Přihlášení:    Zapamatovat si mě

Registrace / Nové heslo

Sajmon

Sajmon

Hodnocení

Počet zobrazení dnes: 1
Počet zobrazení celkem: 2320

Hodnoceno: 0x
iDJ rank: 0

Celkové umístění v žebříčku: 2647

Datum registrace: 29.11.2012
Naposledy online: 16.05.2013 v 23:04:16


Kontakt

ICQ:
Telefon:
URL:
Okres: Praha
Pohlaví: MužAdresa tohoto profilu


Tagy-Textace

deephouse electro funkyhouse progressive techhouse
Akce

Žádné akce...

Sety DJe

Žádné sety...


Vlastním jménem: Simon Peter
Datum narození: 26. 2. 1985
Místo narození: Kadaň
Styly: TechHouse, FunkyHouse, DeepHouse, Progressive, Electro

Sajmon pochazí ze severu Čech, konkrétně z Klášterce nad Ohří. S hraním začal v roce 2002. V tomto roce se totiž dostal na první pořádnou akci (tehdy ještě jako fanoušek), která se mu takovým způsobem zalíbila, že se rozhodl pro dráhu dje. Od té doby věnoval veškerý svůj volný čas hraní a zdokonalování se za mixem.
Výsledek jeho píle se poprvé dostavil v roce 2004, kdy v okruhu svých přátel zveřejnil svůj první set SimMix, a všechny kamarády jeho set naprosto nadchl. Z toho důvodu spolu zorganizovali Sajmonovo první živé hraní,v Klášterci nad Ohří, v tehdejším klubu Pancha. Aby Sajmon nehrál sám, pozval si dva svoje kamarády, kteří se také věnovali hraní, dj Lightman a dj Joseph Kari a spolu na akci také pozvali ještě další tři dje, Pete Walk, Roman Rai a Lucas Hulan. Tato akce měla ve své době obrovský úspěch, a tak Sajmon, Lightman a Joseph Kari spojili své síly a dovednosti a vytvořili projekt KNO Clubbers, se kterým si udělali vlastní rezidentní noc v klubu Pancha, zvanou Clubbers House Night.
O jejich projektu se rychle začalo mluvit a tak kluci cestovali po okolních klubech a všude se těšili velkému úspěchu. V roce 2006 dostali nabídku na svoji další rezidentní noc, v MusicBaru Liďák v Kadani, kterou samozřejmě rádi přijali a nazvali ji jak jinak, než Clubbers House Night. Na tuto pravidelnou akci, která měla mimochodem obrovský úspěch a nevídanou návštěvnost, si zvali spoustu známých jmen, jako je dj Tráva, Loutka, Chris Sadler, Elite, Paco, Eifel, Michael Burian, Ladida, ale také zahraniční djs, jako je například Tommy Largo, da Sunlounge nebo Asad Rizvi.
Tato akce probíhala pravidelně každý měsíc až do roku 2009, kdy osud projektu KNO Clubbers uštědřil obrovskou ránu. Při nešťastné náhodě umírá jeden z jeho členů, dj Lightman. Všechny tato událost zasáhla, a celý projekt KNO Clubbers se tak po posledním společném hraní v roce 2009 na festivalu HighJump úplně rozpadá. Po několikaměsíční odmlce se zbylí dva členové opět věnují hraní, avšak každý se vydavá na svojí solovou dráhu. Jelikož jsou ale dj Sajmon a dj Joseph Kari dlouholetými přáteli, dodnes spolu občas pořádají akce a také společně hrají.
Sajmonův oblíbený styl je tech house, funky, deep či progressive, ale je schopný se dokonale přizpůsobit atmosféře v klubu a lidem, nedělá mu tudíž problém zahrát pomalejší skladby na rozjezd nebo tvrdší tracky přímo na prime time.
V dnešní době se dj Sajmon věnuje vlastní tvorbě a hraje v nejrůznějších klubech po celé republice, nevyjímaje také několik klubů v Praze, kam se v polovině roku 2011 přestěhoval. Setkat jsme se s ním mohli například v Chapeau, Yes Clubu, v klubu Černá ovce, Pekelnej bar nebo také v Roxy, kde 26. 11. 2011 vystoupil po boku Chrise Sadlera a maďarského projektu Crazibiza na 13. výročí klubu… rave.cz | idj.cz | musiclist.cz | finlist.cz