Přihlášení:    Zapamatovat si mě

Registrace / Nové heslo

Thomas Cook

Thomas Cook

Hodnocení

Počet zobrazení dnes: 10
Počet zobrazení celkem: 12185

Hodnoceno: 1x
iDJ rank: 0

Celkové umístění v žebříčku: 3022

Datum registrace: 14.10.2011
Naposledy online: 28.01.2018 v 01:16:10


Kontakt

ICQ:
Telefon: na vyžádnání
URL: www
Okres: Ostrava-město
Pohlaví: Muž


Videa

Adresa tohoto profilu


Embed kód přehrávače

Chceš si vložit idj.cz player do svých stránek? Stačí zkopírovat tento kód!


Spříznění DJs

Dragon Hoang Dragon Hoang
01.04.2013

GabeeN GabeeN
15.05.2012

soundfactory.cz soundfactory.cz
28.04.2008

Withecker Withecker
28.04.2008

Stormblaster Stormblaster
26.12.2009
Přátelé

Hromas Michal Hromas Michal
28.04.2008
Tagy-Textace

dj hardtechno industrial lexikon ostrava party underground czech bpm hard play thomas cook dj soundcloud official promo funpage page fun festival club electronic music promotér schranz techno


Akce

Žádné akce...


Galerie

Beats For Love 2016OFFICIAL SOUNDCLOUD
OFFICIAL MIXCLOUD
OFFICIAL FB: www.facebook.com/ThomasCookDj

CZ

Thomas Cook, pravým jménem Tomáš Kuchař se narodil roku 1989 v Ostravě, kde také stále žije.O elektronickou hudbu se začal zajímat okolo 16-ti let a po pravidelných návštěvách místních klubů, se začal o hudbu zajímat čím dál tím víc. Netrvalo to dlouho a v 17-ti letech se poprvé postavil za mixážní pult jako Dj Cook. V místním klubu se začal učit hrát na CD playery a začal si hledat svůj osobitý zvuk. Kolem roku 2009 se zamiloval do hudebního stylu jménem Hardtechno/Schranz. V Ostravě se však hraní a vůbec parties s tímto žánrem hudby, hledaly těžko a tak se pustil do promotérské činnosti pod jménem Thomas Cook.

Jeho první akce nesla název Hardsession a tato clubová noc si odbyla celkem 5 dílů.Každá další uspořádaná akce mu dala mnoho zkušeností a na Hardsession 5 již hrál všem známý v tomto odvětví Dj Golpe. Všech 5 dílů této akce se však konaly v přilehlém okolí města Ostravy. Po uspořádání Hardsession 5 si Thomas uvědomil, že je potřeba Hardtechno dostat přímo do Ostravy a to proto, aby se tato hudba dostala k co nejvíce lidem.
Když nemohl hrát v Ostravě před lidma, tak alespoň doma nahrával sety, které poté propagoval na internetu. Jeho sety se lidem líbily a hlavně díky tomu dostal šanci si zahrát ve svém rodném městě. Jeho sety lákaly postupem času více a více lidí a jeho jméno se začlo vrývat do paměti, všem místním partypeoples. Jeho setům, které dále propagoval na internetu, se dostávalo čím dál tím více pozoronosti.

V roce 2011 se poznal s Markem Hankovzskim a Tomáš Kuchař se s jeho pomocí opět vrátil k promotérské činnosti. Marek si vyslechnul jeho plán pořádat kvalitní Techno akce v Ostravě a protože je velkým nadšencem pro elektronickou hudbu, začal s touto myšlenkou také pohrávat. Slovo dalo slovo a v Dubnu roku 2011 spolu uspořádali akci s názvem LEXIKON Lessen 1 a to rovnou v legendárním klubu Bogota na Stodolní ulici. Této akci se dostalo takové pozornosti s kterou ani jeden nepočítal. Návštěva byla opravdu hojná, takže dostali šanci uspořádat i další díly. Thomas Cook samozřejmě na každé akci vystupuje a dále se dostává do podvědomí lidí a to již nejen v Ostravě. Akce Lexikon se stala jeho dítětem a hodlá na ní dále pracovat.

Thomas se snaží stále rozvíjet a vyvíjet tak, aby jeho sety a technika byly lepší a preciznější. V budoucnu chce nadále pokračovat jak v hraní tak v promotérské činnosti a také se snaží pracovat na své vlastní produkci.

Thomas Cook si zahrál vedle jmen jako např: Mario Ranieri, Takaaki Itoh, Space DJ´z, Jason Little, Daniela Haverbeck, Du ART, David Moleon, Tilthammer, Bentech, Jim-E, Atom, Golpe, Whitecker, Destroyer, Kaisersoze, Spiriakos, Koffos, Pavel Krejdl. Roman Hyde, Dj Boss, Koffos, Matthew, B.UNQ!, No-On, Shmita, LamyCZ, Skais, atd..


EN

Thomas Cook, his real name is Tomáš Kuchař borned in Ostrava in 1989 (Czech republic), where still living. He started interest in electronic music, when he was 16. After regular visits of local clubs, his enthusiasm in the music was more and more bigger. It didn´t take a lot of time, when he was 17 years old, he stands for the 1st time before mixing board as a DJ Cook. He learned many things how to play music for the people in the clubs. Thanks these experiences he makes own distinctive sound. In techno music especially hardtechno/schranz , he discovered his passion around year 2009. However in Ostrava, hardtechno wasn´t a much popular. Because of this situation, he decided to start promotion activities, under the name of Thomas Cook.

First action of Thomas Cook called Hardsession. This party had 5 parts.Each other organized events gave him a lot of experience. On the last Hardsession, presented czech HT no.1 - Dj Golpe. Each event was organized, however, took place in the adjacent neighborhood of Ostrava. He arranging after a Hardsession 5, Thomas realized the need Hardtechno get directly to Ostrava and therefore that this music to the widest audience possible. If he could not play in Ostrava, in front of people, at leasted at home recording sets, which are then propagated on the internet. His sets started attract over time more and more people, which further publicized on the Internet, he received more attention.

In 2011 year, he met Mark Hankovzski and Thomas Cook with his help , he returned to the promoting activity. Marek listened his plan to organize quality Techno event in Ostrava and because he is big fan of electronic music, they started with this idea also realize. One word and in April 2011, they organized together an event called LEXIKON Lessen 1 and straight at the legendary club Bogota at Stodolní Street. This event has received such attention that no one counted . The visit was really abundant, so i got a chance to organize other parts. Thomas Cook course at each event stands out and gets into the subconscious of people and it has been only in Ostrava . Event Lexikon became his child and plans to continue her work .

Thomas is still trying to develop and evolve, to his sets and techniques were improved and refined. In the future, he wants to continue playing and in the promoting activities and also trying to work on their own production.

Thomas Cook played with names such as: Mario Ranieri, Takaaki Itoh, Space DJ´z, Jason Little, Daniela Haverbeck, Du ART, David Moleon, Tilthammer, Bentech, Jim-E, Atom, Golpe, Whitecker, Destroyer, Kaisersoze, Spiriakos, Koffos, Pavel Krejdl. Roman Hyde, Dj Boss, Koffos, Matthew, B.UNQ!, No-On, Shmita, LamyCZ, Skais, atd..

www.facebook.com/ThomasCookDj
www.mixcloud.com/ThomasCookDj
www.soundcloud.com/thomascooktechno rave.cz | idj.cz | musiclist.cz | finlist.cz