KACABAJA v Hodslavicích u Nového Jičína


07.03.2009 - PŘIDÁNY SETY 9 A 9a1/2
Nějakou dobu se tady nic neobjevilo, tak zkusím postupně doplnit mimo sety 9 a 9a1/2 dalších asi pět předešlých kompilací za posledního půl roku...stahujte, stahujte a pařte...tešte se na multistyl od vocal trance, progressive, elektro house a tvrdší bíty jako tech trance...opět malé varování.. pozor na pekelné vývrtky.

29.11.2008 - H2O TEPLICE - PABLOF - TT WARS TOUR
Na pzvání spolužáka z ORBITH Dj školy, Dj Aliho - Olega, zavítá do Teplického H2O hudeního clubu PABLOF, kde zahraje a představí mimo jiné i svůj poslední set. Euforické i tvrdé tranceprogressive tony budou ladit Vaši čakru téměř tři hodiny..
Adresa tohoto profilu


Spříznění DJs

Jacob Cross Jacob Cross
28.04.2008

Wecca Wecca
22.09.2008

Machy Machy
28.07.2008

Carmarage Records Carmarage Records
28.04.2008

JORDY JORDY
28.04.2008
Přátelé

DJ Kuen DJ Kuen
02.05.2008

Skein Skein
28.04.2008

Sonne_Edition Sonne_Edition
16.12.2008
Tagy-Textace

progressive trance tech trance techno trance vocal trance
Akce

Žádné akce...


Galerie

FABRIC párty s Blank a Jones Kacabaja Open 2008 s EvilKidPabloF se paradoxně poprvé setkal s hudbou a zvukem linoucím se ze zázraku jménem gramofon již velmi brzy, v době kdy ještě světem vládlo disco, a které právě dnešní taneční scénu ovlivnuje už jen tu a tam vytaženými a zremixovanými tracky....byť od té doby uběhlo spoustu vody, tak u gramofonu nakonec zůstal, většinu produkce od PabloF uslyšíte právě z tohoto nástroje..preferuje ho pro jeho celkovou ,,čistotu".

Za dobu co chodí po téhle planetě si prošel celou škálou hudebních stylů.. u každého se ale vždy poctivě zastavil a samozřéjmě jím chvíli žil.

Je to tak, PabloF pamatuje mnoho, jeho příchod na tento svět se datauje do roku což by jej opravdu
předurčovalo do jiného prostoru, ale to je to s čímž se nehodlá smířit, a s čím počítá že bude jeho devizou..
je to věčný rebel bojující za svou nezávislost, který se nehodlá jen tak ničím ovlivnovat..
Domácí parties, které vždy dokázal skvěle zorganizovat přes akce všeho druhu se prostě nedají spočítat..
Vždy preferoval taneční styl ať to bylo v jakekoliv době..vždy bylo cílem podat nejvyšší kvalitu jak
zvuku, tak i výběrem a uměleckým podáním interpreta, hudba je jeho život, kterou vnímá jako součást celku,
celku, který musí být vždy co nejbarevnější..

Jakákoliv jeho produkce se neoběšla bez dokonalé světelné atmosfery, která vždy podtrhuje celkový zážitek, vytříbený cit pro všechny tyto atributy a samozřejmě láska k hudbě.. ta ho nakonec postavila před vlastní profesionální zařízení ,,mašinky", které ještě víc otevřely jeho obzory..po nekonečném tahu po nekonečných parties zjistil, že jeho snem a cílem je dávat lidem radost.. radost kterou umí dokonale předávat prostřednictvím hudby..po několika letech jako fanda technoparties, všemožných koncertů a dalších dvou letech, kdy se jako samouk a eperimentátor věnoval hraní a mixování na gramofonech, se rozhodl pro zásadní krok aby získal punc opravdových djs.. absolvoval začátkem roku 2008 dj školu s Orbithem,..a po tomto nezapomenutelném víkendu se konečne dostal tam, kam mířil..zvládnout dokonalý mix, získat informace jak se prosadit a poznat se s dalšími skvelými lidmi.. po době tápání, kterou cestou se nasměrovat došel k závěru že to co vytváří je třeba někomu předat, tak vznikly jeho první sety.. ..každý z nich je obrazem doby, kdy vznikal i momentálního vnímání hudby..vždy ale sázel na její skrytou energií a na silné melodické kouzlo. Jsou obrazem jeho vývoje, podle nich taky poznáte jak postupně docházelo k posunu v umění mixu.

Celý tento koktejl jeho historie, slibuje pro taneční scénu něco neobvyklého a zcela jedinečného, proto všichni, kteří se chystáte na jeho vystoupení se máte již ted na co těšit. PabloF Vám otevře své srdce.

Styl kterým dnes PabloF nejvíc žije je trance, vocal a v poslední době víc a víc progressive trance...velmi rád ale zabruslí také do techna a největší, byť ojedinělé experimentální ulety prožívá v oblasti schranz, ale to už přicházejí okamžiky, kdy dokáže své posluchače dokonale rozdrtit.. právě zkušenosti a znalosti, kterými si prošel ho předurčují k vytváření stylově zajímavých setů a nezapomenutelné atmosfery..dává vždy ze sebe jen ten nejlepší.
Jeho přístup k publiku, dokáže všechny vždy opravdu a nekompromisně rozhecovat.

Oblíbení dj´s:
Markus Schultz, Marcel Woods, Marco V, Tiesto, LayDeeJane, Martin Gredner, Tomáš Haverlik, Michael C, Michael Burian, Jerry, EvilKid,.....

Oblíbené labely z kterých hraje:
High Contrast, Armada, Euphonic, Magik Muzik, Vandit, Trance of State...

Technika na které hraje:
Technics SL-1210MK2, Pioneer DJM800, Pioneer EFX500, Stanton DJ PRO 3000

Oblíbené párty:
Summer of Love, Cybertronic, White Sensation, Tiesto Tour

Oblíbené kluby/místa:
Fabric, City-Club Rožnov, Boby centrum, závodiště Pardubice

Diskuse

Moodies Moodies
24.11.2008 v 07:29:35

Zdravím :)

Lucasch Lucasch
21.11.2008 v 07:56:24

ať se daří!
 rave.cz | idj.cz | musiclist.cz | finlist.cz