Přihlášení:    Zapamatovat si mě

Registrace / Nové heslo

UFON

UFON

Hodnocení

Počet zobrazení dnes: 1
Počet zobrazení celkem: 3352

Hodnoceno: 0x
iDJ rank: 0

Celkové umístění v žebříčku: 3184

Datum registrace: 19.08.2011
Naposledy online: 19.08.2011 v 12:56:04


Kontakt

ICQ:
Telefon: 774534925
URL:
Okres: Zlín
Pohlaví: MužAdresa tohoto profilu


Tagy-Textace

bashment dj ufon dubstep freeparty sound system undermedia
Akce

Žádné akce...

Sety DJe

Žádné sety...


BASHMENT BASS FOUDATION

Přibližně na konci 90tých let minulého století se v podzemí zlínské hudební scény formuje volné sdružení djs, prezentující breakbeat, jungle, drum'n'bass a další reggae či dubem ovlivněné hudební styly, pod názvem Bashment sound system (BSS). Své zkušenosti získává jak klubovým hraním (např. TETRAHYDROCLUB BRNO, KRYSTAL VSETÍN, KLUB 16 ZLÍN), tak hraním na freeparties (CZECHTEK, SLAVNOSTI SLUNOVRATU, SABAT), které s sebou přináší i budování vlastního technického zázemí.

Od roku 2006 se na diskotékách BSS objevuje stále častěji čerstvý styl taneční hudby zvaný DUBSTEP. Tento mutant elektronické hudby počátku 21. století, který v sobě propojuje prvky reggae či metalu s futuristickými studiovými postupy, přesně zapadl do mozaiky stylů, které djs BSS do té doby prezentovali. Byl to významný impuls k další činnosti, která vrcholí pořízením speciálně navržené aparatury pro tuto hudbu, tedy s důrazem na prezentaci subbasových frekvencí v rozsahu 30-50 Hz, které na běžných aparaturách většinou chybí.

Tímto se projekt dostává do své současné podoby, kdy původní trio djs UFON, BASSICK a INTUITIVE LAB. doplňuje zkušený šumperský dj KREDENC a vytváří BASHMENT BASS FOUNDATION (BBF) - klubový projekt, specializující se na prezentaci současné taneční hudby, s důrazem na bassové party. Na parties BBF můžete slyšet dub, dubstep, bassline, uk garage, fidget house, breakbeat, jungle a další. rave.cz | idj.cz | musiclist.cz | finlist.cz