Přihlášení:    Zapamatovat si mě

Registrace / Nové heslo

Yoppa Parrot aka Maria.N

Yoppa Parrot aka Maria.N

Hodnocení

Počet zobrazení dnes: 4
Počet zobrazení celkem: 8534

Hodnoceno: 1x
iDJ rank: 0

Celkové umístění v žebříčku: 3349

Datum registrace: 12.11.2010
Naposledy online: 10.02.2016 v 08:59:54


Kontakt

ICQ:
Telefon:
URL:
Okres: Hradec Králové
Pohlaví: Muž


Videa

Adresa tohoto profilu


Spříznění DJs

Casey Casey
02.01.2009

OneWay aka Wolfish OneWay aka Wolfish
15.12.2008

R3PLAY parties R3PLAY parties
31.08.2011

Kristee Kristee
17.03.2010

Kulda aka NGL Kulda aka NGL
01.03.2009
Tagy-Textace

deep dj enzian funky house maria n switch tech vocal
Akce

Žádné akce...


Galerie

RED ZONE sazava festDj YOPPA PARROT AKA MARIA.N I když je u tohoto východočeského dje, který pochází přímo z Hradce Králové, doména převážně funky a vocal house, tak se od něj můžete těšit i na pěknou porci deephousu a techhouse. Vlastně vyloženě vyhraněný styl nemá.

Vlastním jménem je to Marian Černohorský. Na veřejnosti se začal ukazovat od roku 1994, kdy začínal na cd playerech na Hradecké diskotéce Kozlovka, kde měl každou sobotu hodinku ´housiku´. Bohužel provozní byli neustále proti, takže tato produkce měla rychlý konec. V tomto roce navštívil i pražský klub RadostFX, kterým byl naprosto uchvácen a proto se rozhodl s hraním pokračovat.

V roce 2000 si kupuje gramofony, učí se a vstupuje do grupy UMERKURA SOUNDSYSTEM. Zakládá spolu se svým kamarádem dj SENSEm úspěšnou a pravidelnou noc v chrudimském klubu R-KLUB s názvem ZTRACENÝ BANÁNEK. Na těchto akcích jste mohli slyšet a vidět djs: Trávu, Tvykse, Lumiera, Dioma, Daen & Groove Company a další...

Rok 2002 přináší do Hradeckého klubu EVENT rezidentní noc s názvem BOCA CHICA. Dj Sense a support dj Maria.n... jooo tahle dvojka tady byla hodně dlouho! Nejúspěšnější východočeská houseová noc vám za ty roky roky přivála jména jako jsou např: Loutka, Josef Sedloň, Tráva, Maroš Glaubic, Sean Porn, Martin Haberland, Tvyks, Baloo, Javas, David Bowles, Pat Heart, Quadrant, Andrea Fiorino a spoustu dalších.

V roce 2003 mu německý dj Luke Sun prezentuje horkou novinku na trhu SERATO SCRATCH LIVE. MARIA.N se nerozmýšlí a proto jako jeden z prvních vůbec začíná ze SERATA v ČR hrát. Od začátku své kariéry doteď hrál na mnoha akcích v klubech či festivalech: Summer of Love, LPC Open Air Field, Svojšice, Mácháč, Sázavafest, RadostFX, Roxy, L-klub, Event, žlutý pes, Liquid.... a samozřejmě po boku spousty jmen. Za zmínku stojí například: Layo and Bushwacka, Justin Robertson, Marco Zafarano, Chris Kaeser, Mischa Daniels, Colin Dale, Afrika Islam.... Mimo to byl také často obsazován produkcí do legendárních REDZONE stagi... Několikrát byl hostem radia Life v pořadu trip 2 house kde jste ho mohli slyšet v live setech.

Nyní je jeho stálicí dance klubu U Kolji v Litomyšli, kde vystupuje ve dvojici s Mylo Glennem na vyhlášených residentních mejdanech Houseland a Push the button.----------------------------------------------------------


Eventhough his style is more or less funky and vocal house, you can also hear a very nice portion of deephouse and techhouse.

His name is Marian Černohorský and his base is in Hradec Králové. He started to show up in 1994, where his beginnings goes to a disco Kozlovka in Hradec Králové with regular saturday nights of house. Unfortunately his employers were against it more often, which leaded to the end of these actions. At the same year, he visited a legendary club in Prague which is called RadostFX. This moment was one of the most important in his life, as he liked it so much that he made a decision to keep going with playing.

He is buying his first turntables in 2000 and joins a group, which is called UMERKURA SOUNDSYSTEM. With his friend dj SENSE estabilished a very successful and regular night in R-KLUB Chrudim which is called A LOST BANNANA. You could also hear and see djs such as: Tráva, Tvyks, Lumier, Diom, Daen & Groove company etc.

Year 2002 is very important for Event club in Hradec Králové because Maria.n together with dj Sense came with unforgetable night called BOCA CHICA. These two together did a very good job which lasted so long.. Thanks to this special nights there was a possibility to see djs like: Loutka, Josef Sedloň, Tráva, Maroš Glaubic, Sean Porn, Martin Haberland, Tvyks, Baloo, Javas, David Bowles, Pat Heart, Quadrant, Andrea Fiorino and others.

In 2002 a german dj Luke Sun presented him a hot news on market – SERATO SCRATCH LIVE. Maria.n didn´t think about it too long and became one of the first in the Czech Republic, who played with SERATO. Until now he played at many important actions, clubs or festivals for instance: Summer of Love, LPC Open Air Field, Svojšice, Mácháč, Sazavafest, Radost FX, Roxy, L-klub, Event, Žlutý pes, Liquid etc. And he also performed with many famous names such as Layo and Bushwacka, Justin Robertson, Marco Zafarano, Chris Kaeser, Mischa Daniels, Colin Dale, Afrika Islam... He was also frequentely cast by Marlboro´s production into the legendary REDZONE stages.

Dance club U Kolji is currently his resident club, where he performes in duo with Mylo Glenn on notorious parties called Houseland and Push the button rave.cz | idj.cz | musiclist.cz | finlist.cz