Přihlášení:    Zapamatovat si mě

Registrace / Nové heslo

Stepan Bruck

Stepan Bruck

Hodnocení

Počet zobrazení dnes: 1
Počet zobrazení celkem: 51081

Hodnoceno: 50x
iDJ rank: 0

Celkové umístění v žebříčku: 2880

Datum registrace: 28.04.2008
Naposledy online: 25.02.2017 v 13:38:33


Aktuality

26.05.2014 - Další sety ke stažení
www.mixcloud.com

18.03.2014 - UPSTREAM – Stepan´s B-Day, So 22.3.2014 Perpetuum, Brno
★★★ BACK TO TRANCE AND PROGRESSIVE ★★★

Lineup:
21.30 - Stepan Bruck + Vyrys
00.00 - TOMAS HAVERLIK
02.00 - Stepan Bruck (back to trance mix)


Tuto tiskou zprávu bych chtěl pojmout jako osobní pozvánku na tento mimořádný díl narozeninového UPSTREAM. Nebudu psát zbytečné věci kolem. V březnu se dožívám zajímavého životního jubilea a chtěl bych tento akt oslavit spolu s vámi a hudbou, která je mi blízká.
A proto jsem rád, že mé pozvání přijal člověk, kterého si hudebně velice vážím a jsem rád, že jako jeden z mála zůstal svůj. A proto „best progressive sound from Slovakia“ TOMAS HAVERLIK. O tomto člověku už jsem v minulých dílech prozradil dost, tak snad jen jeden malý drb. Tomáš se v květnu žení a tak hodně štěstí v tom novomanželském levelu!
Jako další přijal pozvání můj dlouholetý kamarád, který je světu znám jako VYRYS. S Michalem se znám už dlouho a kromě vzájemného přátelství se shodneme hlavně hudebně a to už od samotného začátku. Pamatuju si, jak mě oslovil při mém, jednom z prvních, hraní v Brně a od té doby jsme s trancem zažili spoustu skvělých zážitků. Od navštěvování různých parties, spolupráci na klubovce E-motion až po společné vystupování v b2b mixech. Na Michala si dovolím jeden malý drb též. Dělal téměř všechny rozhovory s headlinery na akcích E-motion a Upstream a musím říct, že na to má opravdu talent. Vždy to bylo moc příjemné počtení. Jako první vás společně uvedeme do progressivních vod s kapkami melodické trance music.
V neposlední řadě bych se vám představil i já sám. O sobě jsem toho prozradil taky dost, ale napadá mě, že bych mohl zavzpomínat, jak jsem se vlastně dostal k trancu. Bylo to na střední škole. Šel jsem jednou ze školy na autobus a procházel jsem městem. Najednou jsem z projíždějícího auta z otevřeného okénka slyšel něco, co mě zaujalo. Rytmická melodická hudba. A tak jsem pátral a pátral, co by to mohlo být. Koupil jsem si tenkrát 2CD psytrance, což bylo hodně blízko. Později dovezl kamarád z Anglie CD Euphoria a to už bylo ono. Pak následovaly první taneční party, Elektromajk, Paul van Dyk a další. A takhle to vše začalo. Rád bych si s vámi na ta léta zavzpomínal svým mixem, který odehraju jako poslední a nazval jsem ho jednoduše… „back to trance“.
Chtěl bych vás všechny pozvat na tuto hudební oslavu. Přijďte s námi zapařit v sobotu 22. března do brněnského klubu Perpetuum a vychutnejte si to nejlepší z progressive a trance! Těšim se na Vás! Nejsme mainstream, jsme UPSTREAM!

STEPAN BRUCK


10.09.2013 - Rozhovor s Kay-D
rozhovor s Kay-D na rave.cz
rozhovor s Kay-D na insound.euKontakt

ICQ:
Telefon:
URL:
Okres: -
Pohlaví: -


Videa

Adresa tohoto profilu


Embed kód přehrávače

Chceš si vložit idj.cz player do svých stránek? Stačí zkopírovat tento kód!


Spříznění DJs

E-MOTION E-MOTION
28.04.2008

TyPhone TyPhone
28.04.2008

Free Gate Free Gate
28.04.2008

vyrys vyrys
28.04.2008

Phil Albedo Phil Albedo
28.04.2008

Emio13 Emio13
10.07.2008

Deivis Deivis
30.09.2008

Alessin Alessin
27.03.2009
Přátelé

Paya Paya
28.04.2008
Tagy-Textace

progressive trance


Akce

Žádné akce...


Galerie

UPSTREAM E-motion radioshow Afterhours.fm E-motionVlastním jménem Štěpán Brück, nyní působící v Brně. Kolem roku 1997 byl jeden z těch co propadli kouzlu Fast Trackeru a poprvé se pokoušel o svou vlastní tvorbu. Té ovšem tenkrát úplně nepropadl a věnoval se jí pouze krátký čas. Rok na to dostal příležitost ke svému prvnímu hraní. V té době ještě neměl ujasněno co přesně chce hrát. Postupem času se začal věnovat sytlům trance a progressive, ve kterém pokračuje až do dnešní doby.
Za dosavadní úspěchy považuje vystupování a získání rezidentury na klubové noci E-MOTION, nástupce legendární noci Sound of Ibiza, několikeré hraní na pravidelné halové akci v ČR a to Apokalypse, Progressive Zone na Flédě, Entrance - Roxy, 3G ve Fabricu,atd. V roce 2008 si zahrál i na jednom z nejprestižnějších festivalů Creamfields v ČR. Hrál už bez mála po celé republice. Po delší odmlce se opět vrátil k vlastní produkci, kterou stále zdokonaluje. V roce 2008 přijal nabídku mít vlastní radioshow s názvem E-motion radishow na internetovém rádiu www.sensationfactory.cz. Jeho show je vysílána každou třetí neděli v měsíci a těší se velké oblibě.
Dále pořádá vlastní klubovou noc Upstream, kam si zve zajímavá jména nejen z českých luhů a hájů.
Podle ankety serveru DJz.cz byl vyhodnocen jako 3. nejlepší DJ v České republice za rok 2007. Za rok 2008 byl vyhodnocen jako nejlepší DJ v anketě serveru trance.cz. V anketě časopisu XMAG se umístil na 8. místě jako "top objev 2007." V čísle #99/2008 vyšel též článek "e-motional" - nejúspěšnější minitrance očima rezidenta. Krátké ohlednutí za klubovou nocí E-motion.

Booking kontakt: stepan.bruck@seznam.cz

SUPPORT:
John O´Callaghan (Ire), Solarstone (UK), 4 Strings (NL), Martin Roth (DE), Activa (UK), Bryan Kearney (Ire), Menno de Jong (NL), Simon Patterson (UK), Adam White (UK), Darren Tate (UK), Dale Corderoy (UK), Joop (NL), Wellenrausch (GER), Mike Foyle (UK), Airbase (Swe), Will Holland (UK), Marc Marberg (DE), Charlie Jan (PL), Yvel&Tristan (HUN), Chaab (HUN), Tomas Haverlik (SK), Michael Burian, Laydee Jane a další.

Diskuse

Adraw Adraw
30.07.2011 v 00:58:49

Ahojky. Páči sa mi skladba Travelling. Veľmi príjemný groove a melódia, ktorá ma zaujala. :)

Skein Skein
05.01.2010 v 11:32:15

Hou Hou, zdravím tě v roce 2010, přeji ti hodně dobrých akcíček a ať to hraje...ale především to zdravíčko.

Stepan Bruck Stepan Bruck
07.10.2009 v 23:33:44

Ahoj, dopadlo to dobře. Hrálo se fajn
 rave.cz | idj.cz | musiclist.cz | finlist.cz