Přihlášení:    Zapamatovat si mě

Registrace / Nové heslo

Scorn

Scorn

Hodnocení

Počet zobrazení dnes: 20
Počet zobrazení celkem: 63944

Hodnoceno: 16x
iDJ rank: 0

Celkové umístění v žebříčku: 2688

Datum registrace: 28.04.2008
Naposledy online: 07.08.2014 v 17:01:38


Kontakt

ICQ:
Telefon:
URL:
Okres: Blansko
Pohlaví: Muž


Videa

Adresa tohoto profilu


Spříznění DJs

psychomatic psychomatic
28.04.2008

Calbee Calbee
28.08.2008

iwosh iwosh
24.10.2008

Deivis Deivis
30.09.2008

Wasted Idiots Rock Everywhere Wasted Idiots Rock Everywhere
28.04.2008
Přátelé

JZD PROMOTION JZD PROMOTION
28.04.2008

moody moody
14.07.2008

finch finch
19.05.2008

Skein Skein
28.04.2008

Consumo Di Energia Consumo Di Energia
04.05.2010
Tagy-Textace

promotér techno
Akce

Žádné akce...


Galerie

Oscar MuleroRadek Fuxa patří po dvanácti letech mixování mezi legendární postavy moravské technoscény. Jako jeden z mála se nenechal ovlivnit módními trendy a ze svého kufru neustále vytahuje techno desky s hutným, místy až undergroundovým, přesto však stoprocentně tanečním rytmem. DJ Scorn v roce 2012 - to není jen přesné mixování ve zběsilém tempu, pestrý výběr desek, ale také stovky absolvovaných hraní po celé republice, skládání hudby a pořádání vlastních parties. Nadto aktivní clubber s věčně rozesmátou tváří, pro kterého není techno jen hudební škatulka nebo módní vlna, ale životní styl.

Byl to právě Scorn, který v letech 1999-2002 spolu s kamarády okolo agentury Exist, seznamoval s elektronickou hudbu většinu clubberů na okrese Blansko. Na legendárních akcích v dnes už neexistujících boskovických klubech Skleník a Sklepy, velkých klubovkách v Černé Hoře a blanenském Play Clubu bral "hodiny mixování" od Daha s Gingerem, Diora, Orbitha, Dala nebo Tokyho. Právě v temném slovenském zvuku a birminghamské škole Regise, Surgeona nebo Femala čerpá Scorn největší inspiraci pro svoje sety. V letech 2003 a 2004 uspořádal s boskovickou Freefall Crew tři díly populárních parties Raver's Unite, kde se na několika pódiích vystřídaly špičky českého techna, progressivu a drum'n'bassu. Začíná také jeho spolupráce s šikovným mistrem zvuku a talentovaným hudebníkem Alf Elektrim ve společném projektu IMEI. Spojení djského setu ze tří gramofonů doplněné o dva syntetyzátory zaujalo také pořadatele plzeňských Pig Festů nebo Sonicu na brněnské La Grottě. Následující rok vystupuje Scorn sám i v projektu IMEI prakticky každý týden na některé z parties po celé republice a stává se také rezidentem rozjíždějícího se boskovického Velenu. Rok končí jako nezpochybnitelný král djů na okrese Blansko.

Ke zdolání další mety založil v roce 2005 spolu s djem Ixerem a Danem Juncem agenturu Disharmonic. Pořádání Disharmonic Night a vlastních klubových akcí Knock Out však brzy na rok přerušuje a odlétá do Irska. Zde navazuje blízkou spolupráci s producentem Naotaku a začíná skládat vlastní tracky pod pseudonymy Baba Yaga a Ampelna, které začíná využívat také ve svých setech. Absolvuje také několik vystoupení v populárním klubu Scotts v Corku, které mají obrovský ohlas. Nabídky na další hraní však odmítá a vrací se do Čech. S ambiciózním cílem: vrátit klubové techno do moravské metropole. Na party Illumination na Flédu pozval Disharmonic ostříleného britského producenta Iniga Kannedyho, Niku 77, Jamal DJs nebo Josefa Sedloně. Zakončení celé party se ujal osobně a svým brutálním setem nepustil podstatnou část brněnských clubberů z parketu dříve než v půl sedmé ráno. Příští akce disharmoniků představuje českému publiku poprvé Carlose Riose, který svým setem o několik měsíců později potvrdil roli černého koně na populární Apokalypsy.

Již delší dobu svými výkony přesvědčoval veřejnost,že by mu slušelo objevit se na nějaké přední české akci.Toho si také všimli samotní pořadatelé Apokalypsy a hned na dalším díle se postavil za mix vedle světových Djs.Svým vystoupením se zapsal spoustě kluberů do vědomí a řekl si tak o další pozvánku tentokráte na Jubilejní 30. díl Apokalypsy .

"Po zveřejnění lineupu Apokalypsy se ozývají nadšení lidé, kteří o tobě říkají, že stará techno škola nevymřela a že ukážeš, co znamená pravé techno." ano a techno to je Dj Scorn .

Support to:

Adam Beyer (SWE), Christian Varela (SPA), Oscar Mulero (SPA), James Ruskin (UK), Voidloss (UK), Space Djz (UK), Monika Kruse (DE), Christian Fischer (DE), Dj Murphy (BRA), Ian Void (UK), Inigo Kennedy (UK), Patrick Skoog (SWE), Carlos Rios (NED), Oliver Kucera (NED), Paul Mac (UK), Toky (SK), Dalo (SK), Boss (SK), Benco (SK) and many more

Diskuse

Scorn Scorn
07.02.2011 v 20:27:19

Díky. Ja doufám, že to neposeru :-D

CRUZ CRUZ
06.02.2011 v 13:51:31

héééj, těším se na tvoje livko na bublu... ;-)

Scorn Scorn
03.06.2010 v 12:29:55

Ahoj, tak hlavne zes na to prisel uz jsme myslel ze tam mame duchy :-) Ja mel pak error az rano..ale to uz je z jineho soudku :-) Tak snad nekdy u nas zase!
 rave.cz | idj.cz | musiclist.cz | finlist.cz