Přihlášení:    Zapamatovat si mě

Registrace / Nové heslo

Zdeněk Rot

Zdeněk Rot

Hodnocení

Počet zobrazení dnes: 1
Počet zobrazení celkem: 7047

Hodnoceno: 2x
iDJ rank: 0

Celkové umístění v žebříčku: 3372

Datum registrace: 05.08.2009
Naposledy online: 19.02.2013 v 14:16:00


Kontakt

ICQ:
Telefon: 737 91 93 92
URL: www
Okres: Ústí nad Orlicí
Pohlaví: MužAdresa tohoto profilu


Spříznění DJs

Chose Tancioni Chose Tancioni
22.08.2010

VELVET R3VOLUTION 19.-20.11.2010 VELVET R3VOLUTION 19.-20.11.2010
11.10.2009

THC aka T.Hacell THC aka T.Hacell
28.04.2008

Regent Regent
26.11.2008

Track Track
19.05.2009
Přátelé

Dj Honzik Dj Honzik
17.03.2009


Akce

Žádné akce...

Sety DJe

Žádné sety...


. . . jsem mladý, krásný a pochopitelně úspěšný . . . . . . . . . . :-) :-) :-)

Moje bio:

Ahoj, jmenuji se Zdeněk Rot a jsem příležitostný diskžokej na volné noze.

Mé hraní začalo někdy okolo roku 1994 v jednom jihlavském klubu, později shodou okolností a náhod ve vesničce nazvané Větrný Jeníkov u Jihlavy, přes různé jiné diskotéky, bary, restaurace a párty místnosti.
Tehdy diskžokejové ještě hrávali ze starých černých desek na gramofonu, který si kdysi nechali dovézt jejich rodiče z tehdejší Německé spolkové republiky.
My mladší jsme muziku pouštěly z kazet, kdy originální kazeta stávala neuvěřitelných 500,- Kč a to tehdy byly pořádný peníze!!! Proto jsme se uchylovali k tomu, že jsme muziku nahrávali na kazety z nově vznikajících rádií apod. To znamenalo hodiny a hodiny vysedávání u rádia, poslouchání různých hitparád atd. Kazety se občas během produkce přetrhávaly. No prostě hrůza!!! Pak přišly na řadu CD a ty tehdy neměl každý DJ. Jak je ten, či onen DJ dobrý se bralo podle toho, kolik má v igelitce nebo v papírové krabici CD. Taková tehdy, po revoluci byla doba, která už je naštěstí pryč a dnes si to těžko kdo může představit.


Hraji, nebo chcete-li "pouštím" muziku let 80's - 90's, občas zabrousím i do let 70's a nebo naopak pouším výběr oldies muziky těsně po roce 2000, hraji ale i novější hity a novinky. Záleží na typu akce a zaměření.

Rockovou muziku pouštím pouze omezeně !!!

Zaměřuji se na takové podniky jako jsou bary, hotely, restaurace,kavárny, pizzerie atd, kde majitelé uspořádají můj oldies taneční večer a tím pádem oživí a zpestří činnost svého podniku a toto opakují pravidelně, cca 2x do měsíce.

Hraji i ve stálých diskotékách.


Párty a mé akcičky navštěvují lidé od 25-ti let a samozřejmě mnohem starší, čemuž odpovídá skladba muziky, kterou "pouštím".

V žádném případě NEHRAJI styly jako jsou hip-hop, rap, techno, emo . . . a nejrůznější odnože těchto stylů !!! Nezahraji také tvrdý rock, metal a interprety jako jsou Daniel Landa apod. Prostě se mi nevyplatí, abych výše jmenované nakupoval a také proto, že hraji trošičku jiný styl, pro zcela jiné návštěvníky mých akcí.

Dávám přednost melodickým svižným hitům, disco-popové, popové a poprockové produkci.( italo disco. eurodisco . . .) a patřím k těm diskžokejům, kteří ve svých discoprodukcích mluví, neboť se domnívám, že k vytvoření té správné atmosféry to prostě patří.
Velkou výhodou mých produkcí je hudební archív, který čítá několik tisíc "šlágrů" a počítačový odbavovací software, jenž umožňuje během několika sekund vyhledat a zahrát požadovaný song. Nedílnou součástí jsou také satelitní reproboxy s výkonem 2 x 350W RMS, což je vhodné do menších až středně velkých prostorů. Místo pak nasvítím několika druhy světelných efektů a ponořím do oblaku višňového dýmu. Teprve potom může smršť hitů vypuknout . . .

A protože své hraní beru tak nějak vážně, majiteli zařízení, kde vystupuji po skončení mé produkce náleží pochopitelně daňový doklad. Přeci už jenom nejsem ten dvacetiletý kluk, který se chce blýsknout před spolužačkami a hrát "na černo". :-) :-) :-)

Mějte se, smějte se a někdy na mých akcičkách . . .

Zdeněk.
www.dj-rot.wbs.cz

Diskuse

Regent Regent
12.08.2009 v 07:15:19

zdravim kolego :)

Luis Luis
09.08.2009 v 14:36:09

pekny bio.taky sem vysedaval u radii a nahraval tracky na kazety.Chromky tehdy stavaly majland.
Ti mladi co vyrostly na mp3playerech to kouzlo asi nikdy nepochopi:-)
at se dari
 rave.cz | idj.cz | musiclist.cz | finlist.cz